Péče o pokožku dětí: Vyzkoušejte univerzální krém ověřený generacemi


ABY BYLA POKOŽKA VAŠICH MALÝCH POKLADŮ ZDRAVÁ A SPOKOJENÁ.

Ať je teplo nebo zima, děti jsou neustále v pohybu. Jednou jejich pokožku namáhá letní sluníčko, jindy studený podzimní vítr nebo zimní mrazíky. Pokud zvolíte spolehlivou ochranu v podobě univerzálního krému nebo tělového mléka, nebude je trápit suchá ani svědivá pokožka. A veškerý čas tak budou moci věnovat jen tomu, co mají rády.

Péče o dětskou pokožku – Jak to dělaly naše babičky?

Pojďte s námi zavzpomínat na to, jak pečovaly o dětskou pokožku naše maminky a babičky. Uvidíte, že spousta věcí se vůbec nezměnila.

NIVEA Creme: Spolehlivý pomocník, který je s námi již více než 100 let

Klasický NIVEA Creme v malé modré plechovce zná dnes každý. A znaly ho i naše babičky. Proč je tak oblíbený? Jeho pečující a ochranné složení je vhodné pro malé i velké členy rodiny. Použít ho můžete jak na ruce, tak i na tvář a na tělo.

Součástí našich koupelen, kabelek i nočních stolků je už více než 100 let. Pamatovat si ho můžete i z dětství, kdy ho naše maminky používaly každé ráno i večer před spaním. A možná jste dokonce zahlédli tatínka, jak si ho maže na tvář místo vody po holení. Mnoha dospělým vyvolává vůně a hebké složení NIVEA Creme také vzpomínku na večery, kdy je jako malé po koupeli masírovala maminka. A usínání potom bylo ještě sladší a spokojenější...

I po desítkách let od chvíle, co byl na pultech obchodů k dostání poprvé, je NIVEA Creme stále stejně účinný, šetrný a univerzální. Zachoval si  původní oblíbenou vůni, která je pro značku NIVEA typická, a rovněž i unikátní složení obsahující patentovanou složku Eucerit, které udrží pokožku svěží a vláčnou. Mějte ho neustále po ruce. Hodit se bude na procházce, na hřišti i doma.

Pečovat by o sebe neměly zapomínat ani maminky. Prozkoumejte 10 tipů jak se starat o suchou pokožku!

rodinný krém na ruce

Krém pro rodiče i děti

Nechte se provázet hebkostí na každém kroku! NIVEA Creme vás nezradí, ať jste se právě narodili nebo je vám 100 let. Chrání a pečuje v každém věku – bez ohledu na to, zda máte suché ruce, lokty, kolena nebo se jen potřebujete chránit před silným větrem. Chcete, aby si použití krému oblíbily i děti? Při každé aplikaci z krému nejprve vytvořte smajlíka, kterého poté rozmažete.
citace podle značky twain

Slova, která pohladí

"Co by byl domov bez dětí?" Mark Twain

Když je péče o pokožku radost, kterou si užívají všichni

Zjistěte, jak pečovat o pokožku celé rodiny, a užívejte se si jemné doteky společně.
péče o pleť školáka

Péče o pokožku předškoláka

Pravidelná hydratace je klíčem k hebké a zdravé pokožce vaší princezny i vašeho rošťáka. Pokud naučíte děti péči o pokožku v útlém věku, bude pak o to snazší dodržovat tuto rutinu i později. Udělejte z nanášení krému hru a zkuste přidat různé říkanky a rýmovačky o těle.
péče o pleť na dětském hřišti

Na hřišti: Na co nezapomenout?

Popraskaná kůže a suché ruce nejsou jen problémem dospělých. Dětská pokožka je na hřišti vystavená spoustě vlivů, které pokožce nedělají dobře – zvláště při nižších teplotách vzduchu a během větrných nebo deštivých dnů. Nebojte, NIVEA Creme se vejde i do kapsy kabátu, takže bude po ruce také venku na hřišti.

Víte, jak na bezpečné opalování našich nejmenších? Tipy od NIVEA najdete v článku Děti + bezpečné opalování.

Hydratace dětské pokožky: Potřebná i na rodinném výletu

Balení na rodinnou dovolenou… zdá se být nekonečné a na jeho konci čeká tolik kufrů a tašek, že to vypadá, jako byste odjížděli na rok. Nebojte se, NIVEA Creme vám ušetří spoustu místa – vždyť hravě nahradí krém na ruce, tělové mléko, krém na obličej i krém pro jemnou dětskou pokožku.

TIP: NIVEA Creme je k dostání hned v několika velikostech. Podle toho, na jak dlouho jedete a kolik vás je, můžete zvolit mezi 30, 75, 100, 150, 250 a 400mililitrovým balením

noční hydratace

Jak připravit pokožku nejmenších ke spokojenému spánku?

Aby se menší i větší děti cítily bezpečně, potřebují pravidelný a laskavý režim. NIVEA Creme je víc než jen každodenní rutina. Vytvořte si společné láskyplné momenty – třeba při masáži po koupeli, poté, co vaši nejmenší zaboří hlavu do měkkého polštáře. Vzpomínky budou o to sladší, pokud bude po masáži následovat čtení pohádek s maminkou nebo tatínkem.
background