Intimní mycí pěna NIVEA - intimo aqua

Intimní mycí pěna od NIVEA

Péče o intimní partie je nezbytná. Díky intimním mycím pěnám od NIVEA ale velmi jednoduchá. Vyzkoušejte pěny s termální vodou a aloe vera.
Varianty

Vyberte si svou oblíbenou variantu

Intimo Aqua Sensitive

Intimní mycí pěna Aqua Sensitive

Jemné a lehké pěny obohacené o panthenol a termální vodu, která preventivně působí proti zánětům, už se nebudete chtít vzdát. Nenapodobitelný pocit čistoty a svěžesti vám dodá sebevědomí. A co víc? Pěnu můžete klidně použít i na holení! 

Intimní mycí pěna Aqua Sensitive

Intimní mycí pěna Aqua Aloe

Intimní mycí pěna Aqua Aloe

Nejjemnější intimní hygiena, jakou jste kdy zažila. Přesně taková je Intimní mycí pěna Aqua Aloe s aloe vera a výtažky z magnolie. Kromě toho může konkurovat jakémukoli gelu na holení. Přesvědčte se sama!

Intimní mycí pěna Aqua Aloe

Jemná textura

Konečně intimní hygiena, jakou si doopravdy zasloužíte

Už žádné mytí obyčejnou vodou a gely, které často dráždí pokožku. S mycími pěnami od NIVEA se budete na každou očistu a dlouhodobý příjemný pocit těšit.
Ingredience

To nejjemnější z půvabně čisté přírody

Výrobky
Intimo Aqua - mycí pěny NIVEA

Vše pro vaši intimní hygienu

TRENDY V HOLENÍ

trendy v intimním holení

I když se přirozené ochlupení na intimních místech vrací do módy, většina ženské populace stále preferuje upravený vzhled svých chloupků. Některým ženám však pouhé zkracování či holení nestačí. Objevují se tak nové trendy v úpravě intimních partií, díky kterým konečný výsledek vypadá nejen dokonale upraveně, ale také zcela originálně.