Nová řada pro zralou a namáhanou pleť

Vyzkoušejte novou obranu proti vráskám z řady NIVEA Q10.
Vraťte pleti mladistvý vzhled pomocí kombinace koenzymu Q10 a arganiového oleje.

Méně vrásek už za 4 týdny. Objevte novinku Q10 POWER

Přirozená krása nemizí ani s rostoucím věkem, jen je těžší ji ve své unavené tváři spatřit.

Také se vám stává, že ráno jste se svou pletí spokojená, ale během dne cítíte, jak pokožka schne a nepříjemně se napíná? Proto jsme vytvořili novou řadu Q10 Power. Kombinace koenzymu Q10 a bio arganiového oleje redukuje vrásky, zpevňuje a vyživuje vaši pleť. Kromě denního a nočního krému v řadě najdete také speciální výživný olej proti vráskám, který můžete dávkovat podle vašich aktuálních potřeb.

Výživný denní krém proti vráskám Q10 POWER

S pletí 100% identický koenzym Q10 působí jako přírodní obrana proti stárnutí. Kreatin posiluje vlákna, která zpevňují pleť. A bio arganiový olej vyživuje a zklidňuje. Složení s OF 15 navíc chrání před vznikem vrásek způsobených slunečním zářením.

Výživný noční krém proti vráskám Q10 POWER

Vyspěte se do krásy. Intenzivně pečující složení vyvinuté pro suchou a namáhanou pleť vám v přirozené regeneraci pleťových buněk pomůže. Zvolte účinnou obranu proti stárnutí a mějte radost z prvních viditelných výsledků už po 2 týdnech.

Výživný olej proti vráskám Q10 POWER

Dopřejte pleti nemastné složení s pletí 100% identickým koenzymem Q10 a bio arganiovým olejem, který je bohatý na omega 6 a 9 mastné kyseliny. Stačí tak málo: 3 kapky pečují jako maska, 2 kapky pleti dopřejí hloubkovou péči a 1 kapka rozjasňuje. Olej můžete také smíchat se svým oblíbeným denním krémem Q10 a podpoříte tak jeho účinky. PROČ BYSTE SE MĚLA VÍCE USMÍVAT? SMÍCHEM PROLOMÍTE LEDY I SNÍŽÍTE KREVNÍ TLAK

NEBOJTE SE PRVNÍCH VRÁSEK! DOKAZUJÍ OPRAVDOVÉ EMOCE A DAJÍ SE ZMÍRNIT