Soutěž o 100 EXPERTNÍCH čisticích gelů pro dokonalý make-up!

Základem každého líčení je dokonale čistá pleť. Vyzkoušejte novinku a váš make-up bude ještě dokonalejší!

SOUTĚŽ

Vyhrajte NOVINKU pro dokonalý make-up a získejte 15 bodů k tomu!

Toužíte po dokonalém make-upu? Pak byste neměla zapomínat na správné čistění pleti. NIVEA přichází s novinkou, která vám pomůže dosáhnout ještě lepších výsledků při líčení. Že byste měla svou pleti každý večer čistit, jistě víte. Co ale možná nevíte, je, že i před líčením je třeba pleť vyčistit a promasírovat. Vsaďte na nový NIVEA Expertní čisticí pleťový gel s MicellAIR komplexem a nechte se překvapit, jak hebká a hydratovaná bude vaše pleť. 

 

POZOR! Právě NYNÍ hledáme 100 členek NIVEA klubu, které obdarujeme novým Expertním čisticím pleťovým gelem & Expertní dvoufázovou micelární vodou!

 

A to není všechno. Každou členku odměníme 15 body za účast a doufáme, že se díky těmto bodům přiblíží zasloužené odměně nebo měsíční výhře. Zapojit se do soutěže je opravdu jednoduché, stačí se přihlásit do NIVEA klubového účtu, vyplnit formulář níže a držet si palce, ať se na vás usměje štěstí při losování.

soutěž o novinku

Soutěž probíhá do 20. 9. 2020, pravidla soutěže naleznete zde.


REGISTRACE

Registrační formulář

Pokud chcete pokračovat, musíte se přihlásit do svého klubového účtu!


INOVACE

PRO JEŠTĚ KRÁSNĚJŠÍ MAKE-UP

Make-up je jeden velký svět plný barev, stylů a produktů, které se mezi sebou prolínají. Pečlivě vybíráme jednotlivé produkty, díky kterým je náš make-up precizní, ale už se tolik nesoustředíme na to, kde to všechno začíná: Na naší pleť. Stav pleti má přitom největší vliv na to, jaký bude váš výsledný make-up. A právě proto je NIVEA Expertní čisticí pleťový gel s micelárním komplexem ideální volbou, jak zajistit bezchybnou pleť, díky níž bude váš make-up zářit ještě dokonaleji a déle než kdykoli předtím. Micelární komplex pleť vyčistí, drobné peelingové částečky ji zbaví odumřelých kožních buněk a kyselina mléčná se postará o vyhlazení pokožky.


NOVINKA

EXPERTNÍ ČISTICÍ PLEŤOVÝ GEL S MICELLAIR KOMPLEXEM

KDE KOUZLENÍ ZAČÍNÁ:

NIVEA-MicellAIR-čisticí-pleťový-gel-micellAIR

MicellAIR® komplex šetrně zbavuje pleť nečistot a mazu, které se na ní usadily během noci.

 

NIVEA-MicellAIR-čiticí-pleťový-gel-kyselina-mléčná

Kyselina mléčná a peelingové částečky přírodního původu zbavují pleť odumřelých kožních buněk, čistí póry a vyhlazují pleť. 

 

Jak na to

NIVEA-MicellAIR-cleanser-jak-na-to1

1NAVLHČETE OBLIČEJ

NIVEA-MicellAIR-cleanser-jak-na-to2

2GEL JEMNĚ VMASÍRUJTE DO PLETI. VYHNĚTE SE OBLASTI OČNÍHO OKOLÍ A RTŮ

NIVEA-MicellAIR-cleanser-jak-na-to3

3PLEŤ DŮKLADNĚ OPLÁCHNĚTE!

NIVEA-MicellAIR-cleanser-jak-na-to4

4NANESTE NA PLEŤ DENNÍ KRÉM A PUSŤTE SE DO MAKE-UPU


ŘADA MICELLAIR EXPERT

DOKONALÝ MAKE-UP JE VĚC NÁZORU. DOKONALÉ ODLÍČENÍ ALE NE.

Jemný, princeznovský nebo divoký a crazy? Existuje mnoho způsobů, jak udělat perfektní make-up. Existuje však pouze jeden způsob, jak jej odstranit: a to s 0% zbytků nečistot.

Odličování začnete u očí a jejich okolí dvousložkovým Expertním odličovačem očí. Díky složení s oleji si snadno a lehce poradí se všemi typy líčidel bez zbytečného dření a drhnutí.

Pro odlíčení pleti celého obličeje použijte Expertní micelární vodu, která jemně odstraní váš make-up i nečistoty. Nejste ve své koupelně? Sáhněte do kabelky pro praktické Expertní micelární ubrousky, které vás pohodlně kdykoliv zbaví voděodolného make-upu. 
řada Micellair expert

VĚDECKÉ POZADÍ MICELLAIR®

nová technologie

1Nová technologie, revoluční péče o pleť

K odstranění make-upu je obvykle potřeba několik kroků, a v mnoha případech jsou i tak výsledky neuspokojivé. Technologie MicellAIR® představuje snadný a šetrný způsob odstraňování make-upu, aniž byste pleť musela oplachovat nebo třít.

silné micely

2Malé, ale překvapivě silné

Micely jsou mikroskopicky drobné molekuly, které umí účinně odstranit i ty nejmenší částice nečistot - jako je například prach, olej a make-up - a to i z těch nejcitlivějších oblastí.

micely účinkují jako magnet

3Micely účinkují jako magnet

Micely jsou zároveň "vodomilné" (hydrofilní) a "tukomilné" (lipofilní), umí tedy odstraňovat částice rozpustné ve vodě i ty rozpustné v tucích. Fungují jako magnet - obklopí lipofilní částice nečistot a snadno, bez podráždění pleti je od povrchu odstraní.


PŘIDEJTE SE K NADŠENÝM ZÁKAZNICÍM

spokojené zákaznice

Klárka