Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

Vrásky na krku

Omlaďte svůj vzhled a vyhlaďte vrásky na krku

Objevte přírodní cesty k omlazení choulostivých partií krku.

Mnoho žen nevěnuje dostatečnou pozornost péči o citlivou oblast krku. Právě krk, na vás ale často prozradí váš věk. Zjistěte, jak si udržet mladistvý vzhled a mít dekolt i krk v perfektní kondici.

Kde se vzaly vrásky na vašem krku?

Odhalte příčiny vzniku vrásek a objevte účinné produkty, které chrání choulostivou oblast krku a dekoltu.

Co způsobuje vrásky na krku?

Vrásky se objevují, když dojde k poškození pojivové tkáně a podkožního tuku. V porušené tkáni se vytvářejí prohlubně, do kterých poklesne svrchní vrstva kůže, a tak vzniká vráska. 

Vrásky na krku mouhou být způsobené také horší hydratací pokožky nebo můžou vzniknout jako důsledek špatného životního stylu. Vždyť kouření, nedostatek spánku, ale i dehydratace mají vliv na celkový stav organismu, a to včetně pokožky.

Vrásky na krku samozřejmě nepředstavují pro zdraví žádné riziko, většina žen se jim však s radostí vyhne.

Péče o choulostivou pokožku krku, kterou už dnes zařadíte do své denní rutiny, může v budoucnu znamenat výrazné plus v boji za mladistvý vzhled. Zkrátka, až se vás stáří zeptá, jak jste se o svou pokožku starala, nebudete muset hledat výmluvy.

Hladký dekolt

Hladký dekolt

Pečujte o choulostivou oblast krku a dekoltu s Neviditelným sprejem na opalování NIVEA SUN Protect & Refresh. Sprej poskytuje okamžitou ochranu před nebezpečným UV zářením a zároveň zabraňuje stárnutí pokožky. Bez ohledu na váš věk se nyní  budete cítit sebevědomě i v odvážnějším výstřihu.

Péče pro mladistvý vzhled vaší pokožky

Péče pro mladistvý vzhled vaší pokožky

Hlavními příznaky stárnutí pokožky jsou ztráta pružnosti a pevnosti a samozřejmě také ztráta hydaratace. Existují však přípravky, které pomáhají pokožce získat zpět její ztracenou pružnost. Chraňte svou pokožku se Zpevňujícím denním krémem Hyaluron Cellular Filler s OF 30.

Nejlepší tipy pro redukci vrásek kolem krku

Pečujte o svou pokožku a sledujte, jak vám s postupným vyhlazováním vrásek přibývá sebevědomí. Konečně můžete ze skříně vytáhnout odvážnější kousky!

H jako hydratace

S postupujícím věkem má naše pokožka tendence být suchá a hůř se hydratuje. I v případě, že jste ve dvaceti měla mastnou pleť, je velmi nepravděpodobné, že vaše pokožka zůstane stejná, až překročíte třicítku nebo čtyřicítku.

To sice znamená, že se zbavíte pupínků, místo toho však musíte začít dbát o to, aby vaše pokožka zůstávala hydratovaná.

Tělová mléka, jako je například NIVEA Výživné tělové mléko Body Milk, jsou speciálně vyvinuta pro péči a hydrataci pokožky. Výtažky z mandlového oleje navracejí pleti přirozenou vlhkost a zanechávají pokožku vašeho krku hedvábně hladkou.

Mějte také neustále při ruce ochranný krém proti UV záření. To totiž také způsobuje stárnutí pokožky. NIVEA SUN Chladivý neviditelný sprej na opalování chrání pokožku před UVA i UVB paprsky a poskytuje chladivé osvěžení.

4 cviky, které vám pomohou vyhladit vrásky na krku

  1. Široce se usmívejte - prostě vytáhněte koutky úst nahoru a do strany. Pak povolte a několikrát cvik opakujte.
  2. Vyplázněte jazyk, jak nejvíce to jde, abyste zapojili svaly pod bradou. Vytrvejte 60 sekund.
  3. Zvedněte bradu směrem ke stropu a stáhněte ústa do naznačeného polibku, zkrátka jako byste chtěli strop políbit.
  4. Zvedněte bradu směrem ke stropu. Přiložte špičku jazyka k hornímu patru úst, usmějte se a polkněte.  Je to dřina, že?

Čistění pleti a hydratace

Čistění pleti a hydratace

Abyste předešli vzniku vrásek, věnujte pokožce svého krku každodenní péči.

Vyberte si ke každodennímu čistění takový čisticí prostředek, který pleť nevysušuje a zanechává ji jemnou a přesto pečlivě vyčistěnou.

Skvělou volbou je NIVEA Jemná pečující micelární voda. Důkladně vyčistí suchou pleť a zanechává ji hydratovanou.


Slova moudré ženy

"Chci zestárnout bez kosmetických úprav… Chci mít dost odvahy na to, abych byla oddaná tváři, kterou jsem stvořila." Marilyn Monroe