Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

velká soutěž

Soutěžte o hlavní cenu v celoroční soutěži pro členy NIVEA klubu!

Sbírejte body a vyhrajte neobyčejný den s NIVEA pro sebe i svou kamarádku

CELOROČNÍ SOUTĚŽ

Celoroční výhra – nechte se hýčkat NIVEA odborníky!

10x neobyčejný den s NIVEA

Vítejte v naší exkluzivní soutěži pouze pro členy NIVEA klubu. Jelikož byla loňská celoroční soutěž velmi oblíbená a poctivě jste sbírali body, připravili jsme další kolo celoroční soutěže. Rok 2019 bude ve znamení soutěží, kvízů a dalších novinek, za které budete opět získávat body. Aby měli všichni stejné podmínky, začínají všichni členové klubu NIVEA s nulovým bodovým kontem, šanci na výhru tam má opravdu každý!

 

V roce 2019 budeme losovat 10 hlavních výherců, pro které máme připravený neobyčejný den se značkou NIVEA. Kromě zkrášlovacích procedur se můžete těšit hlavně na konzultace se špičkovými odborníky v péči o pleť a o vlasy a v oblasti stylingu či fitness a výživy. Máte tak jistotu, že tento den promění k lepšímu i vaše všední zvyky a rituály. 
A protože víme, že ve dvou se to lépe táhne, výherci si s sebou mohou přivést ještě jednu osobu, která všechny zkrášlovací procedury a konzultace absolvuje s nimi. Je pouze na vás, koho ze svého okolí chcete rozmazlit. 

 

Body do celoroční soutěže můžete sbírat od 18. 3. do 31. 12. 2019. Vyhrávají soutěžící s nejvyšším počtem bodů. Kompletní pravidla naleznete zde

 

Na co se můžete těšit

AKTUÁLNÍ STAV BODŮ

PŘEHLED ZÍSKANÝCH BODŮ V ROCE 2019

V tabulce naleznete přehled vámi dosud získaných bodů za rok 2019. Pozor, body získané v loňském roce se do celoroční soutěže
v roce 2019 nezapočítávají.

Skóre není aktualizováno automaticky po účasti v soutěži či ohodnocení produktu. Pro připsání nejnovějších bodů prosím vyčkejte pár dní.
BONUSOVÉ VÝHRY

Bonusové výhry

Vyhrajte již v průběhu roku. Třeba i 3x po sobě!

Abychom odměnili ty nejpilnější z vás, přinášíme nově tento rok také bonusové výhry. Ty poputují k těm, kteří budou mít nejvyšší bodový zisk v daném tříměsíčním období. Opět platí, že losujeme 10 výherců. Ti od nás obdrží balíček s více než desítkou produktů NIVEA. Kromě vašich nejoblíbenějších výrobků, jako jsou micelární vody, deodoranty, šampony či sprchové gely, v balíčku najdete i NIVEA výrobky pro dané roční období (v létě např. opalovací krémy, v zimě výživná tělová mléka pro suchou pokožku). Pánové se samozřejmě mohou těšit na produkty řady NIVEA MEN. 

výrobky

Navíc výhra v jednom soutěžním období vás nevylučuje z dalšího soutěžení, proto se skutečně vyplatí být aktivní a útočit na přední příčky bodovací tabulky po celý rok!

Období jsou rozdělena následovně: 18. 3.–30. 6, 1. 7.–30. 9. a 1. 10.–31. 12.

Vyhrávají soutěžící s nejvyšším počtem bodů. 

 

*Vyobrazení výhry je pouze ilustrativní, složení výher je specifikováno v pravidlech soutěže.

JAK SBÍRAT BODY

Jak sbírat body?

Snadno a rychle. Poctivě po celý rok.

hodnocení

O výhře nemusíte jen snít. Body můžete získat za účast v našich znalostních soutěžích, za zájem o testování produktů, za hodnocení produktů a psaní recenzí na našich webových stránkách nebo za vyplňování dotazníků… Každá z aktivit vám zabere maximálně několik minut, které se vám mnohonásobně vrátí v podobě hlavní nebo bonusové výhry! Překonejte pohodlnost a zabojujte o den plný hýčkání s NIVEA i nadupaný balíček produktů.

Podívejte se na náš podrobný návod, jak body získávat. 

AKTIVITY, ZA KTERÉ PRÁVĚ MŮŽETE SBÍRAT BODY