Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

nivea-udržitelnost-nadpis-obrázek

Jak je NIVEA propojená s přírodou

Dotek z nás dělá člověka

Díky doteku více vnímáme věci kolem nás i sebe samotné. A k tomu, abychom se mohli dotýkat okolního světa, ale i sebe navzájem, nám každý den pomáhá naše pokožka. Jinak také největší orgán našeho těla.

objímající-se-ženy

Aby pozitivní sílu lidského dotyku vnímal i svět okolo nás…

dětská-ruka-držící-prst-dospělého

Značka NIVEA věří v sílu doteku. Proto se snažíme vyrábět takové výrobky, které vám pomohou cítit se ve svém těle dobře a užívat si života spolu s ostatními lidmi okolo vás. Naší pokožce se snažíme co nejlépe porozumět. Proto neustále zkoumáme, jak nás spojuje s okolním prostředím. Nebo třeba to, jak ji ovlivňuje naše strava a emoce. Díky těmto poznatkům pak můžeme vytvářet výrobky, díky nimž je pleť zdravá a krásná.

Tím ale naše poslání nekončí. Stejně jako na naší pokožce nám záleží i na světě kolem nás. Proto se při veškerém dění a během výroby snažíme o minimum odpadu a úzce spolupracujeme s odborníky na životní prostředí. Přispívat k vytvoření zdravé planety je pro nás stejně důležité jako vyvíjet produkty, díky kterým je pokožka krásná a zdravá.

TŘI PILÍŘE NIVEA UDRŽITELNOSTI

Odhalte tajemství správné péče nejen o vaši pokožku, ale také o naši planetu. Všechny důležité informace jsme pro vás připravili přehledně a na jedno místo.

Pokožka na prvním místě

nivea-udržitelnost-pokožka-na-prvním-místě

Na bezpečnosti našich produktů nám záleží. Zjistěte, co vše NIVEA dělá, aby vaše pokožka byla chráněná, zdravá a zároveň v harmonii s přírodou. Řekneme vám více o našich závazcích i původu ingrediencí, které používáme.

Pokožka je náš svět

nivea-udržitelnost-pokožka-je-náš-svět

Věděli jste, že značka NIVEA usiluje o udržitelnost při každém našem kroku? Od nákupu ingrediencí přes výrobu a balení až po recyklaci obalů.

 

 

UPŘÍMNOST & TRANSPARENTNOST

nivea-udržitelnost-upřímnost-a-transparentnost

Na tajnosti u nás nenatrefíte: Zjistěte vše o našich hodnotách – od kodexu přes společenské závazky až po společné projekty a další aktivity.


 

SLOVNÍČEK INGREDIENCÍ