Získejte dokonalou pleť díky vitamínu C


ÚČINNÝ ANTIOXIDANT, KTERÝ S PLETÍ DOKÁŽE HOTOVÉ ZÁZRAKY.

Vitamín C posiluje nejen naši imunitu a srdce. Přitom málokdo ví, že také na pleť funguje doslova zázračně.

Jaké účinky má vitamín C na pleť?

 Získejte pevnější a hladší pleť. Díky vitamínu C!

„Céčko“ vám zajistí nejen silnější imunitu, ale také krásnou pleť

Silná imunita, zdravé srdce, správná hladina cholesterolu a dokonalá pleť. Tuhle širokou paletu účinků má jediná látka – vitamín C. Přitom málokdo ví, že právě na pleť funguje vitamín C doslova zázračně. Pojďte se podívat, jak ho doplnit zevnitř i zvenčí, a užívejte si krásnou pleť po celý rok!

Čistý vitamín C je vysoce účinný antioxidant, který zlepšuje strukturu i vzhled pleti. A dokáže toho mnohem víc! Zázrak, který najdeme nejen v citrusech, zajistí i odolnější, pevnější a hladší pleť. Usnadňuje také hojení a napomáhá zbavit se pigmentových skvrn. A to je na jeden vitamín pěkná řádka účinků, ne?

 

 


Nedostatek vitamínu C = unavená a mdlá pleť

Pleť jako po vydatném spánku

Vychutnejte si účinky vitamínu C i bez čekání. Pokud toužíte po zářivé pleti, sáhněte po krému s obsahem této látky. Nám se osvědčil například NIVEA Energizující denní krém proti vráskám Q10. Kromě pleti vlastního koenzymu Q10 obsahuje právě čistý vitamín C.

Kombinace těchto dvou látek zvyšuje schopnost pleti vstřebat kyslík, který napomáhá její obnově. Krém si zamilujete zejména po první náročnější noci. Jeho složení totiž pleti poskytne to samé, co vydatný spánek. Díky tomu bude vaše pleť viditelně pevnější a hladší.

Vídáte po ránu v zrcadle zašedlou tvář bez energie? Potom určitě potřebujete doplnit „céčko“. Právě chudokrevnost, která se projevuje nezdravě vypadající pletí, je následkem nedostatku této látky. Ale nebojte se, není nutné hledat nejbližší lékárnu a kupovat zásoby tablet. Vitamín C můžete najít ve spoustě potravin.

Doplňte vitamín C přirozeně!

To, že se strava propisuje na našem vzhledu, není žádná novinka. Když náš jídelníček tvoří zejména fastfoody a jíme nepravidelně, podepíše se to nejen na celkové kondici a váze, ale také na pleti a vlasech. Zařaďte vitamin C i do své stravy a starejte se o své tělo nejen zvnějšku. 

BROKOLICE

Ta má velké množství jak vitamínu C, tak i hořčíku. Přidejte syrovou brokolici do salátu nebo z ní připravte polévku a sfoukněte dvě mouchy jednou ranou.

KIWI

Máte toto malé exotické ovoce rádi? Dobře děláte, v kiwi se ukrývá pořádná porce céčka, tak ho nezapomeňte na svůj jídelníček čas od času zařídit.

PAPRIKA

Připravte si čerstvý zeleninový salát a nezapomeňte do něj přidat červenou papriku. Jedna polovina papriky obsahuje 142 mg céčka.

ŠÍPEK

Právě tento podzimní zázrak obsahuje nejvíce vitamínu C, ve 100 g dužiny se nachází až 500 mg vitamínu C. Vyrazte si na procházku, natrhejte a usušte šípky a v zimě si z nich připravujte čaj. 

Kolik céčka je tak akorát?

Vitamín C je sice super parťákem pro naše tělo, ale čeho je moc, toho je příliš. Doporučená denní dávka vitamínu C u dospělého člověka se pohybuje okolo 60 miligramů. To se rovná zhruba 3 kusům ovoce či zeleniny. 


Zpomalte stárnutí. Ještě dnes!

„Céčko“ má v kombinaci s koenzymem Q10 také zázračné účinky na první vrásky. Víte, jak vitamín C pomáhá předcházet vzniku vrásek? Umožňuje pokožce dodávat více živin a kyslíku do všech jejích vrstev. To zpomaluje stárnutí a zajistí pleti hladší, jemnější a odpočatější vzhled. V jakém výrobku najdete takové složení? Například ve výrobcích nové energizující řady NIVEA Q10 Energy.

Začněte pracovat na doplnění vitamínu C zevnitř i zvenčí ještě dnes. Rozdíl poznáte velmi brzy!