Kolagen a elastin

Kolagen a elastin:

Bez nich se pleť neobejde, má-li být pevná a pružná.

Kolagen a elastin společně s kyselinou hyaluronovou zajišťují dokonalou hydrataci pleti a pomáhají jí vrátit snižující se schopnost pevnosti a pružnosti

Neohrožená trojice proti stárnutí pleti

Žádné ženě, ač by si to asi spousta z nás přála, není věčně báječných dvacet let. S přibývajícími roky se objevují vrásky, pleť se vysušuje a přirozeně povoluje. Naštěstí ale můžete jít kráse naproti a udržet si ji déle s novou řadou produktů NIVEA Hyaluron CELLULAR Elasticity. 

Právě tato řada vyrazila do boje proti stárnutí pleti s neohroženou trojicí – kyselinou hyaluronovou, kolagenem a elastinem. Pomáhat má především ženám starším 50 let, s jejím používáním můžete ale začít i mnohem dřív, vše záleží na stavu vaší pleti. Pleť tak lépe připravíte na proces a přeměnu, která ji chtě nechtě čeká.

Díky produktům NIVEA Hyaluron CELLULAR Elasticity zůstává pleť příjemně hydratovaná, zároveň je schopnější regenerovat, než když ji ponecháte bez dostatečné péče. Kouzlo spočívá nejen v podpoře pleti, aby znovu sama produkovala zmíněnou trojici látek, ale taky třeba v blahodárném působení jojobového, mandlového a avokádového oleje, který vyplňuje vrásky, hydratuje pleť a dodává jí svěží vzhled.

O kyselině hyaluronové už toho bylo na internetu napsáno mnoho, proto společně pojďme poznat její dva důležité pomocníky. 

Kolagen

Proč je kolagen tak potřebný? Určitě jste zaznamenala jeho nezastupitelnou funkci, co se týče spolehlivé práce kloubů. Možná ale nevíte, že jsou to právě drobná kolagenová vlákna, která tvoří strukturu pokožky a která zajišťují její pevnost. Pokud tedy pokožka začíná být sušší a „uvadat“, pravděpodobně bude dávka kolagenu pro pleť to, co potřebujete. 

Elastin

Elastin je zase nezbytnou součástí cév, vazů a šlach. A samozřejmě je důležitý pro pleť. Jak už jeho název napovídá, tento protein se stará o její elasticitu neboli pružnost. I tato schopnost se bohužel s přibývajícími lety vytrácí, proto je třeba ji podpořit. 

Sehrané duo, které vás nezklame

Kolagen společně s elastinem tvoří dvojici, která dodá pružnost i celkový vzhled a pevnost vaší pleti. Když je ho v pokožce nedostatek, na kůži je to hned znát – je povislá a o pružnosti nemůže být ani řeč. Dodáváním těchto dvou látek, ještě v kombinaci s kyselinou hyaluronovou, však vzniká směs, která pleti nejen všechno potřebné dodá, ale ještě ji podpoří v tom, aby si potřebné látky sama dál aktivně vytvářela. K tomu u produktů CELLULAR dochází docela jednoduše. Všechny tři dodávané látky způsobují vznik specifického enzymu, který celému procesu napomáhá.  

Mile vás může překvapit, že díky citlivé péči můžete redukovat i stávající pigmentové skvrny, kterých často s vyšším věkem na pleti i pokožce přibývá a které zanechávají na pohled nepěkné stopy. Stačí pravidelně používat Remodelační sérum proti pigmentovým skvrnám Cellular Elasticity a pleť bude krásně sjednocená

 

Jemná a voňavá péče po celý den. A ještě něco navíc

Osvěžující a podpůrnou kúru, kterou vám kolagen a elastin společně s kyselinou hyaluronovou zajistí, si můžete dopřát jak přes den, tak i přes noc, a to díky dennímu a nočnímu krému. Přes den vás krém bude chránit před negativní vlivy okolního prostředí, přes noc zase můžete nechat pleť odpočívat a regenerovat

Elixír mládí jsme zatím nevyvinuli, olejový životabudič pro vaši pleť ale ano! Inovativní dvoufázové složení Remodelačního dvoufázového olejového elixíru Cellular Elasticity v sobě kombinuje účinné látky, které aktivují pleťové buňky, aby sami produkovali trojici potřebných látek. Redukuje vrásky a dodává pocit liftingového efektu. Vaše pleť bude opět krásně pružná a svěží. Bohaté výživné složení se okamžitě vstřebává a nezatěžuje pleť.

 

Stárnutí nezastavíme. Můžeme ale vypadat krásně i s přibývajícím věkem. A to je pro nás ženy důležité!