Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

Pleťová séra

Pleťová séra: Objevte jejich sílu

Dopřejte vaší pleti péči, kterou si zaslouží.

Pleťové sérum představuje skvělý doplněk, jak dodat pleti rychle a intenzivně potřebné látky v koncentrovanější podobě než denní a noční krémy. Potřebujete zabojovat proti vráskám, stárnutí nebo pigmentovým skvrnám? Pleťová séra NIVEA jsou k vašim službám.

CO JE TO PLEŤOVÉ SÉRUM?

Pleťové sérum je velmi koncentrovaný pečující přípravek, kde je množství pečujících látek až 7x vyšší než v pleťovém krému. Přesto je jeho složení velmi lehké a rychle se vstřebává. Nepoužívejte ho však jako náhradu pleťového krému – využijte jeho „sílu“. Abyste maximalizovali jejich efekt a pleť dostala veškerou péči, kterou potřebuje, aplikujte ho tak, jak doporučují odborníci:

pletova-sera-oblicej

Jak pleťové sérum nanášet?

  1. Nejprve pleť vyčistěte a okamžitě sérum naneste na pleť. Pleť je totiž po vyčištění zvláště přístupná aktivním látkám a sérum mnohem lépe využije
  2. Na pleť obličeje, krku a dekoltu vždy naneste malé množství séra, jemně ho rozetřete a nechte vstřebat.
  3. Asi za 1 minutu pak aplikujte denní nebo noční krém jako obvykle.
  4. Sérum používejte pravidelně, ráno i večer, aby se plně projevil jeho účinek

SÉRUM PROTI PIGMENTOVÝM SKVRNÁM

Vraťte své pleti elasticitu a krásné kontury

Stárnutí pleti je přirozené a stejně tak přirozené je, že se na ní ve vyšším věku objeví pigmentové skvrny. Neznamená to ale, že se s nimi musíte smířit. Dá se s nimi aktivně bojovat.

A stejně tak se dá vzniku pigmentových skvrn na obličeji, v dekoltu nebo na rukách i aktivně předcházet. Třeba tím, že budete svou pleť chránit před slunečními paprsky. Používejte denní krémy s ochranným faktorem. Kupříkladu NIVEA Remodelační denní krém Cellular Filler + Elasticity s OF 30. Kromě toho, že zralou pleť zpevňuje a intenzivně bojuje proti vráskám, chrání ji i před sluncem, a tedy i před vznikem pigmentových skvrn.

A pokud už pigmentové skvrny máte, sáhněte po séru proti pigmentovým skvrnám Hyaluron Cellular Elasticity ze stejné řady. Speciální složení zpomaluje tvorbu melaninu v buňkách: Pigmentové skvrny se redukují, tón pleti sjednocuje. Výsledky jsou viditelné už po 4 týdnech pravidelného užívání. 

Použití: Sérum proti pigmentovým skvrnám používejte společně s denním nebo nočním krémem Hyaluron Cellular Filler + Elasticity. Na pleť ho naneste těsně před aplikací krému. To, zda to bude ráno, nebo večer už je na vás. Vyvarujte se jeho nanášení na poraněnou nebo podrážděnou pokožku.

 

OLEJOVÝ ELIXÍR PRO ZRALOU PLEŤ

Tahle nepřímá úměra je přirozená, ale ženy ji nemají rády: S přibývajícím věkem roste množství a hloubka vrásek a zároveň klesá množství kolagenu, elastinu i kyseliny hyaluronové v pleti. Ostatně, právě úbytek těchto látek je jeden z hlavních důvodů stárnutí pokožky.

Zastavit stárnutí (ještě) neumíme, dokážeme ho ale zpomalit a i zralé pleti navrátit pevnost, pružnost a zářivý vzhled. Životabudičem pro zralou pleť je Remodelační 2fázový olejový elixír Hyaluron Cellular Filler + Elasticity se složením, které aktivuje pleťové buňky. Olejová fáze tvořená jojobovým, mandlovým a avokádovým olejem vyplňuje vrásky a zajišťuje pružnost pleti, vodní báze s 80 % hydratačních látek stimuluje pleť k tvorbě kyseliny hyaluronové, kolagenu a elastinu. 

Použití: Můžete ho používat před, nebo po denní a noční péči. Pokud vás trápí velmi suchá pokožka, pak ho nanášejte jako druhý krok po aplikaci Remodelačního séra.

 

SÉRUM PRO OMLAZENÍ PLETI

Pro boj se známkami stárnutí pleti vyvinula NIVEA také Vyplňující perlové sérum Hyaluron Cellular Filler. Koncentrované složení účinně probouzí buněčnou vitalitu a má pozitivní účinky na pleť – vyhlazuje vrásky, zpevňuje pleť a vypíná kontury. 

Použití: Sérum je určeno pro každodenní použití a aplikuje se jako intenzivní péče pod denní krém nebo noční krém. Je vhodný pro ženy od 40 let věku.

 

SÉRUM PROTI VRÁSKÁM S KOENZYMEM Q10

Perly jsou po staletí symbolem dokonalosti. Inspirují módní návrháře, architekty či designéry. Stejně tak se staly inspirací vědcům z laboratoří NIVEA k vytvoření jedinečného Perlového séra proti vráskám Q10 power. Sérum využívá speciální technologii perel, které v sobě udržují vysokou koncentraci koenzymu Q10 – nejvyšší z celé řady proti vráskám Q10 power.

 
Použití: Používejte 2x denně. Hedvábná konzistence je ideální pod denní i noční krém. Při použití s denním krémem je výrazně účinnější. Doporučujeme pro ženy od 30 let.

 


Dr. Sven Fey, vedoucí vývoje a výzkumu pleťové kosmetiky NIVEA, upřesňuje: „Tím, že jsme koenzym Q10 vložili do ochranných perel, můžeme využít jeho nejvyšší koncentraci. Perly jsou obklopeny intenzivně hydratačním gelem obohaceným o kyselinu hyaluronovou a kreatin. Stlačením dávkovače se perly rozmělní a koenzym Q10 se smísí s gelem. Vznikne tak čerstvě aktivované sérum pro okamžitou aplikaci.“


V hlavní roli koenzym Q10

Koenzym Q10 je vynikající antioxidant, který je přirozenou součástí naší pleti. Zásobuje buňky energií a neutralizuje škodlivé volné radikály. Zabraňuje tak poškození buněk a oslabení imunitního systému. Dokáže rovněž znovu nastartovat obnovu buněk, a tudíž výrazně zpomalit nežádoucí proces stárnutí pleti a redukovat již vzniklé vrásky.

Experti z laboratoří NIVEA byli mezi prvními, kteří začali zkoumat, jak v péči o pleť využít koenzym Q10 proti vráskám. Za více než 20 let práce na vývoji této složky provedli okolo 1 000 studií ke spolupráci přizvali 30 000 žen. Po celou dobu prozkoumávali „spící“ potenciál koenzymu Q10 a možnosti jeho využití.

V roce 2014 byl koenzym Q10 předmětem dalšího rozsáhlého testování. Jeho cílem bylo zjistit, zda je pleťový krém s koenzymem Q10 schopen doplnit jeho hladinu v pleti. Šlo o jednu z nejsložitějších ex vivo studií uskutečněných v laboratořích NIVEA.

  • Testu se zúčastnilo 82 dobrovolníků, kteří používali výrobky Q10 plus 2x denně.
  • Během tohoto procesu vědci zpracovali a analyzovali 2 800 vzorků a s pomocí 24 vědeckých specialistů po dobu 7 měsíců prováděli rozsáhlé studie, měření a analýzy dat.
  • Měření byla provedena za použití autentických vzorků kůže a výsledky byly jednoznačné: použití Perlového séra proti vráskám Q10 plus 2x denně po dobu 2 týdnů může významně zvýšit obsah koenzymu Q10 v kůži.
  • Mimo to se zvýšila úroveň metabolizované formy Q10, což znamená, že pleť koenzym Q10 z výrobku skutečně vstřebává a využívá ho na tvorbu energie.

A co na perlové sérum říká účastnice testu Irena? „Pokud chcete pleti dopřát to nej…, vyzkoušejte perlové sérum. Nic lepšího jsem dosud nepoznala. Používám ho už několik týdnů a nemůžu si ho vynachválit. Moje pleť je plná energie, je hladší a zářivá. Celkově působí mladším dojmem. A jako alergička oceňuji, že mi sérum s perlami nezpůsobuje žádné skvrny v obličeji ani žádná zarudnutí. Jsem nadšená!“