NIVEA ŘADA ENERGY

DOPŘEJTE SVÉ PLETI DÁVKU ENERGIE!

S energizující řadou NIVEA Energy.

ŘADA PLNÁ ENERGIE

PÉČE, KTERÁ DODÁ VAŠÍ PLETI ENERGII

Je vaše pleť unavená a vyčerpaná? Víme, jak jí vrátit její šťávu zpět! Vsaďte na kombinaci čištění a péče o pleť plnou antioxidantů, která pleť ihned rozzáří a nabije energií. Krémy, masky, séra i péče v ampulích obsahují kromě vitamínu C a E také pleti identický koenzym Q10, který se pustí do vyhlazování pleti hned první den.
ZAZAŘTE!

TRIKY, JAK POVZBUDIT SVOU PLEŤ

Nastartujte svůj den s pletí, která bude doslova zářit energií a krásou. Řada NIVEA Energy vám krok za krokem pomůže k pevnější a zářivější pleti.

PŘIPRAVENA? ZAČÍNÁME!

MIcellární voda

0 % NEČISTOT, 100 % ENERGIE

Základem úspěchu je čistá pleť. S tím si poradí Energizující micelární voda Energy. Večer jedním tahem zbaví vaši pleť make-upu a nečistot. Ráno ji svou dávkou energie a svěžesti dokonale připraví na další náročný den i na péči denního krému.

Q10 Energizující denní krém proti vráskám Q10

DENNÍ DÁVKA ENERGIE PRO UNAVENOU PLEŤ

Nastartuje svůj den Energizujícím denním krémem proti vráskám Q10, který přes den pracuje stejně tvrdě jako vy. Trojitá síla antioxidantů vyplňuje linky a vrásky v pleti a dodává unavené pleti energii na celý den.

 
INTENZIVNÍ ENERGIZUJÍCÍ 7DENNÍ KÚRA Q10

DOBIJE PLEŤ ENERGIÍ

Máte nároční období a je toho na vás zkrátka moc? Nenechte stres, aby se podepsal na vaší pleti. 7denní kúra vás i vaši pleť dobije energií díky síle pomeranče, vitamínu E a koenzymu Q10.

ENERGIZUJÍCÍ 10MINUTOVÁ TEXTILNÍ MASKA Q10

ZÁŘIVÁ PLEŤ BĚHEM 10 MINUT

Když je toho na vás moc a vaše tělo si říká o pomoc, zastavte se a dopřejte mu odpočinek. Energizující 10minutová textilní maska Q10 vám pomůže se uvolnit během… ano, deseti minut. Navíc redukuje drobné linky a dodává pleti ztracenou energii.

SÍLA ANTIOXIDANTŮ

VZPRUHA PRO VAŠI PLEŤ

Chcete své pleti navrátit pružnost a zabránit jejímu předčasnému stárnutí? Povolejte do služby antioxidanty! Pleti identický koenzym Q10 a vitamíny C a E v pečující řadě Q10 Energy dokážou rychle reagovat a navrátit pleti to, co jí chybí. Niacinamide a brusinky v micelární vodě podpoří ochranu pleti proti působení volných radikálů.

Plátek pomeranče

Vitamín C dodává pokožce a pleti energii, takže se lépe a rychleji regeneruje.

Brusinky

Brusinky mají neuvěřitelně vysoký podíl polyfenolů, které dokážou účinně bojovat s volnými radikály, aby pleť zůstala co nejdéle pevná a pružná. 

Tím, že brusinky pomohou pleti udržet pružnost, umožní kyslíku proniknout do pleti, která pak bude hebká a zářivá. Tak malé a přitom toho tolik dokážou!

 
niaciamide

Niacinamide možná znáte jako vitamín B3. Pomáhá v pleti budovat proteiny a doslova uzamknout v pleti tolik potřebnou hydrataci. Každodenní používání přípravků obsahujících niacinamide ochrání pleťové buňky před enviromentálním stresem způsobeným slunečním zářením, znečištěným životním prostředním i toxiny.

To, že se koenzym Q10 s věkem vytrácí z naší pokožku a pleti, je zcela přirozené. Bohužel se to však odráží na její pevnosti, pružnosti a svěžesti. Řada Q10 Energy obsahuje koenzym Q10 identický s tím, který se v pleti běžně vyskytuje, a navrací jí tak zpět její sílu. 

Mimochodem, přečtěte si, co se děje v jednotlivých vrstvách pokožky během stárnutí

Stres a obecně stresové faktory v našem okolí jsou také jedním z důvodů předčasného stárnutí pleti.
Hodně záleží i na tom, v jakém prostředí žijete a kde se pohybujete. Ostrý vítr nebo příliš mnoho slunce pleti neprospívají.
Řada Q10 Energy obsahuje vitamín E, který posiluje kožní bariéru a s výše uvedenými faktory si dokáže poradit, respektive je výrazně eliminovat.

ŘADA Q10 ENERGY
JAKÝ MÁTE TYP PLETI?

JAKÝ PRODUKT S KOENZYMEM Q10 JE PRO VÁS TEN PRAVÝ?

Co je pro vás ve spojení s péčí o pleť největší výzva? Vrásky a jejich redukce? Svěží vzhled? Odpovězte na pár otázek a my vám vybereme produkt s koenzymem Q10 přímo na míru vašim potřebám!