Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

žena, krém proti vráskám

Jak zpomalit stárnutí: Vsaďte na kvalitní krém proti vráskám

Objevte chytré tipy, které pomohou vygumovat vaše vrásky.

Stárnutí je přirozené. Každý z nás si v určitém věku všimne jemných linek a vrásek kolem úst, očí i na čele. Naštěstí existují způsoby, jak proces stárnutí zpomalit. Pojďte se podívat na osvědčené triky od NIVEA.

Vrásky a stárnutí pleti: Jak to s nimi je?

Zjistěte, co způsobuje vrásky a zbavte se jich v pohodlí domova.

Proč máme vrásky?

Jak stárneme, prochází naše pokožka změnami. Nejen že je čím dál tím tenčí a sušší. Pomalu mizí také její schopnost poprat se s volnými radikály stejně efektivně, jako tomu bývalo dřív. Všechny tyto změny vedou ke ztrátě elasticity. Jak ubývá pevnost a pružnost, začínají se na tváři ukazovat první jemné linky.
Jestli se u vás objeví vrásky dříve, nebo později a to, jak moc hluboké budou, rozhodne vaše genetická výbava. Naštěstí ale můžete stárnutí pleti částečně ovlivnit i vy sami. Na stárnutí pokožky se totiž kromě genetiky podílí také UVA paprsky. Důležitým faktorem je tedy délka a četnost pobytu na slunci.

Začněte prevencí. Je mnohem snadnější než redukce vrásek

obličej ženy  v zrcadle

Staráte se denně o svou pleť, pijete hodně vody a neslazených čajů, mažete se opalovacím krémem? Tyto činnosti fungují jako účinná prevence. A čím dříve s ní začnete, tím lépe. Díky zdravému životnímu stylu, kvalitnímu krému na vrásky můžete udržet stárnutí na uzdě po dlouhou dobu.

5 (dobro)zvyků, které vám pomohou vypadat déle mladší

  • Pijte hodně vody. Vaše pokožka bude svěží a hebká bez suchých šupinek.
  • Jezte zdravě. Do jídelníčku zapojte hodně čerstvého ovoce, zeleniny a ryb s omega-3 mastnými kyselinami. Pleť bude mít vše, co k regeneraci potřebuje.
  • Spěte na zádech. Zabráníte stlačování pleti během noci, které vede k předčasnému vzniku vrásek.
  • Zbytečně se nedotýkejte obličeje.
  • Nekuřte a vyhýbejte se nadměrnému množství alkoholu, kofeinovým a slazeným nápojům i příliš slaným jídlům.
 

Jaká kosmetika skutečně pomůže proti vráskám?

Pokud chcete zastavit vznik vrásek a zároveň se zbavit těch stávajících, je kvalitní kosmetika a pravidelná péče to jediné, co opravdu pomůže.

Krém proti vráskám: Objevte ten, který vám bude vyhovovat nejvíc

Na trhu najdete desítky krémů proti vráskám. Ne všechny ale budou vyhovovat typu vaší pleti. Proto je třeba zapátrat a najít ten, který vám zajistí skvělé výsledky.

Pro použití během dne je vhodnější lehčí složení. NIVEA Obnovující denní krém proti vráskám 55+ se rychle vstřebá, redukuje jemné linky i vrásky a zlepšuje vitalitu a regeneraci zralé pleti.

Zastavte stárnutí během spánku. V noci, kdy pleťové buňky regenerují, je dobré použít noční krém proti vráskám. Ten totiž dokáže tento proces urychlit. Vyzkoušejte NIVEA Obnovující noční krém proti vráskám 55+, který podpoří účinky denního krému ze stejné řady. Díky síle avokádového oleje a kalcia bude vaše pleť regenerovaná, pevnější a krásnější. 

Vyberte krém s ochranným faktorem. Aby na vás sluníčko nemohlo

žena s dcerou na zádech a na pláži

UVA paprsky ze slunce proces stárnutí dramaticky urychlí. Líbit se vám nebudou ani pigmentové skvrny, které toto záření rovněž způsobuje. Pokud se chystáte na sluníčko, nezapomínejte na ochranu. Vsaďte třeba na NIVEA Zpevňující denní krém proti vráskám Q10 Power OF 30. S pigmentovými skvrnami si potom už během 4 týdnů poradí Remodelační sérum proti pigmentovým skvrnám z řady Hyaluron Cellular Filler + Elasticity.

 

Kyselina hyaluronová: Pro sametově hebkou a hladkou pleť

žena kontrolující pokožku

Skvěle účinkují krémy s obsahem kyseliny hyaluronové. Chcete-li se svými vráskami zatočit co nejrychleji, vsaďte na NIVEA Vyplňující perlové sérum Hyaluron Cellular Filler. Sílu čerpá právě ze složení s kyselinou hyaluronovou. Zjistěte, proč je kyselina hyaluronová účinnou zbraní proti stárnutí.

Probuďte svou pleť opět k životu

S přibývajícími roky v pokožce klesá množství kolagenu, kyseliny hyaluronové a dalších látek. Pleť tak ztrácí pružnost, objem, objevují se první vrásky. Co s tím? Látky, které pleť potřebuje, můžete částečně doplnit pomocí kvalitních krémů a sér. Nebo pleťové buňky aktivovat, aby samy opět tvořily kyselinu hyaluronovou, kolagen i elastin.

Právě takovým složením, které jednak vyplňuje vrásky zevnitř i aktivuje buňky pleti se pyšní nová řada kosmetiky NIVEA Hyaluron Cellular Elasticity. Denní a noční krém, remodelační sérum proti pigmentovým skvrnám a olejový elixír obsahují vzorec s kyselinou hyaluronovou a kolagenovým boosterem. Při pravidelném používání pleť vypadá viditelně mladší, pružnější, pevnější a vrásky jsou méně hluboké.

 

Hyaluron Cellular Filler Elasticity

Do této unikátní řady patří:

  • Denní krém s OF 30, který pokožku chrání před škodlivými slunečními paprsky a tím i před předčasným stárnutím. Komplex aktivních látek přispívá k tomu, že si pokožka sama dokáže tvořit kyselinu hyaluronovou, kolagen, elastin a je krásně hydratovaná.
  • Noční krém, který je doplňkem k denní péči. Receptura s bambuckým máslem o pleť intenzivně pečuje, zatímco vy spíte.
  • Remodelační dvoufázový olejový elixír poskytuje ještě intenzivnější péči než klasické pleťové krémy. Olejová fáze vyplňuje vrásky a vrací pleti pružnost. Vodní báze pleť hydratuje, napomáhá k aktivaci buněk a následně k tvorbě vlastní kyseliny hyaluronové, kolagenu a elastinu.
  • Remodelační sérum proti pigmentovým skvrnám, který pomáhá snižovat pigmentaci nejen na obličeji, ale i v dekoltu a na rukou. Při pravidelném používání jsou první výsledky, tedy sjednocený tón pleti a méně výrazné pigmentové skvrny, viditelné už po 4 týdnech.