NIVEA ŘADA Q10 ENERGY

Energie pro vaši pleť: NIVEA Q10 Energy s vitamíny C, E a koenzymem Q10

ŘADA Q10 ENERGY

ŘADA Q10 ENERGY: PÉČE, KTERÁ DODÁ VAŠÍ PLETI ENERGII

Je vaše pleť unavená a vyčerpaná? Víme, jak jí vrátit její šťávu zpět! Vsaďte na kombinaci vitamínů C a E, které spolu s koenzymem Q10 pleť rozzáří a zpevní. Krémy, masky, séra i péče v ampulích obsahují trojitou porci antioxidantů, která se pustí do vyhlazování pleti hned první den.

TROJICE INOVATIVNÍCH SLOŽEK

TROJITÁ VZPRUHA PRO VAŠI PLEŤ

Chcete své pleti navrátit pružnost a šmrnc? Pleti identický koenzym Q10 a vitamíny C a E dokážou rychle reagovat a navrátit pleti to, co jí chybí
Plátek pomeranče

Vitamín C dodává pokožce a pleti energii, takže se lépe a rychleji regeneruje.

To, že se koenzym Q10 s věkem vytrácí z naší pokožku a pleti, je zcela přirozené. Bohužel se to však odráží na její pevnosti, pružnosti a svěžesti. Řada Q10 Energy obsahuje koenzym Q10 identický s tím, který se v pleti běžně vyskytuje, a navrací jí tak zpět její sílu. 

Mimochodem, přečtěte si, co se děje v jednotlivých vrstvách pokožky během stárnutí

Stres a obecně stresové faktory v našem okolí jsou také jedním z důvodů předčasného stárnutí pleti.
Hodně záleží i na tom, v jakém prostředí žijete a kde se pohybujete. Ostrý vítr nebo příliš mnoho slunce pleti neprospívají.
Řada Q10 Energy obsahuje vitamín E, který posiluje kožní bariéru a s výše uvedenými faktory si dokáže poradit, respektive je výrazně eliminovat.

ZAZAŘTE!

EXISTUJE VÍCE ZPŮSOBŮ, JAK POVZBUDIT SVOU PLEŤ

Řada Q10 Energy vám každý den pomůže k pevnější a zářivější pleti. Ihned se pouští do její regenerace a navrácí ji její pevnost.
Q10 Energizující denní krém proti vráskám Q10

ENERGIZUJÍCÍ DENNÍ KRÉM PROTI VRÁSKÁM Q10

Nastartujte svůj den osvěžujícím denním krémem, který přes den pracuje stejně tvrdě jako vy. Trojitá síla antioxidantů vyplňuje linky a vrásky v pleti a dodává unavené pleti energii na celý den.

 

ENERGIZUJÍCÍ OČNÍ PÉČE PROTI VRÁSKÁM Q10

ENERGIZUJÍCÍ OČNÍ PÉČE PROTI VRÁSKÁM Q10

Neustálé koukání do obrazovky se podepisuje nejen na kvalitě zraku, ale i na očním okolí. Zbavte se drobných vrásek díky super síle tří antioxidantů. Vyzkoušet můžete i cviky na posílení očních svalů.

 

ENERGIZUJÍCÍ PERLOVÉ SÉRUM PROTI VRÁSKÁM Q10

ENERGIZUJÍCÍ PERLOVÉ SÉRUM PROTI VRÁSKÁM Q10

Nechce se vám čekat a chcete vidět výsledky teď hned? Sérum z řady Q10 Energy tato kouzla umí. Stačí ho zařadit do své ranní rutiny a sledovat, co se bude dít.

INTENZIVNÍ ENERGIZUJÍCÍ 7DENNÍ KÚRA Q10

INTENZIVNÍ ENERGIZUJÍCÍ 7DENNÍ KÚRA Q10

Máte nároční období a je toho na vás zkrátka moc? Nenechte stres, aby se podepsal na vaší pleti. 7denní kúra vás i vaši pleť dobije energií díky síle pomeranče, vitamínu E a koenzymu Q10.

ENERGIZUJÍCÍ 10MINUTOVÁ TEXTILNÍ MASKA Q10

ENERGIZUJÍCÍ 10MINUTOVÁ TEXTILNÍ MASKA Q10

Když je toho na vás moc a vaše tělo si říká o pomoc, zastavte se a dopřejte mu odpočinek. Energizující 10minutová textilní maska Q10 vám pomůže se uvolnit během… ano, deseti minut. Navíc redukuje drobné linky a dodává pleti ztracenou energii.

NÁZOR EXPERTŮ

NIVEA PÉČE O PLEŤ Q10 ENERGY přichází s inovativní silou hned 3 antioxidantů.

NIVEA ENERGY Q10 je řada proti stárnutí a vráskám pro mladší ročníky, která v sobě snoubí sílu hned 3 antioxidantů.

Co je tak výjimečného na řadě Q10  Energy?

Nová řada NIVEA Q10 Energy sází na sílu tří antioxidantů. Pečlivě vybraná kombinace vitamínů E, C a koenzymu Q10 se úspěšně pouští do boje proti předčasnému stárnutí pleti už po prvním použití. Kromě toho, že zpevňuje a chrání pokožku před stresem a volnými radikály, také dodává pleti energii. Produkty jsou vhodné pro zralou, ale i mladistvou pleť, která projevuje známky únavy a potřebuje vzpružit. 

 

Jaké jsou důvody unavené pleti a jejího předčasného stárnutí?

Není žádným překvapením, že unavená a mdlá pleť se dnes týká i mladých lidí. Může za to hektický životní styl, špatný pitný režim a nedostatek spánku. Tahle kombinace se pak podepisuje zejména na citlivé pleti a očním okolí. Na lehkou váhu bychom neměli brát ani UVA a UVB záření, kterému jsme každý den vystaveni, a které může za to, že je pleť suchá a ztrácí svou pružnost.Věděli jste, že UVA záření má na svědomí až 85 % vrásek?

 

Jak trojice antioxidantů zabraňuje stárnutí pleti?

Za ztrátu elastinu a kolagenu v pleti a pokožce může například i znečištěné životní prostředí nebo už zmíněné sluneční záření.
Koenzym Q10 a vitamíny C a E jsou důležitou součástí kožních buněk. Vědci NIVEA zjistili, že tyto tři antioxidační látky společně dokážou bojovat proti škodlivosti volných radikálů.

Dr. Dominik Göddertz

Rozhovor s Dr. Dominik Göddertzem, laboratoním manažerem v NIVEA v oddělení, kde intenzívně řeší stárnutí pleti, Beirsdorf AG.

ŘADA Q10 ENERGY

DALŠÍ ČLÁNKY

UDĚLEJTE PRO SVOU PLEŤ NĚCO NAVÍC

redukce vrásek

VYHLAĎTE SVOU PLEŤ: VÍME, JAK NA TO

Věděli jste, že denně vystřídáme tisíce grimas? Smějeme se, mračíme, brečíme, vraštíme čelo… To všechno vede k vytváření vrásek, které se jako první začnou oběvovat na čele. Co s tím? Hydratace, relax a správná péče.

obličejová masáž

OD VRÁSEK VÁM MŮŽE POMOCT I OBLIČEJOVÁ MASÁŽ

Když se spojí příjemné s užitečným, je to dokonalá kombinace. Přesně tak to je s obličejovou masáží, která je velmi příjemná a zároveň napomáhá k lepšímu prokrvení pleti a jejímu vyhlazení.

redukce kruhů pod očima

KRUHY POD OČIMA? PRYČ S NIMI

Jistě to zná každý z nás. Ráno se podíváme do zrcadla a na kruzích pod očima by se mohl z fleku někdo houpat. Přečtěte si, co pomáhá na tmavé kruhy pod očima a jaká je jejich příčina.