Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

velká soutěž

Soutěžte o hlavní cenu v celoroční soutěži pro členy NIVEA klubu!

Sbírejte body a vyhrajte neobyčejný den s NIVEA pro sebe i svou kamarádku

CELOROČNÍ SOUTĚŽ

Celoroční výhra – nechte se hýčkat NIVEA odborníky!

10x neobyčejný den s NIVEA

Vítejte v naší exkluzivní soutěži pouze pro členy NIVEA klubu. Jelikož byla loňská celoroční soutěž velmi oblíbená a poctivě jste sbírali body, připravili jsme další kolo celoroční soutěže. Rok 2019 bude ve znamení soutěží, kvízů a dalších novinek, za které budete opět získávat body. Aby měli všichni stejné podmínky, začínají všichni členové klubu NIVEA s nulovým bodovým kontem, šanci na výhru tam má opravdu každý!

 

Hlavní výhra v roce 2019 čeká na 10 členů NIVEA klubu, kteří nasbírají nejvíce bodů. Pro výherce máme připravený neobyčejný den se značkou NIVEA. Kromě zkrášlovacích procedur se můžete těšit hlavně na konzultace se špičkovými odborníky v péči o pleť a o vlasy a v oblasti stylingu či fitness a výživy. Máte tak jistotu, že tento den promění k lepšímu i vaše všední zvyky a rituály. 
A protože víme, že ve dvou se to lépe táhne, výherci si s sebou mohou přivést ještě jednu osobu, která všechny zkrášlovací procedury a konzultace absolvuje s nimi. Je pouze na vás, koho ze svého okolí chcete rozmazlit. 

 

Body do celoroční soutěže můžete sbírat od 18. 3. do 31. 12. 2019. Vyhrávají soutěžící s nejvyšším počtem bodů. Kompletní pravidla naleznete zde

 

Na co se můžete těšit

AKTUÁLNÍ STAV BODŮ

PŘEHLED ZÍSKANÝCH BODŮ V ROCE 2019

V tabulce naleznete přehled vámi dosud získaných bodů za rok 2019. Pozor, body získané v loňském roce se do celoroční soutěže
v roce 2019 nezapočítávají.

Skóre není aktualizováno automaticky po účasti v soutěži či ohodnocení produktu. Pro připsání nejnovějších bodů prosím vyčkejte pár dní.

AKTUÁLNÍ ZŮSTATEK NA VAŠEM BODOVÉM KONTĚ JE:  0

BONUSOVÉ VÝHRY

Bonusové výhry

Vyhrajte již v průběhu roku. Třeba i 3x po sobě!

Abychom odměnili ty nejpilnější z vás, přinášíme nově tento rok také bonusové výhry. Ty poputují k těm, kteří budou mít nejvyšší bodový zisk v daném tříměsíčním období. Opět platí, že losujeme 10 výherců. Ti od nás obdrží balíček s více než desítkou produktů NIVEA. Kromě vašich nejoblíbenějších výrobků, jako jsou micelární vody, deodoranty, šampony či sprchové gely, v balíčku najdete i NIVEA výrobky pro dané roční období (v létě např. opalovací krémy, v zimě výživná tělová mléka pro suchou pokožku). Pánové se samozřejmě mohou těšit na produkty řady NIVEA MEN. 

výrobky

Navíc výhra v jednom soutěžním období vás nevylučuje z dalšího soutěžení, proto se skutečně vyplatí být aktivní a útočit na přední příčky bodovací tabulky po celý rok!

Období jsou rozdělena následovně: 18. 3.–30. 6, 1. 7.–30. 9. a 1. 10.–31. 12.

Vyhrávají soutěžící s nejvyšším počtem bodů. 

 

*Vyobrazení výhry je pouze ilustrativní, složení výher je specifikováno v pravidlech soutěže.

JAK SBÍRAT BODY

Jak sbírat body?

Snadno a rychle. Poctivě po celý rok.

hodnocení

O výhře nemusíte jen snít. Body můžete získat za účast v našich znalostních soutěžích, za zájem o testování produktů, za hodnocení produktů a psaní recenzí na našich webových stránkách nebo za vyplňování dotazníků… Každá z aktivit vám zabere maximálně několik minut, které se vám mnohonásobně vrátí v podobě hlavní nebo bonusové výhry! Překonejte pohodlnost a zabojujte o den plný hýčkání s NIVEA i nadupaný balíček produktů.

Podívejte se na náš podrobný návod, jak body získávat. 

AKTIVITY, ZA KTERÉ PRÁVĚ MŮŽETE SBÍRAT BODY