Krém proti vráskám: Abyste se cítila ve své kůži dobře

Ten pravý krém proti vrskám už nemusíte hledat

Díky správné péči o pleť a zdravé životosprávě můžete vy i vaše pleť zářit v každém věku!

Jaké jsou hlavní příčiny vrásek?

Příčin vzniku vrásek existuje hned několik a některé vás opravdu překvapí! 

Jedním z hlavních důvodů vzniku vrásek je příliš častý pobyt na slunci bez ochrany kůže. Ultrafialové záření poškozuje kolagenová a elastinová vlákna pokožky, a ta tím ztrácí svou pružnost. 

Můžete tomu však předcházet. Stačí nosit klobouk, sluneční brýle a pečlivě se mazat krémem s ochranným faktorem. Také se vyvarujte pobytu na přímém slunci v poledních hodinách. 

I kouření zanechá na vaší pleti nejednu vrásku. Kouření pokožku výrazně poškozuje zevnitř a kromě toho snižuje průtok krve pletí. Do pokožky se tak dostává méně živin a následně jí chybí energie.

Podle výzkumů kvalitu naší pleti ovlivňuje i kvalita spánku. Jeho nedostatek způsobuje hormonální nerovnováhu, což přispívá k předčasnému stárnutí pleti. Pro zdravou pleť plnou energie se tedy doporučuje spát 7 až 9 hodin denně.

Chraňte svou pleť před slunečními paprsky

chraňte-svou-pleť

UV paprsky jsou pro pleť škodlivé a jsou jednou z nejčastějších příčin vzniku vrásek. Proto je dobré, používat hydratační krém s ochranným faktorem, který pleť před sluncem ochrání, aniž byste se slunečním paprskům musela vyhýbat. Samozřejmě to ale neznamená, že byste na slunci měla trávit hodiny a hodiny. Všeho s mírou! Přečtěte si více o tom, jak svou pleť chránit před sluncem. 

Make-up – pomocná ruka pro přirozenou krásu

krasna-zena-s-hezkou-pleti

Barevný denní krém jako NIVEA DENNÍ BB KRÉM OF 20 pomáhá zajistit rovnoměrný tón pleti. Zdůrazněte své oči a zaměřte se na dobře vypadající rty - jemný balzám na rty skvěle funguje.

Přirozený vzhled: Co dělat a čemu se vyhnout?

TOHLE ANO:

TOHLE NIKDY:

  • Pokožku nedřete: Hydratační přípravky (a vůbec všechnu kosmetiku) do pleti jen jemně vklepejte. A ona se pak pustí do práce.
  • Pokožku nevysušujte: Naopak ji pravidelně hydratujte – dodržováním pitného režimu, kvalitními a čerstvými potravinami. A samozřejmě kvalitní kosmetikou.  

Když se budete dobře cítit, budete dobře i vypadat: Péče o citlivou pleť

Kouzlo krásné pleti se skrývá v péči: Se správnými produkty proti vráskám a zdravým životním stylem zůstane vaše pleť mladá v každém věku.

Jak dosáhnout krásné pleti přírodní cestou?

To, jak se o pleť celý svůj život staráme, může mít v pozdějším věku velký vliv na to, jak bude vypadat. 

Přestože dlouhé hodiny na slunci pokožce škodí, sluneční paprsky v menších dávkách jí prospívají.  Vitamin D totiž dodává pleti energii přírodní cestou! 

Celý den strávený v klimatizované kanceláři nebo vytápěném domě může být pro pleť velký zápřah. Avšak hodinová procházka na čerstvém vzduchu každý den dokáže zázraky.

Dalším snadným krokem k pevné a zdravé pokožce je zdravá a vyvážená strava. Dostatek omega-3 mastných kyselin, které se ukrývají například v avokádu, poskytne pleti tu správnou výživu. 

O svou pleť můžete pečovat i přes noc. NIVEA Hydratační noční Krém proti Vráskám 35+ pokožku regeneruje a vyhlazuje vrásky. 

Ahoj slunce - sbohem vrásky!

Ahoj slunce - sbohem vrásky!

Ušetřete čas i peníze a pořiďte si hydratační krém, který vás zároveň ochrání před sluncem.

Naslouchejte svému tělu a dosáhněte zdravé pleti v každém věku.

Pomozte své pleti zastavit stárnutí s řadou NIVEA Q10 Plus, která navrací koenzym Q10 do vaší pleti a ta zůstává svěží a pevná.