typ pokožky

Jaký typ pokožky máte?

Objevte unikátní potřeby pokožky vašeho těla.
Jednotlivé typy pokožky vyžadují rozdílnou péči pro oslnivou krásu.

Péče ušitá doslova na tělo

Recept na hebkou a krásnou pokožku? Zvolte tu správnou péči pro typ vaší kůže. Přizpůsobte výběr produktů vašim individuálním potřebám.

Jaký typ pokožky máte?

  • Normální pokožka je přirozeně hebká a pružná. Obvykle se jí  vyhýbají problémy, jako je vysušení, nepříjemné napětí nebo praskání. Je téměř dokonalá, perfektně hladká a vypnutá. Její majitelky neví, co je to citlivá nebo podrážděná pokožka. Poděkovat za to mohou mimo jiné dobré cirkulaci krve. Ale i tento typ pokožky potřebuje hydrataci a ochranu k udržení svého zdravého vzhledu. Proto používejte lehce hydratující mléko, abyste svou kůži vyživila, a tak ji udržela jemnou na dotek a okouzlující na pohled.
  • Suchá pokožka vyžaduje produkty, které byly vyvinuty speciálně pro její potřeby. Při nesprávné péči se totiž mohou objevit vysušená, podrážděná a svědivá místa. Pokud máte tento typ pokožky, dejte pozor především na lokty, kolena, holeně a další místa, které mají největší sklony k vysušování.
  • Svědí vás pokožka? Cítíte, že je nepříjemně napnutá a hrubá? Tyto znaky napoví, že jde o velmi suchou kůži. Proto potřebuje bohatou péči pro obnovení její přirozené ochranné vrstvy.
  • Citlivou pokožku poznáte snadno. Má totiž tendenci k zarudnutí, které může objevit nejen po použití nesprávného krému. Vybírejte proto pouze péči s jemným složením a neutrálním pH.

Zralá pokožka a pokožka se sklonem k citlivosti a ztrátě pružnosti

Pečujte o svou pokožku v každém věku! Spolehněte se na výrobky proti stárnutí (obvykle s označením Anti-age), které zachovají elasticitu zralé pokožky. Pokud má vaše kůže zároveň sklon k citlivosti, vyzkoušejte mléko s šetrným složením.

Péče na míru pro každý typ pokožky

Doporučujeme