NOVÁ MICELÁRNÍ VODA NIVEA

NOVÁ MICELÁRNÍ VODA NIVEA – BEZ TŘENÍ
ODSTRAŇUJE AŽ 100 % MAKE-UPU

Nové složení micelárních vod NIVEA je nyní obohacené o komplex aminokyselin, který účinně odstraňuje make-up, nečistoty, pot… bez tření a bez podráždění! Vaše čisticí rutina bude mimořádně účinná a přitom extra šetrná. Takže můžete bez obav vyzkoušet vše, na co máte zrovna chuť – znovu a znovu a znovu!

KOMPLEX AMINOKYSELIN

JEMNĚJŠÍ ČIŠTĚNÍ S KOMPLEXEM AMINOKYSELIN

Osvědčený účinek micel nyní spojuje síly s jemnými aminokyselinami. Aminokyseliny jsou látky, které se v pleti přirozeně vyskytují. V micelárních vodách NIVEA nejen pomáhají zvýšit jejich účinnost a čisticí schopnost, ale zároveň také o pleť jemně pečují.


Naše nové složení tak odstraňuje až 100 % make-upu a nečistot pouhými několika lehkými tahy – šetrně a bez drhnutí. Přesvědčte se sami, jak NOVÁ generace NIVEA micelárních vod odstraňuje až 100 % make-upu bez tření.
 

NOVÁ ŘADA MICELÁRNÍCH VOD

UŽ ŽÁDNÉ DRHNUTÍ:
NOVÁ GENERACE NIVEA MICELÁRNÍCH VOD

NOVÁ řada micelárních vod NIVEA je tu pro všechny potřeby každé pleti. Naše nové složení s komplexem aminokyselin čistí pleť tak účinně, že ji už nemusíte nešetrně drhnout. Jemně k sobě přitáhne veškeré částečky make-upu a umožní tak vaší pleti opět dýchat. Vyberte si micelární vodu, která si nejvíce rozumí s vaším typem pleti, namočeným vatovým tamponkem přetřete celý obličej, zavřené oči a rty a zbytek už nechte na své micelární vodě.

ZKLIDŇUJÍCÍ

Vaše pleť se snadno podráždí? Nebojte se, nové složení micelární vody NIVEA je nyní obohacené o šetrný komplex aminokyselin. Váš make-up odstraní ještě efektivněji než kdy dřív a pleť zanechá příjemně hydratovanou a zklidněnou.

zklidňující micelární voda pro citlivou pleť
hloubkově čisticí micelární voda

HLOUBKOVĚ ČISTICÍ

Sbohem, lesknoucí se mastná pleti! Díky nové micelární vodě NIVEA s inovativním komplexem aminokyselin se zbavíte ucpaných pórů, mastnotu setřete pár jemnými tahy a důkladně vyčistíte svou T-zónu. Skvělá volba pro vyčištěnou a zmatněnou pleť.

PEČUJÍCÍ

Často se potýkáte s pocitem suché, šupinaté pleti? Aminokyseliny jsou nejen přirozenou součástí naší pleti, ale také podporují její obnovu a udržují ji v dobré kondici. Proto micelární voda NIVEA s komplexem aminokyselin zanechává pleť dokonale hydratovanou, uzamyká vlhkost uvnitř pokožky a pečuje o ni.

pečující micelární voda pro suchou pleť
energizující micelární voda

ENERGIZUJÍCÍ

Máte pocit, že Vaší pleti chybí energie? Vypadá mdle a unaveně? Vyzkoušejte Energizující micelární vodu se silou vitamínu C a dalších antioxidantů, která ji krásně rozzáří! Nové složení obohacené o šetrný komplex aminokyselin odstraní nečistoty i make-up raz dva!

EXPERT

Musí váš make-up vydržet to, co vy? Po jiném než voděodolném nesáhnete? Pak je Váš parťák micelární voda Expert! Díky novému složení si poradí i s tím nejodolnějším voděodolným make-upem tak, že bude potřeba jen pár lehkých tahů, které pleť zanechají dokonale čistou, jemnou a připravenou na další jízdu. Ať už vyzkoušíte cokoliv!

expertní dvoufázová micelární voda

PRO EXTRA PÉČI A ODLÍČENÍ OČÍ

Odličovače

... ZVOLTE NĚKTERÝ Z NAŠICH
ODLIČOVAČŮ OČÍ

Šetrné odlíčení řasenky, i té voděodolné, nebylo nikdy jednodušší. 

Vybírat můžete mezi Jemným odličovačem s nemastným složením a kyselinou hyaluronovou a dvoufázovými odličovači. Díky nim rychle a šetrně odstraníte i extra voděodolnou řasenku a make-up a pleť zůstane dokonale čistá a jemná na dotek.