Jaký typ pokožky máte?


OBJEVTE UNIKÁTNÍ POTŘEBY POKOŽKY VAŠEHO TĚLA.

Jednotlivé typy pokožky vyžadují rozdílnou péči pro oslnivou krásu.

Péče ušitá doslova na tělo

Recept na hebkou a krásnou pokožku? Zvolte tu správnou péči pro typ vaší kůže. Přizpůsobte výběr produktů vašim individuálním potřebám.

Jaký typ pokožky máte?

  • Normální pokožka je přirozeně hebká a pružná. Obvykle se jí  vyhýbají problémy, jako je vysušení, nepříjemné napětí nebo praskání. Je téměř dokonalá, perfektně hladká a vypnutá. Její majitelky neví, co je to citlivá nebo podrážděná pokožka. Poděkovat za to mohou mimo jiné dobré cirkulaci krve. Ale i tento typ pokožky potřebuje hydrataci a ochranu k udržení svého zdravého vzhledu. Proto používejte lehce hydratující mléko, abyste svou kůži vyživila, a tak ji udržela jemnou na dotek a okouzlující na pohled.
  • Suchá pokožka vyžaduje produkty, které byly vyvinuty speciálně pro její potřeby. Při nesprávné péči se totiž mohou objevit vysušená, podrážděná a svědivá místa. Pokud máte tento typ pokožky, dejte pozor především na lokty, kolena, holeně a další místa, které mají největší sklony k vysušování.
  • Svědí vás pokožka? Cítíte, že je nepříjemně napnutá a hrubá? Tyto znaky napoví, že jde o velmi suchou kůži. Proto potřebuje bohatou péči pro obnovení její přirozené ochranné vrstvy.
  • Citlivou pokožku poznáte snadno. Má totiž tendenci k zarudnutí, které může objevit nejen po použití nesprávného krému. Vybírejte proto pouze péči s jemným složením a neutrálním pH.
Suchá pokožka

Normální pokožka: jemná péče ji udrží v rovnováze

Normální pokožka si dokáže udržet přirozenou úroveň hydratace sama o sobě. Pro dostatečnou péči proto stačí denně používat krém s šetrným složením, který pokožku zanechá hebkou a zdravou.
Velmi suchá pokožka

Suchá a velmi suchá pokožka: zvolte ochrannou péči od NIVEA

Suchá a především velmi suchá pokožka vás odmění krásným vzhledem v případě, že jí budete hydratovat a dodávat živiny. Protože pouze speciální přípravky, jako například intenzivně pečující krémy, pomohou znovu obnovit a posílit ochrannou vrstvu pokožky.

Zralá pokožka a pokožka se sklonem k citlivosti a ztrátě pružnosti

Pečujte o svou pokožku v každém věku! Spolehněte se na výrobky proti stárnutí (obvykle s označením Anti-age), které zachovají elasticitu zralé pokožky. Pokud má vaše kůže zároveň sklon k citlivosti, vyzkoušejte mléko s šetrným složením.
Citlivá pokožka

Citlivá pokožka: jemná péče se skvělým efektem

Citlivá pokožka vyžaduje speciální výživu a extra péči. Produkty s jemným složením šité na míru tomuto typu pokožky hydratují a chrání před vnějšími vlivy, které mohou způsobit podráždění a zarudnutí.
Zralá pokožka

Zralá pokožka: pečující produkty od NIVEA, které se postarají o regeneraci a pružnost

Jak stárneme, ztrácí naše pokožka sílu, pevnost a elasticitu. Proto vybírejte pouze kvalitní pečující produkty určené přesně pro ni. Doporučujeme například Zpevňující tělové mléko Q10 + Vitamín C, které jsme vylepšili dvojnásobným množstvím koenzymu Q10.
product-stage-bg