Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

hodnocení

Jak se přiblížíte hlavní výhře?

Za každou účast ve znalostní soutěži a hodnocení NIVEA produktů získáte body, které se započítají do velké celoroční soutěže o cestu pro 2 osoby do Hamburku, do srdce značky NIVEA.
NIVEA KLUB

Jak můžete získávat body?

hodnocení

1. Účastněte se znalostních soutěží – v těchto dílčích soutěžích, které pro vás budeme připravovat po celý rok se do slosování dostávají jen registrace, kde jsou zodpovězeny všechny odpovědi na soutěžní otázky správně. Ale nebojte, pokusů na správnou odpověď máte neomezeně. :-) Avšak čím méně pokusů budete ke správnému zodpovězení všech otázek potřebovat, tím více získáváte bodů!

Pokud zvládnete správně odpovědět na všechny soutěžní otázky na…

  • 1. pokus = 30 bodů
  • 2. pokus = 25 bodů
  • 3. pokus = 20 bodů
  • 4. pokus = 15 bodů
  • 5. a více = 5 bodů

 

Nebojte se, pokud se vám nepovede na dílčí znalostní soutěž odpovědět na první pokus, abyste získali co nejvyšší počet bodů, můžete body získat za recenze produktů NIVEA. Šanci vyhrát má tedy každý. :-)

 

2. Hodnoťte na webu produkty NIVEA – Napište recenzi k vyzkoušeným produktům a získejte za každou recenzi 5 bodů. Jak na to:-)

 

Za co nezískávám body?

- za testování 

 

DALŠÍ INFORMACE NIVEA KLUBU

Přejít zpět na hlavní stránku NIVEA klubu. 

VELKÁ CELOROČNÍ SOUTĚŽ

Odpovězte správně na kvízové otázky a získejte body na svůj účet. 
Sbírejte body do celoroční soutěže o hlavní cenu a vyhrajte nezapomenutelnou cestu do Hamburku - srdce značky NIVEA. 

ODPOVĚZTE SPRÁVNĚ NA SOUTĚŽNÍ OTÁZKY V PRVNÍM KOLE VELKÉ CELOROČNÍ SOUTĚŽE, SBÍREJTE BODY A SOUTĚŽTE O HLAVNÍ CENU - ZÁJEZD DO HAMBURKU!

velký jarní kvíz

ODPOVĚZTE SPRÁVNĚ NA SOUTĚŽNÍ OTÁZKY V DRUHÉM KOLE VELKÉ CELOROČNÍ SOUTĚŽE, SBÍREJTE BODY A SOUTĚŽTE O HLAVNÍ CENU - ZÁJEZD DO HAMBURKU!

Velký podzimní kvíz

ODPOVĚZTE SPRÁVNĚ NA SOUTĚŽNÍ OTÁZKY VE TŘETÍM KOLE VELKÉ CELOROČNÍ SOUTĚŽE, SBÍREJTE BODY A SOUTĚŽTE O HLAVNÍ CENU - ZÁJEZD DO HAMBURKU!