PŘIPRAVTE SVOU PLEŤ PRO DOKONALÝ MAKE-UP!

Nový NIVEA Expertní čisticí pleťový gel s MicellAIR komplexemINOVACE

PRO JEŠTĚ KRÁSNĚJŠÍ MAKE-UP

Make-up je jeden velký svět plný barev, stylů a produktů, které se mezi sebou prolínají. Pečlivě vybíráme jednotlivé produkty, díky kterým je náš make-up precizní, ale už se tolik nesoustředíme na to, kde to všechno začíná: Na naší pleť. Stav pleti má přitom největší vliv na to, jaký bude váš výsledný make-up. A právě proto je NIVEA Expertní čisticí pleťový gel s micelárním komplexem ideální volbou, jak zajistit bezchybnou pleť, díky níž bude váš make-up zářit ještě dokonaleji a déle než kdykoli předtím. Micelární komplex pleť vyčistí, drobné peelingové částečky ji zbaví odumřelých kožních buněk a kyselina mléčná se postará o vyhlazení pokožky.


NOVINKA

EXPERTNÍ ČISTICÍ PLEŤOVÝ GEL S MICELLAIR KOMPLEXEM

KDE KOUZLENÍ ZAČÍNÁ:

NIVEA-MicellAIR-čisticí-pleťový-gel-micellAIR

MicellAIR® komplex šetrně zbavuje pleť nečistot a mazu, které se na ní usadily během noci.

 

NIVEA-MicellAIR-čiticí-pleťový-gel-kyselina-mléčná

Kyselina mléčná a peelingové částečky přírodního původu zbavují pleť odumřelých kožních buněk, čistí póry a vyhlazují pleť. 

 

Jak na to

1NAVLHČETE OBLIČEJ

2GEL JEMNĚ VMASÍRUJTE DO PLETI. VYHNĚTE SE OBLASTI OČNÍHO OKOLÍ A RTŮ

3PLEŤ DŮKLADNĚ OPLÁCHNĚTE!

4NANESTE NA PLEŤ DENNÍ KRÉM A PUSŤTE SE DO MAKE-UPU


ŘADA MICELLAIR EXPERT

DOKONALÝ MAKE-UP JE VĚC NÁZORU. DOKONALÉ ODLÍČENÍ ALE NE.

Jemný, princeznovský nebo divoký a crazy? Existuje mnoho způsobů, jak udělat perfektní make-up. Existuje však pouze jeden způsob, jak jej odstranit: a to s 0% zbytků nečistot.

Odličování začnete u očí a jejich okolí dvousložkovým Expertním odličovačem očí. Díky složení s oleji si snadno a lehce poradí se všemi typy líčidel bez zbytečného dření a drhnutí.

Pro odlíčení pleti celého obličeje použijte Expertní micelární vodu, která jemně odstraní váš make-up i nečistoty. Nejste ve své koupelně? Sáhněte do kabelky pro praktické Expertní micelární ubrousky, které vás pohodlně kdykoliv zbaví voděodolného make-upu. 
řada Micellair expert

VĚDECKÉ POZADÍ MICELLAIR®

1Nová technologie, revoluční péče o pleť

K odstranění make-upu je obvykle potřeba několik kroků, a v mnoha případech jsou i tak výsledky neuspokojivé. Technologie MicellAIR® představuje snadný a šetrný způsob odstraňování make-upu, aniž byste pleť musela oplachovat nebo třít.

2Malé, ale překvapivě silné

Micely jsou mikroskopicky drobné molekuly, které umí účinně odstranit i ty nejmenší částice nečistot - jako je například prach, olej a make-up - a to i z těch nejcitlivějších oblastí.

3Micely účinkují jako magnet

Micely jsou zároveň "vodomilné" (hydrofilní) a "tukomilné" (lipofilní), umí tedy odstraňovat částice rozpustné ve vodě i ty rozpustné v tucích. Fungují jako magnet - obklopí lipofilní částice nečistot a snadno, bez podráždění pleti je od povrchu odstraní.


PŘIDEJTE SE K NADŠENÝM ZÁKAZNICÍM

spokojené zákaznice

Klárka