Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

Krémy na ruce od A do Z. Pro ruce jako v bavlnce

Krémy na ruce od A do Z - Pro ruce jako v bavlnce

Hydratace, to je nejkratší cesta k hedvábně jemné pokožce rukou.

Toužíte i vy po rukou, které váš partner nebude chtít pustit? Tak objevte rozdíl mezi obyčejnými a hydratačními krémy a zjistěte, jak co nejrychleji proměnit suché a popraskané ruce v měkké a sametově hebké tlapky.

Pečujte o své ruce každý den…

…protože pokožku našich rukou denně vystavujeme častému mytí, přechodům z tepla do zimy, suchému vzduchu z klimatizace a dalším vlivům.

Pokožka 100x jinak: Jak vypadá ta na rukou?

Naše kůže není všude stejná. Na některých částech těla je silnější, na jiných tenčí. Některá místa jsou dobře hydratovaná, jinde se často tvoří šupinky a prasklinky. 

Na dlaních je kůže silnější a většinou nemáme žádné zvláštní potíže ji udržet měkkou. Tedy pokud jsme právě nedokončili obtížnou práci – třeba s čisticími prostředky. Takhle jednoduché to ale rozhodně není s pokožkou na hřbetech ruky. Ta je dokonce tenčí než pokožka obličeje. Často se tedy stává, že je podrážděná, zarudlá, suchá a šupinatá. A právě proto bychom jí měli věnovat více pozornosti. 

K nejlepším pomocníkům patří krémy na ruce. Ty pomohou jak s hrubými dlaněmi, tak se suchými a zarudlými hřbety rukou.

To nejdůležitější, co byste měli vědět o manikúře: Péče o ruce a nehty

Proč je tak důležité pečovat o své ruce?

Proč je tak důležité pečovat o své ruce?

Ze všech částí na těle nejvíce pečujeme o obličej. Krémy proti vráskám i denní a noční krémy jsou pro nás samozřejmostí. O to větší rozdíl potom je, když zapomeneme pečovat také o ruce. Kvůli namáhavé práci, chladu a chemikáliím se první známky stárnutí přihlásí mnohdy dříve než na tváři.

Volají vaše ruce SOS? Vsaďte na účinný krém

Volají vaše ruce SOS? Vsaďte na účinný krém

Pokožka na hřbetu ruky se potýká ještě s jednou nesnází. Vrstva tuku pod ní je sotva patrná, proto jsou ruce v tomto místě tak náchylné k vysoušení a praskání. NIVEA Lehký krém na ruce Express Care vytvořený speciálně pro takovou pokožku dokáže hydratovat bez lepivého a mastného pocitu.

Čas se nedá zastavit, zpomalit ho ale umíme

Vyberte si ten nejvhodnější krém na ruce podle typu vaší pokožky a vyzkoušejte také skvělý recept na domácí peeling, který bude hotový do 1 minuty.

Domácí peeling na ruce - vyzkoušejte super postup

Domácí peeling na ruce. Vyzkoušejte super postup

Domácí peeling odstraní odumřelé kožní buňky a vašim rukám zajistí pěstěný vzhled. Jeho výroba je víc než snadná. Smíchejte 1 lžíci hrubé mořské soli a 2 lžíce Zpevňujícího tělového oleje Q10 plus. Vetřete do pokožky a smyjte vlažnou vodou. Ruce budou hebčí a krém se do nich lépe vstřebá.

NIVEA Modré Tipy

NIVEA Creme je parťákem českých rodin již po několik generací.

Jak na suché ruce?

Kúra pro popraskanou kůžičku.