Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

péče o oční víčka

Vraťte své tváři mladistvý pohled

Objevte šetrnou péči pro citlivé oční partie. Regenerujte povadlá oční víčka krémy i cvičením.

Únava je na našich očích vždy dobře viditelná. Pokud oči nenecháme pořádně odpočinout, koukáme dlouhé hodiny do počítače a stresujeme se, může si únava vybrat dlouhodobou daň na našem vzhledu. Jak se dá proti povislým víčkům bojovat?

Péče o oční víčka: vše, co o ní potřebujete vědět

Stárnutí pleti se často projevuje právě na jemné kůži kolem očí. Jak o tuto citlivou oblast pečovat?

Ztrácejí vaše víčka svou pružnost? Hledejte příznaky

Kvůli únavě mohou někdy být naše oči opuchlé. Pokud však oteklé polštářky nad horním či pod spodním víčkem nemizí ani po řádném odpočinku, je třeba mít se na pozoru.

Co můžete dělat? Naštěstí nemusíte jen nečinně přihlížet, jak vaše víčka s přibývajícím věkem klesají. Existují totiž účinná oční cvičení a přípravky, které vaší pleti a svalům pomohou navrátit pružnost. Začněte pravidelnou hydratacíNIVEA Oční krém pro omlazení pleti Cellular AntiAge je k jemné kůži víček velmi šetrný a díky obsahu kyseliny hyaluronové zpevňuje a vyhlazuje.

Víte, proč je tak účinnou zbraní v boji proti stárnutí? Objevte kouzlo jménem kyselina hyaluronová.

Cviky na oční svaly? Zvládnete je kdykoliv a kdekoliv

  1. Každých dvacet minut uhněte zrakem od obrazovky a mrkejte každé 4 vteřiny.
  2. Zavřete oči a pod víčky s nimi otáčejte všemi různými směry.
  3. Každou hodinu se podívejte zcela mimo obrazovku počítače a zaměřte oči na jiný objekt. Zkuste chvíli zaměřovat zrak mezi bližším a vzdálenějším objektem. 
  4. Zavřete oči a pod víčky je natáčejte co nejvíce nahoru a dolů. Po chvíli změňte otáčení a snažte se směřovat oči co nejvíce doleva a doprava.
  5. Pokud cítíte únavu, zavřete oči, překryjte je dlaněmi a chvíli relaxujte.

Osvěžte unavenou pokožku kolem očí

Hladká a vypnutá pokožka kolem očí může vašemu vzhledu ubrat několik let. Naučte se, jak o citlivé oční partie správně pečovat.

Zbavte se temných kruhů pod očima

Jak stárneme, proměňuje se naše tvář ve výkladní skříň našeho životního stylu. A kůže kolem našich očí prozradí všechny probdělé noci.

Naštěstí existuje způsob, jak unavené pleti dodat všechny potřebné živiny k regeneraci. NIVEA Oční krém proti vráskám Q10 plus zvyšuje v kůži množství koenzymu Q10 a kreatinu – dvou aktivních látek, které působí proti vráskám i tmavým kruhům pod očima a které s věkem postupně ubývají.

Díky jemnému krému se pleť vrací zpět do rovnováhy a je připravena k boji proti slábnutí elastických vláken. Tmavé kruhy mizí a pleť je pevnější i pružnější.

Dopřejte pleti celého obličeje jedinečnou péči proti stárnutí. Zjistěte, jaké výhody ukrývají pleťová séra: objevte jejich sílu.