Skin

Tipy pro pevné a štíhlé tělo

Každá žena chce být krásná

Není nic krásnějšího než žena, která je spokojená se svou postavou. Jenže ruku na srdce – takových opravdu moc není. Buď nemáme dostatečné sebevědomí, nebo si neumíme odpustit některé nedostatky. K těm nejčastějším patří nejen kila navíc, ale také nepěkné strie, pomerančová kůže nebo povislé bříško. 

Abyste dosáhla spokojenosti nebo se jí aspoň přiblížila, nejspíš nebudou stačit hodiny v posilovně a dlouhé vyjížďky na kole v kombinaci se zdravou stravou, dostatečným spánkem a vhodným pitným režimem. Každá pokožka potřebuje se svými nedostatky pomoci kvalitní kosmetikou, která ví, jak s nimi zabojovat.

Na všechno máme lék

Na všechno máme v NIVEA lék, ale záleží na pokožce, jak ho přijme a kolik si z něj vezme. Vybrat si můžete třeba z naší řady Q10, která se zaměřuje na zpevnění pokožky, vsadit můžete na výživné sérum s koenzymem nebo třeba na tělová mléka a suflé s přídavkem blahodárně působících olejů. Nemůžeme vám ale slíbit zázraky na počkání. Úspěch a viditelné změny závisí na výše zmíněných faktorech i na tom, jak pokožka na podporu a pomoc reaguje. 

Poznejte, s čím bojujete

Abychom mohli s nepřítelem bojovat, musíme ho poznat. Zjistěte v našich článcích, co je celulitida a proč vůbec vzniká, zjistěte, které cviky jsou nejlepší pro pevný zadeček nebo jak můžete bezpečně cvičit po porodu, abyste shodila kila nabraná během těhotenství. Jsme tu pro vás a rádi vám poradíme!