Aktuální bodový stav

Mějte svůj bodový stav vždy pod kontrolou

Aktuální stav bodů

Přehled získaných bodů za klubové aktivity

Pro zobrazení bodů v NIVEA klubu se nejprve přihlaste. Poté v tabulce naleznete přehled bodů, které jste dosud nasbírali v klubové soutěži.

Body jsou počítány od 3. 2. 2020 a nesčítají se s body získanými v aktivitách NIVEA klubu v roce 2019. Nebojte se, je to naposledy, kdy vám budou body odečteny. Od roku 2020 už to dělat nebudeme a body se vám budou jen a jen hromadit, pokud se sami nerozhodnete proměnit je za některou z odměn. Skóre není aktualizováno ihned po účasti v soutěžích či ohodnocení produktů. Pokud jste některou bodovanou aktivitu prováděli v předchozích 3 dnech, je možné, že vaše body nejsou zcela aktuální a budou připsány co nevidět.


Nejste si jistí, za co všechno můžete body získat?

Hodnotit produkty na webu NIVEA můžete kdykoli.Stejně tak můžete kdykoli pozvat do NIVEA klubu své přátele. O znalostních soutěžích, testováních produktů i dotaznících vám dáme vždy včas vědět newsletterem. Nezapomeňte tedy pravidelně sledovat vaši e-mailovou schránku, případně si zkontrolujte ve vašem uživatelském účtu, že newsletter opravdu odebíráte, ať nepřijdete o žádnou z bodovaných aktivit a výhod členství.