Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

Pleťová séra

Pleťová séra: Objevte jejich sílu

Dopřejte vaší pleti péči, kterou si zaslouží.

Pleťové sérum představuje skvělý doplněk, jak dodat pleti rychle a intenzivně potřebné látky v koncentrovanější podobě než denní a noční krémy. Potřebujete zabojovat proti vráskám, stárnutí nebo pigmentovým skvrnám? Pleťová séra NIVEA jsou k vašim službám.

CO JE TO PLEŤOVÉ SÉRUM?

Pleťové sérum je velmi koncentrovaný pečující přípravek, kde je množství pečujících látek až 7x vyšší než v pleťovém krému. Přesto je jeho složení velmi lehké a rychle se vstřebává. Nepoužívejte ho však jako náhradu pleťového krému – využijte jeho „sílu“. Abyste maximalizovali jejich efekt a pleť dostala veškerou péči, kterou potřebuje, aplikujte ho tak, jak doporučují odborníci:

pletova-sera-oblicej

JAK PLEŤOVÉ SÉRUM NANÁŠET?

1) Nejprve pleť vyčistěte a okamžitě sérum naneste na pleť. Pleť je totiž po vyčištění zvláště přístupná aktivním látkám a sérum mnohem lépe využije.

2) Na pleť obličeje, krku a dekoltu vždy naneste malé množství séra, jemně ho rozetřete a nechte vstřebat.

3) Asi za 1 minutu pak aplikujte denní nebo noční krém jako obvykle.

4) Sérum používejte pravidelně, ráno i večer, aby se plně projevil jeho účinek

SÉRUM PROTI VRÁSKÁM S KOENZYMEM Q10

Perly jsou po staletí symbolem dokonalosti. Inspirují módní návrháře, architekty či designéry. Stejně tak se staly inspirací vědcům z laboratoří NIVEA k vytvoření nového a jedinečného Perlového séra proti vráskám Q10 power. Sérum využívá speciální technologii perel, které v sobě udržují vysokou koncentraci koenzymu Q10 – nejvyšší z celé řady proti vráskám Q10 power.

 
Použití: Používejte 2x denně. Hedvábná konzistence je ideální pod denní i noční krém. Při použití s denním krémem je výrazně účinnější. Doporučujeme pro ženy od 30 let.

Dr. Sven Fey, vedoucí vývoje a výzkumu pleťové kosmetiky NIVEA, upřesňuje: „Tím, že jsme koenzym Q10 vložili do ochranných perel, můžeme využít jeho nejvyšší koncentraci. Perly jsou obklopeny intenzivně hydratačním gelem obohaceným o kyselinu hyaluronovou a kreatin. Stlačením dávkovače se perly rozmělní a koenzym Q10 se smísí s gelem. Vznikne tak čerstvě aktivované sérum pro okamžitou aplikaci.“

	03-article-face2-pletova-sera


04-article-Q10-pletova-sera

V HLAVNÍ ROLI KOENZYM Q10

Koenzym Q10 je vynikající antioxidant, který je přirozenou součástí naší pleti. Zásobuje buňky energií a neutralizuje škodlivé volné radikály. Zabraňuje tak poškození buněk a oslabení imunitního systému. Dokáže rovněž znovu nastartovat obnovu buněk, a tudíž výrazně zpomalit nežádoucí proces stárnutí pleti a redukovat již vzniklé vrásky.   Experti z laboratoří NIVEA byli mezi prvními, kteří začali zkoumat, jak v péči o pleť využít koenzym Q10 proti vráskám. Za více než 20 let práce na vývoji této složky provedli okolo 1 000 studií ke spolupráci přizvali 30 000 žen. Po celou dobu prozkoumávali „spící“ potenciál koenzymu Q10 a možnosti jeho využití.

V roce 2014 byl koenzym Q10 předmětem dalšího rozsáhlého testování. Jeho cílem bylo zjistit, zda je pleťový krém s koenzymem Q10 schopen doplnit jeho hladinu v pleti. Šlo o jednu z nejsložitějších ex vivo studií uskutečněných v laboratořích NIVEA.

  • Testu se zúčastnilo 82 dobrovolníků, kteří používali výrobky Q10 plus 2x denně.
  • Během tohoto procesu vědci zpracovali a analyzovali 2 800 vzorků a s pomocí 24 vědeckých specialistů po dobu 7 měsíců prováděli rozsáhlé studie, měření a analýzy dat.
  • Měření byla provedena za použití autentických vzorků kůže a výsledky byly jednoznačné: použití Perlového séra proti vráskám Q10 plus 2x denně po dobu 2 týdnů může významně zvýšit obsah koenzymu Q10 v kůži.
  • Mimo to se zvýšila úroveň metabolizované formy Q10, což znamená, že pleť koenzym Q10 z výrobku skutečně vstřebává a využívá ho na tvorbu energie.

05-article-kulicky-pletova-sera

A co na perlové sérum říká účastnice testu Irena? „Pokud chcete pleti dopřát to nej…, vyzkoušejte perlové sérum. Nic lepšího jsem dosud nepoznala. Používám ho už několik týdnů a nemůžu si ho vynachválit. Moje pleť je plná energie, je hladší a zářivá. Celkově působí mladším dojmem. A jako alergička oceňuji, že mi sérum s perlami nezpůsobuje žádné skvrny v obličeji ani žádná zarudnutí. Jsem nadšená!“

UNIKÁTNÍ KONCEPT CELLULAR ANTI-AGE

06-article-kremy-pletova-sera

Při vývoji řady CELLular Anti-Age jsme v NIVEA vycházeli z poznatku, že k mladistvému vzhledu pleti zásadně přispívá aktivita pleťových buněk. Složení s preventivními a regenerativními účinky proto přináší mimořádné výsledky při omlazování pleti - zvyšuje její pevnost, pružnost a vyhlazuje vrásky.

Jak nová receptura funguje? Komplex účinných látek obsažených v řadě CELLular Anti-Age stimuluje přirozenou aktivitu kožních buněk uvnitř pleti a působí tak, že se i zralé kožní buňky chovají jako mladé. Ale tím účinnost tohoto složení nekončí - aktivní látky působí na zdokonalení a zrychlení buněčné obnovy a stimulují buněčnou aktivitu. Jedinečný koktejl 3 ingrediencí - kyseliny hyaluronovékreatinu a extraktu z magnolie - při pravidelném používání zvyšuje aktivitu kožních buněk a tak intenzivně bojuje proti vráskám.

SÉRUM PRO OMLAZENÍ PLETI

Pro boj se známkami stárnutí pleti vyvinula NIVEA Vyhlazující sérum pro omlazení pleti CELLular Anti-Age. Koncentrované složení účinně probouzí buněčnou vitalitu a má pozitivní účinky na pleť – vyhlazuje vrásky, zpevňuje pleť, vypíná kontury a zvyšuje odolnost buněk pleti vůči oxidačnímu stresu. Chrání tak buněčné membrány před škodlivými účinky volných radikálů, které jsou jedním z hlavních spouštěčů předčasného stárnutí pleti.

Použití: Sérum je určeno pro každodenní použití a aplikuje se jako intenzivní péče pod denní krém nebo noční krém. Je vhodný pro ženy od 40 let věku.

SÉRUM NA PIGMENTOVÉ SKVRNY

Pro minimalizaci pigmentových skvrn a známek stárnutí jsme v laboratořích NIVEA vyvinuli další účinné pleťové sérum – Intenzivní noční péči CELLular Perfect Skin. Díky vysoké koncentraci lumicinolu – látky, která dokáže zablokovat tvorbu klíčového enzymu, který reguluje produkci barviva melaninu uvnitř pokožky – pomáhá sérum viditelně zesvětlit pigmentové skvrny a sjednotit tón pleti.

Použití: Naneste každý večer malé množství na vyčištěný obličej, krk a dekolt a jemně vmasírujte. Aplikuje se jako intenzivní péče pod noční krém. Nepoužívejte na poraněnou pleť a vyhněte se kontaktu s očima. Sérum je vhodné pro žen od 35 let.

Zjistěte ještě více o tom, jak se zbavit pigmentových skvrn nebo jak pečovat o pleť 35+ s řadou CELLular Perfect Skin.


08-article-skvrny-pletova-sera