Omlaďte svůj vzhled a vyhlaďte vrásky na krku

Objevte přírodní cesty k omlazení choulostivých partií krku. Mnoho žen nevěnuje dostatečnou pozornost péči o citlivou oblast krku. Právě krk, na vás ale často prozradí váš věk. Zjistěte, jak si udržet mladistvý vzhled a mít dekolt i krk v perfektní kondici.

Kde se vzaly vrásky na vašem krku?

Odhalte příčiny vzniku vrásek a objevte účinné produkty, které chrání choulostivou oblast krku a dekoltu.

Co způsobuje vrásky na krku?

Vrásky se objevují, když dojde k poškození pojivové tkáně a podkožního tuku. V porušené tkáni se vytvářejí prohlubně, do kterých poklesne svrchní vrstva kůže, a tak vzniká vráska. 

Vrásky na krku mouhou být způsobené také horší hydratací pokožky nebo můžou vzniknout jako důsledek špatného životního stylu. Vždyť kouření, nedostatek spánku, ale i dehydratace mají vliv na celkový stav organismu, a to včetně pokožky.

Vrásky na krku samozřejmě nepředstavují pro zdraví žádné riziko, většina žen se jim však s radostí vyhne.

Péče o choulostivou pokožku krku, kterou už dnes zařadíte do své denní rutiny, může v budoucnu znamenat výrazné plus v boji za mladistvý vzhled. Zkrátka, až se vás stáří zeptá, jak jste se o svou pokožku starala, nebudete muset hledat výmluvy.

Hladký dekolt

Pečujte o choulostivou oblast krku a dekoltu s Neviditelným sprejem na opalování Protect & Dry Touch OF 30. Sprej poskytuje okamžitou ochranu před nebezpečným UV zářením a zároveň zabraňuje stárnutí pokožky. Bez ohledu na váš věk se nyní budete cítit sebevědomě i v odvážnějším výstřihu.

Péče pro mladistvý vzhled vaší pokožky

Hlavními příznaky stárnutí pokožky jsou ztráta pružnosti a pevnosti a samozřejmě také ztráta hydaratace. Existují však přípravky, které pomáhají pokožce získat zpět její ztracenou pružnost. Chraňte svou pokožku se Zpevňujícím denním krémem Hyaluron Cellular Filler s OF 30.


Nejlepší tipy pro redukci vrásek kolem krku

Pečujte o svou pokožku a sledujte, jak vám s postupným vyhlazováním vrásek přibývá sebevědomí. Konečně můžete ze skříně vytáhnout odvážnější kousky!

H jako hydratace

S postupujícím věkem má naše pokožka tendence být suchá a hůř se hydratuje. I v případě, že jste ve dvaceti měla mastnou pleť, je velmi nepravděpodobné, že vaše pokožka zůstane stejná, až překročíte třicítku nebo čtyřicítku.

To sice znamená, že se zbavíte pupínků, místo toho však musíte začít dbát o to, aby vaše pokožka zůstávala hydratovaná.

Tělová mléka, jako je například NIVEA Výživné tělové mléko Body Milk, jsou speciálně vyvinuta pro péči a hydrataci pokožky. Výtažky z mandlového oleje navracejí pleti přirozenou vlhkost a zanechávají pokožku vašeho krku hedvábně hladkou.

Mějte také neustále při ruce ochranný krém proti UV záření. To totiž také způsobuje stárnutí pokožky. Neviditelný gelový krém na opalování OF 30 chrání pokožku před UVA i UVB paprsky, ihned se vstřebá a nezanechává mastný film..

4 cviky, které vám pomohou vyhladit vrásky na krku

  1. Široce se usmívejte - prostě vytáhněte koutky úst nahoru a do strany. Pak povolte a několikrát cvik opakujte.
  2. Vyplázněte jazyk, jak nejvíce to jde, abyste zapojili svaly pod bradou. Vytrvejte 60 sekund.
  3. Zvedněte bradu směrem ke stropu a stáhněte ústa do naznačeného polibku, zkrátka jako byste chtěli strop políbit.
  4. Zvedněte bradu směrem ke stropu. Přiložte špičku jazyka k hornímu patru úst, usmějte se a polkněte.  Je to dřina, že?

Mladistvý vzhled bez chirurgických zákroků

Ochrana před slunečním zářením

Chcete-li chránit svou pokožku před vznikem vrásek, rozhodně se neobejdete bez krémů s ochranným slunečním faktorem. Ochranné krémy fungují jako blokáda před škodlivými UV paprsky, které mohou poškodit podkožní síť kolagenových vláken, a porušit tak přirozenou pružnost pokožky.

Mladistvý vzhled bez chirurgických zákroků

Udržujte pokožku hydratovanou

Kolikrát jste už slyšeli, že je důležité vypít během dne hodně vody? Odborníci vám potvrdí, že hydratace během dne je důležitá pro zdraví celého organismu. Při nedostatečné hydrataci musí naše tělo sáhnout do rezerv a snižuje zásoby vody v buňkách orgánů i pokožky.

Mladistvý vzhled bez chirurgických zákroků

Zanechte kouření

Stejně jako UV paprsky mají i chemické látky obsažené v cigaretách zničující vliv na strukturu kůže. Rozrušují kolagenní a elastická vlákna. Nikotin zužuje krevní cévy v celém těle - včetně vlásečnic v pokožce - a znesnadňuje tak předávání živin a kyslíku mezi jednotlivými vrstvami kůže.

Mladistvý vzhled bez chirurgických zákroků

I tuky patří do jídelníčku

Někteří lidé nesprávně považují veškerá tučná jídla za škodlivá. Rybí maso, ořechy nebo avokádo pokládají za stejné zlo jako například misku smažených brambůrek. Omega-3 mastné kyseliny obsažené ve zmíněných potravinách mají ovšem blahodárný vliv na organismus, a to včetně pokožky.

Čistění pleti a hydratace

Abyste předešli vzniku vrásek, věnujte pokožce svého krku každodenní péči.

Vyberte si ke každodennímu čistění takový čisticí prostředek, který pleť nevysušuje a zanechává ji jemnou a přesto pečlivě vyčistěnou.

Skvělou volbou je NIVEA Jemná pečující micelární voda. Důkladně vyčistí suchou pleť a zanechává ji hydratovanou.


Slova moudré ženy

"Chci zestárnout bez kosmetických úprav… Chci mít dost odvahy na to, abych byla oddaná tváři, kterou jsem stvořila." Marilyn Monroe