Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

spf balzám na rty

Vy a vaše rty na výsluní: Tohle léto vám úsměv nepopraská!

Když sluneční ochrana chutná sladce – díky balzámu s ochranným faktorem.

Co je v létě opravdu důležité? Aby se na vaší tváři střídal jeden úsměv za druhým. A nic ho nedokázalo překazit – ani spálená a popraskaná pokožka rtů. Vyberte si ochranný balzám už teď, sluneční paprsky jsou v plné síle!

Kdy vaše rty potřebují chránit?

Když vám na tvářích vyskáčou pihy a vaše pleť získá zase zdravější barvu, pak víte, že je na čase chránit se před spálením. Na rtech ale nic takového nepoznáte – sáhněte po ochranném balzámu raději včas.

Léto bez starostí. A se smyslným úsměvem

dva přátelé se baví

Když po zimě konečně přijdou letní dny, vyhříváme se na sluníčku, jak jen to jde. Ale často zapomínáme na ochranu. Po zimě je slunce obzvlášť silné a UV paprsky nebezpečné pro naši kůži – i tu na rtech! Mějte ochranný balzám neustále při sobě a užívejte si krásné dny bez starostí. Hydratovaný úsměv vám bude slušet mnohem víc.

Co kdyby vaše rty byly nejen chráněné, ale také opravdu smyslné? Vyzkoušejte přírodní výživu, díky které budou vaše rty k zulíbání!

Nezapomínejte na ně: Kůže rtů je opravdu citlivá

Tak schválně – co naskládáte do plážové tašky, když vyrážíte k vodě? Plavky, ručník, opalovací krém, láhev s vodou, knížku… Ale balzám na rty většinou na seznamu chybí. Vaše rty jsou přitom mnohokrát tenčí a náchylnější než třeba pokožka na zádech. Jak to, že na ně tak často zapomínáme?

Když se naše rty spálí, na první pohled nic nepoznáme, o to víc ale později trpí. Najednou cítíme, že nám jakoby znecitliví, jsou vysušené a snadno praskají. A co je vůbec nejhorší? Rty se neskutečně pomalu hojí –  jak by taky ne, když s nimi neustále hýbeme a namáčíme je.

Přitom stačí tak málo. Balzám na rty se vejde do každé kabelky i kapsy a kromě toho, že naše rty ochrání, jim navíc dodá krásný lesk a hydrataci. Tohle léto spáleným rtům konečně řekněte dost – pomůže vám s tím Labello Balzám na rty Sun Protection s ochranným faktorem 30.

Ten pravý pro ochranu vašich rtů

Vybrat balzám, který vašim rtům sluší, už umíte. Ale víte také, který vaše rty nejlépe ochrání? Stejně jako zbytek pokožky těla, mají i rty vůči slunečním paprskům různou snášenlivost. Patříte mezi světlý typ a vaše pokožka se spíš než do hněda opaluje do červena? Pak budou i vaše rty velmi náchylné. Čím vyšší ochranný faktor pro vaše rty zvolíte, tím lépe – ideální ochranou vám proto bude Labello Balzám na rty Sun Protection s ochranným faktorem 30.

Pokud ale spíš než se spálením bojujete se silně rozpraskanými a suchými rty, pomůže vám Labello Balzám na rty Med Repair s ochranným faktorem 15. Obsahuje vitamín E, který pomáhá hojit drobné prasklinky, vysušené rty okamžitě zklidňuje a zároveň je chrání před spálením.