vánoce

VÁNOČNÍ DÁRKY, KTERÉ POTĚŠÍ

Ten nejkouzelnější čas v roce opět klepe na dveře. Čas, který trávíme se svými nejbližšími, užíváme si jeden druhého a máme se rádi. Největší odměnou pro každého z nás je, když se našim blízkým při rozbalování dárků rozsvítí oči štěstím, a my si přejeme, aby tahle chvilka nikdy neskončila.


Aby i letos byly vaše Vánoce nezapomenutelné, přinášíme vám tipy na dárky, kterými své blízké určitě potěšíte. Vyberte pro ně to pravé a užijte si vánoční čas naplno. V letošním roce můžete vybírat hned ze 35 jedinečných dárkových balíčků!

 

Z LÁSKY K PŘÍRODĚ

Stejně jako pečujeme o vaši pokožku, pečujeme také o naši planetu

Děláme tedy vše pro to, aby naše produkty byly k přírodě šetrné a zbytečně ji nezatěžovaly. Papírové obaly jsou recyklovatelné a vyrobené bez použití jednorázových plastů. 

Papírové obaly dárkových vánočních krabic pochází z šetrně obhospodařených lesů a mají certifikaci FSC. 

Víte, že pro jejich potisk používáme tiskové barvy bez obsahu minerálních olejů?

Jedním z našich cílů, jak nezatěžovat životní prostředí, je, že do roku 2025 chce společnost Beiersdorf zajistit, aby 100 % obalů bylo recyklovatelných, kompostovatelných nebo znovu použitelných. A na přípravě tohoto dárku pro přírodu už usilovně pracujeme.

Děkujeme, že jste u toho s námi.

ADVENTNÍ KALENDÁŘ

adventní kalendář NIVEA

S každým dalším otevřeným okénkem adventního kalendáře bude vaše kosmetická taška bohatší a Štědrý den o kousek blíž. Adventní kalendář NIVEA promění každý adventní den v malé Vánoce.

Těšte se na Vánoce s námi a odpočítávejte den po dni s úsměvem na rtech.