Pleťová séra: Objevte jejich sílu


DOPŘEJTE VAŠÍ PLETI PÉČI, KTEROU SI ZASLOUŽÍ.

Pleťové sérum představuje skvělý doplněk, jak dodat pleti rychle a intenzivně potřebné látky v koncentrovanější podobě než denní a noční krémy. Potřebujete zabojovat proti vráskám, stárnutí nebo pigmentovým skvrnám? Pleťová séra NIVEA jsou k vašim službám.

CO JE TO PLEŤOVÉ SÉRUM?

Pleťové sérum je velmi koncentrovaný pečující přípravek, kde je množství pečujících látek až 7x vyšší než v pleťovém krému. Přesto je jeho složení velmi lehké a rychle se vstřebává. Nepoužívejte ho však jako náhradu pleťového krému – využijte jeho „sílu“. Abyste maximalizovali jejich efekt a pleť dostala veškerou péči, kterou potřebuje, aplikujte ho tak, jak doporučují odborníci:
pletova-sera-oblicej

Jak pleťové sérum nanášet?

  1. Nejprve pleť vyčistěte a okamžitě sérum naneste na pleť. Pleť je totiž po vyčištění zvláště přístupná aktivním látkám a sérum mnohem lépe využije
  2. Na pleť obličeje, krku a dekoltu vždy naneste malé množství séra, jemně ho rozetřete a nechte vstřebat.
  3. Asi za 1 minutu pak aplikujte denní nebo noční krém jako obvykle.
  4. Sérum používejte pravidelně, ráno i večer, aby se plně projevil jeho účinek

SÉRUM PROTI PIGMENTOVÝM SKVRNÁM

 

Vraťte své pleti elasticitu a krásné kontury

Stárnutí pleti je přirozené a stejně tak přirozené je, že se na ní ve vyšším věku objeví pigmentové skvrny. Neznamená to ale, že se s nimi musíte smířit. Dá se s nimi aktivně bojovat.

A stejně tak se dá vzniku pigmentových skvrn na obličeji, v dekoltu nebo na rukách i aktivně předcházet. Třeba tím, že budete svou pleť chránit před slunečními paprsky. Používejte denní krémy s ochranným faktorem. Kupříkladu Denní krém Cellular Expert Lift OF 30. Kromě toho, že zralou pleť zpevňuje a intenzivně bojuje proti vráskám, chrání ji i před sluncem, a tedy i před vznikem pigmentových skvrn.

A pokud už pigmentové skvrny máte, sáhněte po Séru proti pigmentovým skvrnám Cellular Luminous630. Speciální složení zpomaluje tvorbu melaninu v buňkách: Pigmentové skvrny se redukují, tón pleti sjednocuje. Výsledky jsou viditelné už po 8 týdnech pravidelného užívání. 

Použití: Sérum proti pigmentovým skvrnám používejte společně s Denním krémem proti pigmentovým skvrnám Cellular Luminous630. Na pleť ho naneste těsně před aplikací krému. Vyvarujte se jeho nanášení na poraněnou nebo podrážděnou pokožku.

SÉRUM PRO OMLAZENÍ PLETI

Pro boj se známkami stárnutí pleti vyvinula NIVEA také Vyplňující Hyaluronové Sérum Cellular Expert Filler. Koncentrované složení účinně probouzí buněčnou vitalitu a má pozitivní účinky na pleť – vyhlazuje vrásky, zpevňuje pleť a vypíná kontury. 

Použití: Sérum je určeno pro každodenní použití a aplikuje se jako intenzivní péče pod denní krém nebo noční krém. Je vhodný pro ženy od 40 let věku.

Denní krém proti stárnutí Cellular Expert Filler obohacený o kyselinu hyaluronovou redukuje vrásky, zvyšuje pevnost pleti a dodává jí intenzivní hydrataci.

Noční krém s inovativním složení s kyselinou listovou a dvěma druhy kyseliny hyaluronové dodává pleti objem a pevnost během spánku, čímž ji posiluje a regeneruje.