Otázky týkající se péče o pokožku

Otázky týkající se péče o pokožku?

Zde najdete odpovědi na vaše nejčastější dotazy.

1. Proč bych měla pečovat o pokožku těla každý den? 
Naše pokožka je každý den vystavována nejrůznějším vlivům - pravidelně se sprchujeme nebo koupeme a působí na ni i vlivy vnějšího prostředí. Díky tomu bývá namáhaná a následně i vysušená. Proto je důležité pokožku pravidelně hydratovat - potřebnou péči jí poskytnou výrobky určené k péči o tělo či ruce, ale také univerzální krémy, jako jsou NIVEA Creme a NIVEA Soft.

2. Jsou výrobky péče o tělo NIVEA vhodné také na obličej? 
NIVEA má širokou řadu výrobků, které jsou určené přímo k péči o pleť obličeje a mezi nimiž si můžete vybrat, jaký bude potřebám a typu vaší pleti vyhovovat nejlépe.

3. Jak často bych měla používat krém na ruce? 
Frekvence používání krému na ruce záleží na tom, jak moc je jejich pokožka namáhaná a jak vysušená. Při pravidelném používání krému na ruce bude pokožka vašich rukou krásně jemná a sametově hebká.

4. Jaké výrobky péče o tělo NIVEA lze bezpečně používat v těhotenství k ošetření strií? 
NIVEA Zpevňující tělový olej Q10 plus je díky unikátnímu složení s koenzymem Q10 a vysokým obsahem přírodních olejů (avokádovým olejem, olejem ze semen bavlníku a makadamiovým olejem) vhodný pro masáž bříška i během těhotenství. Pokožka je intenzivně vyživená, krásně hladká, se sjednoceným tónem a viditelnost strií je redukována. Můžete jej použít na suchou i vlhkou pokožku po sprchování.   

5. Proč ruce potřebují speciální péči?  
Každý den ruce několikrát myjeme a působí na ně různé vnější vlivy. Díky tomu bývá jejich pokožka namáhaná, vysušená a potřebuje péči. Protože jsme ale nestále v pohybu, vhodný krém na ruce by jejich pokožku měl nejen hydratovat a vyživovat, ale také se rychle vstřebávat.
Máte ještě další otázky?

Použijte prosím náš kontaktní formulář.