Naturally Good bodycare

NIVEA Naturally Good Péče o tělo

VYROBENO S ÚCTOU K PŘÍRODĚ

98 % INGREDIENCÍ PŘÍRODNÍHO PŮVODU

Stejně jako nám záleží na vaší pokožce, záleží nám i na přírodě. Proto jsme se snažili vyvinout produkty, které budou v souladu s přírodou a předají vám z ní to nejlepší, aniž by ji jakkoli poškodili. 

NIVEA Tělová mléka NATURALLY GOOD se skládají z 98 % z ingrediencí přírodního původu a jsou k pokožce velmi šetrná. Díky správnému složení dokážou pokožku hydratovat až na 48 hodin a zanechávají ji hebkou a jemnou. Stejně jako k pokožce jsou NIVEA Tělová mléka NATURALLY GOOD šetrná i k přírodě. Jsou totiž balena v lahvi, která obsahuje o 50 % méně plastu.
Díky tomu, že je plast lehčí, jde i snadno rolovat. Balení Squeez and roll vám umožní vymáčknout i poslední kapičku vašeho oblíbeného krému, a navíc šetří místo v popelnici. 

Vyzkoušejte kromě tělového mléka NATURALLLY GOOD i NIVEA Sprchový gel NATURALLY GOOD a vyberte si z květinové vůně bavlníku či divoké růže
Také sprchové gely z řady NATURALLY GOOD obsahují 98 % ingrediencí přírodního původu a jsou tak vhodné i pro suchou a citlivou pokožku. Jejich obaly pak z 97 % tvoří recyklované materiály. Pečujete tak nejen o pokožku, ale také o přírodu. 

 

To nejlepší z přírody

GEL Z ALOE VERA

Aloe pravá, aloe léčivá nebo také barbadoská aloe, je rostlinný druh z rodu Aloe. Jak jistě víte, Aloe vera má hojivé účinky a často se používá například k léčbe odřenin či spálenin. Aloe je z 95 % tvořená vodou - tu uvnitř drží pevný obal listů. Studie prokázaly, že gel, který je obsažen uvnitř aloe, dokáže naši pokožku hydratovat a chrání ji před dehydratací. Pokud rostlinu pěstujete doma a lehce se spálíte, stačí ustřihnout lístek a přiložit gel, který je uvnitř listu, na spáleninu.

KOLOIDNÍ OVESNÉ VLOČKY

Koloidní ovesné vločky jsou jemně mleté ovesné vločky, které jsou rozptýlené v naší kosmetice, zmírňují podráždění pokožky a napomáhají k její regeneraci. Setkat se můžete také s názvem "Avena Sativa (Oat) Kernel Meal“.

AVOKÁDOVÝ OLEJ

Avokádový olej se získává z plodů avokáda. Setkat se s ním můžete nejen v kosmetických produktech, ale také ve studené kuchyni, kde se používá při přípravě nejrůznějších pomazánek, zeleninových salátů a dresinků. V kosmetickém průmyslu je oblíbený zejména díky svým hydratačním a regeneračním schopnostem. To ostatně věděli už Aztékové, kteří avokádový olej pro jeho obsah vitamínů a antioxidantů hojně využívali.

OBJEVTE DALŠÍ VÝROBKY Z ŘADY NATURALLY GOOD

Tělová mléka Naturally Good

TĚLOVÉ MLÉKO NATURALLY GOOD OVES

Tělové mléko NATURALLY GOOD oves: 100% přírodní oves vaši pokožku nejen vyživí, ale i zjemní. Vsaďte na tělové mléko s 98 % přírodních ingrediencí. Pokud vás trápí suchá či velmi suchá pokožka, tělové mléko Naturally Good oves je přesně to, co vaše pokožka potřebuje. "

 •  Složení s 98 % přírodních ingrediencí zajistí hydrataci pokožky po celý den.
 •  Balení tvoří o 50 % méně plastu a můžete ho snadno srolovat a následně vyhodit.
 •  100% přírodní oves se postará o hladkou a vyživenou pokožku.
 •  Vhodné pro suchou až velmi suchou pokožku.

oves

aloe vera

TĚLOVÉ MLÉKO NATURALLY GOOD ALOE

Tělového mléka NATURALLY GOOD aloe: Vyzkoušejte hydratační účinky zázračného aloe vera, které vám poskytne hydratovanou a hebkou pokožku až na 48 hodin. Vhodné pro normální až suchou pokožku. které vaši pokožku zanechá sametově hebkou, jemnou a vyživenou po celý den. 

 • 98 % přírodních ingrediencí ve složení a o 50 % méně plastu v balení.
 • Hydratovaná pokožka po celý den.
 • Squeeze and roll me up balení, které zmáčknete a následně srolujete.
 • 100% přírodní aloe vera, která má antibakteriální účinky.
 • Vhodné pro normální i suchou pokožku.

TĚLOVÉ MLÉKO NATURALLY GOOD AVOKÁDO

Tělového mléka NATURALLY GOOD avokádo: Suchá pokožka? Už nikdy - vyměňte ji za hebkou a hydratovanou. Díky 100 % přírodnímu avokádu, které bojuje proti předčasnému stárnutí pokožky, je to hračka.

 • 98 % přírodních ingrediencí.
 • Hydratovaná pokožka po celý den.
 • O 50 % méně plastu.
 • Squeez and roll up balení, které vám dá i poslední kapku a šetří místo v kontejnerech.
 • 100% přírodní avokádo bojuje proti předčasnému stárnutí pleti.
 • Vhodné pro suchou pokožku

avokádo

STLAČIT A SROLOVAT

DOSTAŇTE Z LAHVE I POSLEDNÍ KAPIČKU

Chcete ze svého oblíbeného krému vymáčknout poslední kapičku, a tak jeho balení rozstřiháváte a usilovně dolujete poslední zbytečky? Díky snížené hmotnosti plastu můžete své oblíbené tělové mléko vymáčknout stejně snadno, jako třeba pastu na zuby.
srolovat

Řadu výrobků Naturally Good jsme obohatili také o nové sprchové gely

Objevte jejich jediečnost a hýčkejte své tělo i smysly již ve sprše! 
wild rose

SPRCHOVÝ GEL NATURALLY GOOD WILD ROSE

Sprchový gel NATURALLY GOOD Wild Rose: Pečujte o sebe i o přírodu. Vsaďte na 98 % ingrediencí přírodního původu a hýčkejte svou pokožku arganiovým olejem, který vám poskytne hebkost a jemnost v kombinaci s divokou růží, která pokožku provoní. To vše v lahvi ze 97 % recyklovaného materiálu.

 • Divoká růže vaši pokožku krásně provoní.
 • Díky arganiovému oleji bude pokožka vláčná a vyživená.
 • Složení obsahuje 98 % ingrediencí přírodního původu.
 • Vhodný i pro suchou a citlivou pokožku
 • Lahev je z 97 % recyklovaného materiálu.

SPRCHOVÝ GEL NATURALLY GOOD COTTON FLOWER

Sprchový gel NATURALLY GOOD Cotton Flower: Pečuje o vaši pokožku i o přírodu. Sprchový gel s výtažky z květů bavlníku zanechá vaši pokožku hebkou a díky arganiovému oleji i hydratovanou a vyživenou. Myslete na přírodu a sáhněte po sprchovém gelu, který obsahuje 98 % přírodních ingrediencí a je v lahvi z 97 % recyklovaného materiálu."

 • Hebká pokožka díky květům bavlníku.
 • Arganiový olej se postará o zvláčnění pokožky a zabrání jejímu předčasnému stárnutí.
 • 98 % ingrediencí ve složení je přírodního původu.
 • Vhodný i pro suchou a citlivou pokožku.
 • Lahev je z 97 % recyklovaného materiálu.

cotton flower


DALŠÍ SLOŽKY

2 % PŘIDANÝCH SLOŽEK PRO BEZPEČNOST A STABILITU

Postarají se o to, aby byly vaše oblíbené produkty NIVEA bezpečné a zachovaly si svou kvalitu i po otevření.
 

Lucia Zanforlin Trede

Vědecký pracovník

„KAŽDÝ Z NAŠICH VÝROBKŮ ŘADY NATURALLY GOOD OBSAHUJE
MINIMÁLNĚ JEDNU INGREDIENCI PŘÍRODNÍHO PŮVODU.”

CO SE SKRÝVA ZA ZBÝVAJÍCÍMI 2 %

VŮNĚ ALOE VERA

Kromě konzervantů spadá do 2 % nepřírodních ingrediencí i vůně. NIVEA Tělové mléko NATURALLY GOOD Aloe vera vaši pokožku provoní svěžestí aloe, zelených listů a ovocnými tóny. Tato vůně není přírodního původu.

VŮNĚ OVESNÝCH VLOČEK

Do zbylých 2 % spadá i vůně. Ta ovesná je příjemně uklidňující a hřejivá s jemným mléčným akordem. Ideální také pro ty, kteří milují pudrové vůně. Objevte NIVEA Tělové mléko NATURALLY GOOD Oves a hýčkejte svou pokožku.

VŮNĚ AVOKÁDA

Myslíte si, že avokádo nemůže vonět? Opak je pravdou. Toto exotické ovoce vám nabídne lehkou krémovou a zároveň svěží vůni, která připomíná rozkvetlou jarní louku. Vyzkoušejte NIVEA Tělové mléko NATURALLY GOOD Avokádo a dopřejte své pokožce hydrataci na celý den.

HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE

Že vám tento chemický název nic neříká? Tento polymer na bázi škrobu se používá k zahušťování a stabilizaci emulzí, jako jsou například krémy a tělová mléka. Právě díky hydroxypropylovému škrobu je vaše pokožka po namazání tak jemná a hebká.

ALCOHOL DENAT

Ethanol, nebo také ethylalkohol, představuje ve složení našich produktů přírodní složku. Už celé desítky let se používá jako přísada do mnoha kosmetických výrobků, ve kterých má úlohu rozpouštědla. Právě díky němu se jednotlivé vrstvy krému po smíchání neoddělují. Denat, znamená denaturovaný alkohol. Takto označená ethanol obsahuje denaturant, aby chutnal špatně a nakupující z něj nemuseli odvádět daň, která je u alkoholu určeného ke konzumaci, vysoká. Díky znehodnocení chuti nebude moci nakupující použít ethanol k výrobě alkoholických nápojů.

„KONZERVANTY POMÁHAJÍ ZABRÁNIT MIKROORGANISMŮM,
ABY SE V PRODUKTECH NEROZMNOŽOVALY A NEZNEHODNOCOVALY JE.”

Luis Carbajal

Vývojář složení


VEGAN & CRUELTY-FREE

VEGANSKÉ SLOŽENÍ A ŽÁDNÉ TESTOVÁNÍ NA ZVÍŘATECH

NIVEA podporuje budoucnost bez testování na zvířatech a složek pocházejících ze zvířat. 
 

“BEIERSDORF SE SNAŽÍ O UKONČENÍ TESTOVÁNÍ NA ZVÍŘATECH PO CELÉM SVĚTĚ.
ŽÁDNÉ NAŠE VÝROBKY NEJSOU TESTOVÁNY NA ZVÍŘATECH.”

Luis Carbajal, vývojář složení


O 50 % MÉNĚ PLASTU

SNÍŽILI JSME MNOŽSTVÍ PLASTU O POLOVINU

Udržitelnost může někdy znamenat vystoupení z davu. My jsme se rozhodli vystoupit ze zajetých kolejí balení produktů a na naše plastové lahve jsme si důkladně posvítili. Povedlo se nám zredukovat množství plastu v lahvi tělového mléka NATURALLY GOOD o 50 %, a získat tak nejen efektivní, ale především ekologické balení.

NA PŘÍRODĚ NÁM ZÁLEŽÍ

31 PLASTOVÝCH SLONŮ ROČNĚ

112 tun ušetřeného plastu ročně. To je 31 slonů afrických. Když se jedná o ochranu životního prostředí, počítá se každý malý krůček, protože v důsledku je to velký skok.

UHLÍKOVOU STOPU JSME SNÍŽILI O POLOVINU

Při výrobě lahve produktů NATURALLY GOOD vzniká o 50 % méně CO2, tedy oxidu uhličitého.

RECYKLUJ MĚ!

Lahve od tělových mlék z řady NATURALLY GOOD jsou recyklovatelné a obsahují o 50 % méně plastu. Díky chytrému balení Squeez and roll up navíc šetříte místo v kontejnerech.

I DOPRAVA JE VÍCE EKOLOGICKÁ

Díky novému balení je doprava efektivnější. Na paletě totiž můžeme přepravit o 10 % více balení, což je při jedné přepravě úctyhodných 10 000 lahví.

JEŠTĚ VÍCE UDRŽITELNÉ NEŽ NAŠE SOUČASNÉ LAHVE

O vývoj nové lahve jsme se usilovně snažili dva roky. Díky tomu jsme mohli vyvinout takové balení, které je nejen efektivní, ale také ekologické.výrobky

POMÁHÁME

NÁŠ ZÁVAZEK UDRŽITELNOSTI

Řada NATURALLY GOOD je dalším krokem ke splnění našeho závazku udržitelnosti, který má tři hlavní pilíře: „Produkty, planeta, lidé." 
 

Díky našemu globálnímu závazku podporujeme 1,07 milionu rodin

KROK ZA KROKEM ZA LEPŠÍ SVĚT

100%

100 % našich balení bude v roce 2025 kompostovatelných nebo znovu použitelných

25%

25 % našich plastových obalů by mělo být do roku 2025 vyrobeno z recyklovaných materiálů

100%

100 % naší elektřiny pochází z obnovitelných zdrojů energie

>1,07 milionu

Díky našemu globálnímu závazku podporujeme 1,07 milionu rodin