Aktuální bodový stav

Mějte svůj bodový stav vždy pod kontrolou

Aktuální stav bodů

Přehled získaných bodů za klubové aktivity

Pro zobrazení bodů v NIVEA klubu se nejprve přihlaste. Poté v tabulce naleznete přehled bodů, které jste dosud nasbírali v klubové soutěži.

Bodový stav zobrazuje váš aktuální počet bodů. Pokud body pouze sbíráte, zobrazuje stav zároveň i celkový počet získaných bodů. V případě, že jste v minulosti body směnili v odměny, od celkového počtu bodů jsme odečetli hodnotu odměny a zde vám zobrazujeme aktuálně disponibilní počet bodů. Body, které zde vidíte, máte právě teď k dispozici pro směnu odměn. Skóre není aktualizováno ihned po účasti v soutěžích či ohodnocení produktů. Pokud jste některou bodovanou aktivitu prováděli v předchozích 3 dnech, je možné, že vaše body nejsou zcela aktuální a budou připsány co nevidět.


Nejste si jistí, za co všechno můžete body získat?

Hodnotit produkty na webu NIVEA můžete kdykoli.Stejně tak můžete kdykoli pozvat do NIVEA klubu své přátele. O znalostních soutěžích, testováních produktů i dotaznících vám dáme vždy včas vědět newsletterem. Nezapomeňte tedy pravidelně sledovat vaši e-mailovou schránku, případně si zkontrolujte ve vašem uživatelském účtu, že newsletter opravdu odebíráte, ať nepřijdete o žádnou z bodovaných aktivit a výhod členství.