Pleťová séra: Objevte jejich sílu


DOPŘEJTE VAŠÍ PLETI PÉČI, KTEROU SI ZASLOUŽÍ.

Pleťové sérum představuje skvělý doplněk, jak dodat pleti rychle a intenzivně potřebné látky v koncentrovanější podobě než denní a noční krémy. Potřebujete zabojovat proti vráskám, stárnutí nebo pigmentovým skvrnám? Pleťová séra NIVEA jsou k vašim službám.

CO JE TO PLEŤOVÉ SÉRUM?

Pleťové sérum je velmi koncentrovaný pečující přípravek, kde je množství pečujících látek až 7x vyšší než v pleťovém krému. Přesto je jeho složení velmi lehké a rychle se vstřebává. Nepoužívejte ho však jako náhradu pleťového krému – využijte jeho „sílu“. Abyste maximalizovali jejich efekt a pleť dostala veškerou péči, kterou potřebuje, aplikujte ho tak, jak doporučují odborníci:

Jak pleťové sérum nanášet?

  1. Nejprve pleť vyčistěte a okamžitě sérum naneste na pleť. Pleť je totiž po vyčištění zvláště přístupná aktivním látkám a sérum mnohem lépe využije
  2. Na pleť obličeje, krku a dekoltu vždy naneste malé množství séra, jemně ho rozetřete a nechte vstřebat.
  3. Asi za 1 minutu pak aplikujte denní nebo noční krém jako obvykle.
  4. Sérum používejte pravidelně, ráno i večer, aby se plně projevil jeho účinek

SÉRUM PROTI PIGMENTOVÝM SKVRNÁM

 

Vraťte své pleti elasticitu a krásné kontury

Stárnutí pleti je přirozené a stejně tak přirozené je, že se na ní ve vyšším věku objeví pigmentové skvrny. Neznamená to ale, že se s nimi musíte smířit. Dá se s nimi aktivně bojovat.

A stejně tak se dá vzniku pigmentových skvrn na obličeji, v dekoltu nebo na rukách i aktivně předcházet. Třeba tím, že budete svou pleť chránit před slunečními paprsky. Používejte denní krémy s ochranným faktorem. Kupříkladu NIVEA Remodelační denní krém Cellular Filler + Elasticity s OF 30. Kromě toho, že zralou pleť zpevňuje a intenzivně bojuje proti vráskám, chrání ji i před sluncem, a tedy i před vznikem pigmentových skvrn.

A pokud už pigmentové skvrny máte, sáhněte po séru proti pigmentovým skvrnám Hyaluron Cellular Elasticity ze stejné řady. Speciální složení zpomaluje tvorbu melaninu v buňkách: Pigmentové skvrny se redukují, tón pleti sjednocuje. Výsledky jsou viditelné už po 4 týdnech pravidelného užívání. 

Použití: Sérum proti pigmentovým skvrnám používejte společně s denním nebo nočním krémem Hyaluron Cellular Filler + Elasticity. Na pleť ho naneste těsně před aplikací krému. To, zda to bude ráno, nebo večer už je na vás. Vyvarujte se jeho nanášení na poraněnou nebo podrážděnou pokožku.

 

OLEJOVÝ ELIXÍR PRO ZRALOU PLEŤ

Tahle nepřímá úměra je přirozená, ale ženy ji nemají rády: S přibývajícím věkem roste množství a hloubka vrásek a zároveň klesá množství kolagenu, elastinu i kyseliny hyaluronové v pleti. Ostatně, právě úbytek těchto látek je jeden z hlavních důvodů stárnutí pokožky.

Zastavit stárnutí (ještě) neumíme, dokážeme ho ale zpomalit a i zralé pleti navrátit pevnost, pružnost a zářivý vzhled. Životabudičem pro zralou pleť je Remodelační 2fázový olejový elixír Hyaluron Cellular Filler + Elasticity se složením, které aktivuje pleťové buňky. Olejová fáze tvořená jojobovým, mandlovým a avokádovým olejem vyplňuje vrásky a zajišťuje pružnost pleti, vodní báze s 80 % hydratačních látek stimuluje pleť k tvorbě kyseliny hyaluronové, kolagenu a elastinu. 

Použití: Můžete ho používat před, nebo po denní a noční péči. Pokud vás trápí velmi suchá pokožka, pak ho nanášejte jako druhý krok po aplikaci Remodelačního séra.

 

SÉRUM PRO OMLAZENÍ PLETI

Pro boj se známkami stárnutí pleti vyvinula NIVEA také Vyplňující perlové sérum Hyaluron Cellular Filler. Koncentrované složení účinně probouzí buněčnou vitalitu a má pozitivní účinky na pleť – vyhlazuje vrásky, zpevňuje pleť a vypíná kontury. 

Použití: Sérum je určeno pro každodenní použití a aplikuje se jako intenzivní péče pod denní krém nebo noční krém. Je vhodný pro ženy od 40 let věku.

 

Hydratační sérum-esence Hyaluron Cellular Filler

V čem je hydratační sérum-esence tak jedinečná? Má ultralehkou strukturu, která umožňuje pleti vstřebat hydratační elixír i mikro kyselinu hyaluronovou za pouhých 20 sekund. Díky chytrému aplikátoru můžete Hyaluron Serum-Essence snadno a přesně dávkovat, což vám urychlí každodenní rutinu.

Velmi lehké složení séra obsahuje mikromolekuly kyseliny hyaluronové a 20 % glycerinu. Díky tomu se sérum opravdu rychle vstřebává, hned vyplňuje pleť, stimuluje obnovu buněk a především – zjemňuje jemné vrásky a linky. Pleť je více pružná, vyživená opravdu do hloubky, a díky tomu krásná.

Energizující perlové sérum proti vráskám Q10

Unavená pleť a vrásky? Vyzkoušejte sílu koenzymu Q10. Jedná se o pleti přirozenou látku, která se stará o pevnost a pružnost pleti. Vrásky má na svědomí právě jeho úbytek, který přichází s přibývajícím věkem. Nesnažte se nedokonalosti své pleti zamaskovat make-upem. Energizující perlové sérum vrátí pleti její mladistvý vzhled a to nejen díky koenzymu Q10, ale také díky vitamínu C a E, které dodají pleti energii a svěžest.