Aktuální bodový stav

Mějte svůj bodový stav vždy pod kontrolou

Aktuální stav bodů

Přehled získaných bodů za klubové aktivity

Pro zobrazení bodů v NIVEA klubu se nejprve přihlaste. Poté v tabulce naleznete přehled bodů, které jste dosud nasbírali v klubové soutěži.

POČET BODŮ: 0

Bodový stav zobrazuje váš aktuální počet bodů. Pokud body pouze sbíráte, zobrazuje stav zároveň i celkový počet získaných bodů. V případě, že jste v minulosti body směnili v odměny, od celkového počtu bodů jsme odečetli hodnotu odměny a zde vám zobrazujeme aktuálně disponibilní počet bodů. Body, které zde vidíte, máte právě teď k dispozici pro směnu odměn. Skóre není aktualizováno ihned po účasti v soutěžích či ohodnocení produktů. Pokud jste některou bodovanou aktivitu prováděli v předchozích 3 dnech, je možné, že vaše body nejsou zcela aktuální a budou připsány co nevidět.


Nejste si jistí, za co všechno můžete body získat?

Hodnotit produkty na webu NIVEA můžete kdykoli. Stejně tak můžete kdykoli pozvat do NIVEA klubu své přátele. Body můžete však sbírat každý den, a to právě díky selfie v aplikaci SKiN GUiDE. O znalostních soutěžích, testováních produktů i dotaznících vám dáme vždy včas vědět newsletterem. Nezapomeňte tedy pravidelně sledovat vaši e-mailovou schránku, případně si zkontrolujte ve vašem uživatelském účtu, že newsletter opravdu odebíráte, ať nepřijdete o žádnou z bodovaných aktivit a výhod členství.