Vy a vaše rty na výsluní: Tohle léto vám úsměv nepopraská!

KDYŽ SLUNEČNÍ OCHRANA CHUTNÁ SLADCE – DÍKY BALZÁMU S OCHRANNÝM FAKTOREM.
Co je v létě opravdu důležité? Aby se na vaší tváři střídal jeden úsměv za druhým. A nic ho nedokázalo překazit – ani spálená a popraskaná pokožka rtů. Vyberte si ochranný balzám už teď, sluneční paprsky jsou v plné síle!

Kdy vaše rty potřebují chránit?

Když vám na tvářích vyskáčou pihy a vaše pleť získá zase zdravější barvu, pak víte, že je na čase chránit se před spálením. Na rtech ale nic takového nepoznáte – sáhněte po ochranném balzámu raději včas.
dva přátelé se baví

Léto bez starostí. A se smyslným úsměvem

Když po zimě konečně přijdou letní dny, vyhříváme se na sluníčku, jak jen to jde. Ale často zapomínáme na ochranu. Po zimě je slunce obzvlášť silné a UV paprsky nebezpečné pro naši kůži – i tu na rtech! Mějte ochranný balzám neustále při sobě a užívejte si krásné dny bez starostí. Hydratovaný úsměv vám bude slušet mnohem víc.

Co kdyby vaše rty byly nejen chráněné, ale také opravdu smyslné? Vyzkoušejte přírodní výživu, díky které budou vaše rty k zulíbání!

Nezapomínejte na ně: Kůže rtů je opravdu citlivá

Tak schválně – co naskládáte do plážové tašky, když vyrážíte k vodě? Plavky, ručník, opalovací krém, láhev s vodou, knížku… Ale balzám na rty většinou na seznamu chybí. Vaše rty jsou přitom mnohokrát tenčí a náchylnější než třeba pokožka na zádech. Jak to, že na ně tak často zapomínáme?

Když se naše rty spálí, na první pohled nic nepoznáme, o to víc ale později trpí. Najednou cítíme, že nám jakoby znecitliví, jsou vysušené a snadno praskají. A co je vůbec nejhorší? Rty se neskutečně pomalu hojí –  jak by taky ne, když s nimi neustále hýbeme a namáčíme je.

Přitom stačí tak málo. Balzám na rty se vejde do každé kabelky i kapsy a kromě toho, že naše rty ochrání, jim navíc dodá krásný lesk a hydrataci. Tohle léto spáleným rtům konečně řekněte dost – pomůže vám s tím Labello Balzám na rty Sun Protection s ochranným faktorem 30.

Ten pravý pro ochranu vašich rtů

Vybrat balzám, který vašim rtům sluší, už umíte. Ale víte také, který vaše rty nejlépe ochrání? Stejně jako zbytek pokožky těla, mají i rty vůči slunečním paprskům různou snášenlivost. Patříte mezi světlý typ a vaše pokožka se spíš než do hněda opaluje do červena? Pak budou i vaše rty velmi náchylné. Čím vyšší ochranný faktor pro vaše rty zvolíte, tím lépe – ideální ochranou vám proto bude Labello Balzám na rty Sun Protection s ochranným faktorem 30.

Pokud ale spíš než se spálením bojujete se silně rozpraskanými a suchými rty, pomůže vám Labello Balzám na rty Med Repair s ochranným faktorem 15. Obsahuje vitamín E, který pomáhá hojit drobné prasklinky, vysušené rty okamžitě zklidňuje a zároveň je chrání před spálením.

podvodní záběr ženy

5 situací, ve kterých ochranu vašich rtů určitě nevynechejte!

Když se koupete nebo plavete

Maminka nám vždycky říkala „ve vodě to opaluje nejvíc“. A skutečně. Sluneční paprsky se odrážejí od vodní hladiny a krátká chvíle ve vodě stačí na to, abychom se spálili. Pokud se navíc koupete v moři, sůl vaše rty rychle vysušuje a dráždí je. Vyzkoušejte Labello Balzám na rty Hydro Care s ochranným faktorem 15, který vaše rty nejen ochrání, ale díky speciálnímu složení s aloe vera je také intenzivně hydratuje a zjemňuje.
žena s dlouhými vlasy na pláži

5 situací, ve kterých ochranu vašich rtů určitě nevynechejte!

Když chytáte bronz

Pečlivě si hlídáme namazaná záda, nohy, ramena… Ale co rty? Dlouhodobé vystavování slunci je nejen vysušuje, ale také narušuje přirozené struktury v pokožce a naše rty, stejně jako zbytek naší tváře, rychleji stárnou a ztrácejí na plnosti.

I když nepatříte mezi světlovlásky a vaše pokožka slunce snáší dobře, při opalování proto rty vždycky chraňte balzámem se silným faktorem, jako je Labello Balzám na rty Sun Protection.

usmívající se žena v autě

5 situací, ve kterých ochranu vašich rtů určitě nevynechejte!

Když řídíte. Kolo i auto

Léto je jako stvořené pro výlety – konečně můžete na kole vyrazit za město anebo sbalit kufry a vyjet si třeba i někam dál. Není nic lepšího, než když vám na cestu svítí sluníčko, jenže právě v tu chvíli vaše rty nejvíc trpí. Věděli jste, že proti poškození sluncem vás neochrání ani sklo auta? Sice pohltí většinu UVB paprsků, UVA záření ale přes sklo dokáže proniknout. Nezapomeňte proto své rty chránit, ať jedete kamkoliv.
žena těšící se zahradnictvím

5 situací, ve kterých ochranu vašich rtů určitě nevynechejte!

Když pracujete nebo odpočíváte na zahradě

Ještě trochu okopnout záhonek s ředkvičkami a pak už jen zalít levanduli… na zahradě je vždycky co dělat a při práci člověk snadno zapomene, že silné odpolední slunce mu pálí do obličeje. Myslete na ochranu vašich rtů, ať už na zahradě děláte cokoliv – i krátký odpočinek s knížkou se totiž může proměnit v nepříjemné spálení.
žena nosí lyže ve sněhu

5 situací, ve kterých ochranu vašich rtů určitě nevynechejte!

Když jedete na hory

Nemusí to být jenom v létě. Většina z nás už se poučila, že i když jedeme do zimy, můžeme se vrátit s pěkně spáleným nosem – na horách jsme přeci jen sluníčku zase o kousek blíž. Jenže na rty stále zapomínáme a ty vlivem nízké teploty a silných paprsků opravdu trpí.

Až se proto příště vypravíte na sjezdovku, nezapomeňte si do kapsy přihodit Labello Balzám na rty Med Repair. Nejenže vaše rty ochrání před spálením, ale zabrání také vysušování v důsledku silného větru.