Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

typ pokožky

Jaký typ pokožky máte?

Objevte unikátní potřeby pokožky vašeho těla.

Jednotlivé typy pokožky vyžadují rozdílnou péči pro oslnivou krásu.

Péče ušitá doslova na tělo

Recept na hebkou a krásnou pokožku? Zvolte tu správnou péči pro typ vaší kůže. Přizpůsobte výběr produktů vašim individuálním potřebám.

Jaký typ pokožky máte?

  • Normální pokožka je přirozeně hebká a pružná. Obvykle se jí  vyhýbají problémy, jako je vysušení, nepříjemné napětí nebo praskání. Je téměř dokonalá, perfektně hladká a vypnutá. Její majitelky neví, co je to citlivá nebo podrážděná pokožka. Poděkovat za to mohou mimo jiné dobré cirkulaci krve. Ale i tento typ pokožky potřebuje hydrataci a ochranu k udržení svého zdravého vzhledu. Proto používejte lehce hydratující mléko, abyste svou kůži vyživila, a tak ji udržela jemnou na dotek a okouzlující na pohled.
  • Suchá pokožka vyžaduje produkty, které byly vyvinuty speciálně pro její potřeby. Při nesprávné péči se totiž mohou objevit vysušená, podrážděná a svědivá místa. Pokud máte tento typ pokožky, dejte pozor především na lokty, kolena, holeně a další místa, které mají největší sklony k vysušování.
  • Svědí vás pokožka? Cítíte, že je nepříjemně napnutá a hrubá? Tyto znaky napoví, že jde o velmi suchou kůži. Proto potřebuje bohatou péči pro obnovení její přirozené ochranné vrstvy.
  • Citlivou pokožku poznáte snadno. Má totiž tendenci k zarudnutí, které může objevit nejen po použití nesprávného krému. Vybírejte proto pouze péči s jemným složením a neutrálním pH.

Normální pokožka: jemná péče ji udrží v rovnováze

Suchá pokožka

Normální pokožka si dokáže udržet přirozenou úroveň hydratace sama o sobě. Pro dostatečnou péči proto stačí denně používat krém s šetrným složením, který pokožku zanechá hebkou a zdravou.

Suchá a velmi suchá pokožka: zvolte ochrannou péči od NIVEA

Velmi suchá pokožka

Suchá a především velmi suchá pokožka vás odmění krásným vzhledem v případě, že jí budete hydratovat a dodávat živiny. Protože pouze speciální přípravky, jako například intenzivně pečující krémy, pomohou znovu obnovit a posílit ochrannou vrstvu pokožky.

Zralá pokožka a pokožka se sklonem k citlivosti a ztrátě pružnosti

Pečujte o svou pokožku v každém věku! Spolehněte se na výrobky proti stárnutí (obvykle s označením Anti-age), které zachovají elasticitu zralé pokožky. Pokud má vaše kůže zároveň sklon k citlivosti, vyzkoušejte mléko s šetrným složením.

Citlivá pokožka: jemná péče se skvělým efektem

Citlivá pokožka

Citlivá pokožka vyžaduje speciální výživu a extra péči. Produkty s jemným složením šité na míru tomuto typu pokožky hydratují a chrání před vnějšími vlivy, které mohou způsobit podráždění a zarudnutí.

Zralá pokožka: pečující produkty od NIVEA, které se postarají o regeneraci a pružnost

Zralá pokožka

Jak stárneme, ztrácí naše pokožka sílu, pevnost a elasticitu. Proto vybírejte pouze kvalitní pečující produkty určené přesně pro ni. Doporučujeme například Zpevňující tělové mléko Q10 energy+, které jsme vylepšili dvojnásobným množstvím koenzymu Q10.