Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

NIVEA MEN DEEP

Spokojte se jen s tím nejlepším výkonem.
Jako NIVEA DEEP

Vyzkoušejte nový rozměr mužné péče

Oficiální sponzor

SPOJTE SÍLY S VÍTĚZI

logo

Vítěz španělské Primera División, jediný obhájce prvenství v Lize mistrů a držitel posledního Superpoháru UEFA. Real Madrid vítězí na fotbalovém hřišti, NIVEA MEN zase v péči o mužskou tvář a tělo.

Užijte si spojení dvou expertů a navštivte s námi nejúspěšnější klub současnosti.

Nová řada NIVEA MEN

Výrobky, které stojí za skutečným vítězstvím

Jak to, že stále vítězí? Být druzí není pro hráče Realu Madrid možností. Neustále posouvají hranice svého výkonu a s každým zápasem dokazují, že mohou být ještě lepší. A sebevědomější. Klíč k úspěchu spočívá ve stanovených cílech. A to pro vás platí také. Jakmile si jednou něco usmyslíte, nic vám nesmí stát v cestě. Neustále zvyšujete své nároky a chopíte se každé příležitosti. Odhodlání vás táhne kupředu. A přesně pro takové muže jsme stvořili výrobky DEEP. Podporujeme mistrovské výkony hráčů týmu Real Madrid, ale také ty vaše – každodenní, ale o nic méně důležité. Víme totiž, že když budete sami se sebou spokojení, dokážete čím dál víc.

Vyzkoušejte je na vlastní kůži

Pocit naprosté čistoty. I když jde do tuhého

Maximální výkon předvádíte každý den. Chcete se u toho cítit neustále svěží? Zvolte výrobky DEEP. Obsahují speciální antibakteriální formuli s černým uhlím, která nečistotám nedá šanci. Ale nejen to. Jsou také obohacené o přitažlivou vůni s moderními tóny tmavého dřeva, která po vás zanechá dojem. Hluboký dojem.

NIVEA MEN DEEP Deodorants

OCHRANA PROTI POCENÍ

Fotbaloví hráči na to mají 90 minut, vy ale svůj maximální výkon předvádíte celý den. A právě proto potřebujete ochranu proti pocení, která trvá. Dokonce až 48 hodin. NIVEA DEEP antiperspirant ve spreji i kuličkový antiperspirant obsahují účinnou formuli s černým uhlím, která si poradí s bakteriemi i zápachem. Jejich mužná vůně vám dodá sebevědomí a zajistí pocit svěžesti i během těch nejnáročnějších okamžiků. 

HLADKÉ OHOLENÍ

Svým odhodláním dokážete čelit všemožným nástrahám, proti ostří žiletky vás ale ochrání jen kvalitní produkty na holení. NIVEA DEEP gel na holení a pěna na holení změkčí vaše vousy, připraví pokožku na holení a zajistí snadný skluz holicího strojku. Už žádné podráždění – vaše tvář bude jako pod ochranným štítem! Formule s černým uhlím navíc pokožku vyčistí, aby po oholení dokonale zářila, a voda po holení ji zklidní a osvěží. Výrobky DEEP vás nenechají na holičkách.

NIVEA MEN DEEP Shaving

NIVEA MEN DEEP Shower gel

OSVĚŽUJÍCÍ KOUPEL

Máte rád výzvy, ale někdy je toho i tak trochu moc? To chce vyčistit hlavu. Ale nejdřív ze všeho taky pokožku celého těla. Sprchový gel DEEP obsahuje mikročástice přírodního jílu, které na sebe účinně nabalují nečistoty a pokožku čistí do hloubky. Přitažlivá svěží vůně povzbuzuje smysly a ulpívá na pokožce po dlouhou dobu. Jediná sprcha někdy dokáže divy.

PÉČE O VLASY 

Nejen vrcholoví hráči se mohou chlubit osobitým účesem! Dopřejte svým vlasům jedinečnou péči a dejte všem najevo, že zářivá hříva není jen pro fotbalové hvězdy. Šampon DEEP obohacený o elektrolyty a černé uhlí vám pomůže zbavit se přebytečného kožního mazu a vlasy zanechá perfektně čisté a svěží. O vlasy i pokožku hlavy bude skvěle postaráno.

NIVEA MEN DEEP Hair Care

Vítejte na stadionu

VÍTEJTE NA SANTIAGO BERNABÉU

Proběhněte se po trávníku madridského stadionu. Až za řevu plných tribun rozhodnete zápas svým gólem, odměníme vás výletem do luxusních šaten. Naše 360° videa vás rychle vtáhnou do hry!

Jděte do toho naplno

Sílu máte hluboko v sobě. Sáhněte si pro ni

GO REAL GO DEEP

S trochou odvahy a se správnou péčí v ruce se můžete dostat až za hranice svých možností. Jděte úspěchu naproti:

  • Nikdy se nezalekněte nového a neznámého. Mějte na paměti, že opravdový úspěch vždycky čeká za hranicí komfortní zóny.
  • Připadá vám, že jste lapeni v krysím závodě? Podnikněte něco spontánního hned teď. Svolejte kamarády a vyrazte ven nebo třeba zasvěťte celou noc Xboxu.
  • Chybí vám motivace k práci? Myslete na to, co budete dělat, až ji dokončíte. Čím dřív se do ní pustíte, tím dříve to bude.
  • Neúspěch není, když se vám něco nepovede nebo něco pokazíte. Jediným neúspěchem je, když se přestanete snažit.
Videospoty

NIKDY NEPODCEŇTE OBRANU...

NIVEA DOPORUČUJE