Péče o pleť v dospívání


NAUČTE SE, JAK SPRÁVNĚ PEČOVAT O SVOU PLEŤ S NAŠIMI VÝROBKY PRO DOSPÍVAJÍCÍ.

Od jemné pleti miminka až po problematickou pleť "náctiletých". Mrkněte se s námi, jak o pleť pečovat a proč je hydratace pleti důležitá v každém věku.

Péče o pleť v dospívání - přijměte změnu

Podívejte se, co se děje s vaší pokožkou a pletí v průběhu dospívání a jak si udržet skvělý look, i když vaše hormony vyhlásily válku.

Jak se vaše pleť mění během dospívání?

Vzpomínáte si na ty dny, kdy byla vaše pokožka bez pórů a mastných skvrn? Během dospívání možná máte pocit, že tahle doba je tak dávno... a že už se nikdy nevrátí.

Nedostatky vaší pleti během dospívání jsou způsobené tím, že vaše tělo produkuje více kožního mazu.

A to může pokožku pleť ovlivnit dvěma způsoby. Buď je nadměrně suchá, nebo naopak příliš mastná. Zároveň na ní můžete pozorovat i více pórů.

Většina dívek si myslí, že je to tím, že svoji pleť dostatečně nečistí. To je ale velký omyl. Může za to už zmíněný kožní maz, kterého je najednou nadbytek. Mimochodem, přečtěte si článek o tom, jak pečovat o suchou pleť, ale i suché vlasy.

šťastný student

S emocemi na horské dráze

Dospívání je pro všechny dívky velmi těžké: Kluci, škola, otravní rodiče… a tělo ještě k tomu všemu slouží jako bojiště hormonů. V jedné chvíli jste šťastná a v druhé roníte slzy. Ale jako každé etapa života, i tahle jednou skončí a vše bude zase tak, jak má.
pěkná vysokoškolačka

Kdo je ta holka v zrcadle?

Během dospívání se vaše tělo mění. Při pohledu do zrcadla si začnete všímat zvětšujících se boků a na obličeji vyskáče řada pupínků. Ovšem s dobře padnoucím oblečením a správnými přípravky na pleť budete stále za hvězdu.

Péče o pleť pro mladistvé - propůjčte svému tělu ženskost

Každá dívka sní o svěží a zářivé pleti. Využijte naše tipy pro péči o pleť a dejte díky hydratačním přípravkům NIVEA sbohem problémové a mastné pleti. Mimochodem, pomoci mohou i pleťové masky.

Jak může NIVEA Soft změnit Váši každodenní péči o pleť?

Nerozlučným parťákem každé dospívající dívky by měl být vhodný pleťový přípravek. Ideálně takový,  který bude vyhovovat jejímu životnímu stylu a přizpůsobí se i jejímu typu pleti.
NIVEA Soft je hydratační krém, který můžete použít nejen na pleť, ale i na ruce, či tělo.  Menší balení je ideální volba do kabelky či zavazadla na cesty, větší pak můžete mít v koupelně.

Díky vitamínu E a jobovému oleji, který vyhlazuje pleť a hojí jizvy, se NIVEA Soft rychle vstřebává a působí okamžitě. Zanechá vaší pleť svěží a připravenou, ať už vás čeká cokoliv.

Řekněte sbohem suché a drsné pokožce a přivítejte zářivou a dokonale vyživenou pleť. Díky jedinečnému složení NIVEA Soft bude vaše pokožka hydratovaná po celý den.

nivea-soft

Hydratační péče NIVEA

Ať už potřebujete perfektního parťáka pro mastnou pleť, nebo chcete dosáhnout svěží, jemné a pružné pokožky, hydratační krém NIVEA Soft je vždycky po ruce a připravený pomoci. Zklidňuje a zjemňuje pokožku bez toho, aby ucpával póry.

Tipy pro péči o pleť v dospívání: 6 kroků k bezchybné pleti

  1. Zvolte ten správný výrobek na čištění pro vaši pleť - bez oleje, pokud máte mastnou pleť, a hydratující pro pleť suchou.
  2. V létě svou pokožku chraňte opalovacím krémem a nezapomínejte ani na ochranný hydratační krém s SPF faktorem.
  3. Pleť čistěte maximálně dvakrát denně, předejte tak jejímu vysušení.
  4. Pitný režim je pro zdravou a hydratovanou pleť velmi důležitý, mějte proto vodu vždy po ruce.
  5. Dbejte na pravidelné čištění štětců na make-up, zabráníte tak bakteriím, aby se dostaly na vaši pleť.
background

Aby vaše pleť zářila i v dospívání, vsaďte na hydrataci a na ty správné produkty od značky NIVEA