Krémy na ruce od A do Z. Pro ruce jako v bavlnce

Krémy na ruce od A do Z - Pro ruce jako v bavlnce

Hydratace, to je nejkratší cesta k hedvábně jemné pokožce rukou.
Toužíte i vy po rukou, které váš partner nebude chtít pustit? Tak objevte rozdíl mezi obyčejnými a hydratačními krémy a zjistěte, jak co nejrychleji proměnit suché a popraskané ruce v měkké a sametově hebké tlapky.

Pečujte o své ruce každý den…

…protože pokožku našich rukou denně vystavujeme častému mytí, přechodům z tepla do zimy, suchému vzduchu z klimatizace a dalším vlivům.

Pokožka 100x jinak: Jak vypadá ta na rukou?

Naše kůže není všude stejná. Na některých částech těla je silnější, na jiných tenčí. Některá místa jsou dobře hydratovaná, jinde se často tvoří šupinky a prasklinky. 

Na dlaních je kůže silnější a většinou nemáme žádné zvláštní potíže ji udržet měkkou. Tedy pokud jsme právě nedokončili obtížnou práci – třeba s čisticími prostředky. Takhle jednoduché to ale rozhodně není s pokožkou na hřbetech ruky. Ta je dokonce tenčí než pokožka obličeje. Často se tedy stává, že je podrážděná, zarudlá, suchá a šupinatá. A právě proto bychom jí měli věnovat více pozornosti. 

K nejlepším pomocníkům patří krémy na ruce. Ty pomohou jak s hrubými dlaněmi, tak se suchými a zarudlými hřbety rukou.

To nejdůležitější, co byste měli vědět o manikúře: Péče o ruce a nehty

Čas se nedá zastavit, zpomalit ho ale umíme

Vyberte si ten nejvhodnější krém na ruce podle typu vaší pokožky a vyzkoušejte také skvělý recept na domácí peeling, který bude hotový do 1 minuty.

Domácí peeling na ruce - vyzkoušejte super postup

Domácí peeling odstraní odumřelé kožní buňky a vašim rukám zajistí pěstěný vzhled. Jeho výroba je víc než snadná. Smíchejte 1 lžíci hrubé mořské soli a 2 lžíce Zpevňujícího tělového oleje Q10 plus. Vetřete do pokožky a smyjte vlažnou vodou. Ruce budou hebčí a krém se do nich lépe vstřebá.

Vychutnejte si něžné pohlazení krémů na suché a popraskané ruce

Naše doporučení pro vás