Získejte dokonalou pleť díky vitamínu C


ÚČINNÝ ANTIOXIDANT, KTERÝ S PLETÍ DOKÁŽE HOTOVÉ ZÁZRAKY.

Vitamín C posiluje nejen naši imunitu a srdce. Přitom málokdo ví, že také na pleť funguje doslova zázračně.

Jaké účinky má vitamín C na pleť?

 Získejte pevnější a hladší pleť. Díky vitamínu C!

„Céčko“ vám zajistí nejen silnější imunitu, ale také krásnou pleť

Silná imunita, zdravé srdce, správná hladina cholesterolu a dokonalá pleť. Tuhle širokou paletu účinků má jediná látka – vitamín C. Přitom málokdo ví, že právě na pleť funguje vitamín C doslova zázračně. Pojďte se podívat, jak ho doplnit zevnitř i zvenčí, a užívejte si krásnou pleť po celý rok!

Čistý vitamín C je vysoce účinný antioxidant, který zlepšuje strukturu i vzhled pleti. A dokáže toho mnohem víc! Zázrak, který najdeme nejen v citrusech, zajistí i odolnější, pevnější a hladší pleť. Usnadňuje také hojení a napomáhá zbavit se pigmentových skvrn. A to je na jeden vitamín pěkná řádka účinků, ne?

 

 


Nedostatek vitamínu C = unavená a mdlá pleť

Vitamín C najdete v čerstvých potravinách.

Pleť jako po vydatném spánku

Vychutnejte si účinky vitamínu C i bez čekání. Pokud toužíte po zářivé pleti, sáhněte po krému s obsahem této látky. Nám se osvědčila například NIVEA Energizující oční péče proti vráskám Q10 plus C. Kromě pleti vlastního koenzymu Q10 obsahuje právě čistý vitamín C.

Kombinace těchto dvou látek zvyšuje schopnost pleti vstřebat kyslík, který napomáhá její obnově. Krém si zamilujete zejména po první náročnější noci. Jeho složení totiž pleti poskytne to samé, co vydatný spánek. Díky tomu bude vaše pleť viditelně pevnější a hladší.

 

Vídáte po ránu v zrcadle zašedlou tvář bez energie? Potom určitě potřebujete doplnit „céčko“. Právě chudokrevnost, která se projevuje nezdravě vypadající pletí, je následkem nedostatku této látky. Ale nebojte se, není nutné hledat nejbližší lékárnu a kupovat zásoby tablet. Vitamín C můžete najít ve spoustě potravin.


Doplňte vitamín C přirozeně!

Není na tom nic složitého. Stačí si v létě na zahradě natrhat hrst rybízu anebo pár jahod. Svůj jídelníček také obohaťte třeba o brokolici, kiwi, červenou papriku nebo třeba exotickou papáju. 
Víte, jaké potraviny obsahují vůbec nejvíc vitamínu C? Ne, není to zelí ani růžičková kapusta. Nejbohatším zdrojem tohoto vitamínu jsou v našich končinách šípky.
 



Zpomalte stárnutí. Ještě dnes!

„Céčko“ má v kombinaci s koenzymem Q10 také zázračné účinky na první vrásky. Víte, jak vitamín C pomáhá předcházet vzniku vrásek? Umožňuje pokožce dodávat více živin a kyslíku do všech jejích vrstev. To zpomaluje stárnutí a zajistí pleti hladší, jemnější a odpočatější vzhled. V jakém výrobku najdete takové složení? Například v nové energizující řadě NIVEA Q10 plus C.

Začněte pracovat na doplnění vitamínu C zevnitř i zvenčí ještě dnes. Rozdíl poznáte velmi brzy!