Vrásky na krku

Omlaďte svůj vzhled a vyhlaďte vrásky na krku

Objevte přírodní cesty k omlazení choulostivých partií krku.
Mnoho žen nevěnuje dostatečnou pozornost péči o citlivou oblast krku. Právě krk, na vás ale často prozradí váš věk. Zjistěte, jak si udržet mladistvý vzhled a mít dekolt i krk v perfektní kondici.

Kde se vzaly vrásky na vašem krku?

Odhalte příčiny vzniku vrásek a objevte účinné produkty, které chrání choulostivou oblast krku a dekoltu.

Co způsobuje vrásky na krku?

Vrásky se objevují, když dojde k poškození pojivové tkáně a podkožního tuku. V porušené tkáni se vytvářejí prohlubně, do kterých poklesne svrchní vrstva kůže, a tak vzniká vráska. 

Vrásky na krku mouhou být způsobené také horší hydratací pokožky nebo můžou vzniknout jako důsledek špatného životního stylu. Vždyť kouření, nedostatek spánku, ale i dehydratace mají vliv na celkový stav organismu, a to včetně pokožky.

Vrásky na krku samozřejmě nepředstavují pro zdraví žádné riziko, většina žen se jim však s radostí vyhne.

Péče o choulostivou pokožku krku, kterou už dnes zařadíte do své denní rutiny, může v budoucnu znamenat výrazné plus v boji za mladistvý vzhled. Zkrátka, až se vás stáří zeptá, jak jste se o svou pokožku starala, nebudete muset hledat výmluvy.

Nejlepší tipy pro redukci vrásek kolem krku

Pečujte o svou pokožku a sledujte, jak vám s postupným vyhlazováním vrásek přibývá sebevědomí. Konečně můžete ze skříně vytáhnout odvážnější kousky!

Čistění pleti a hydratace

Abyste předešli vzniku vrásek, věnujte pokožce svého krku každodenní péči.

Vyberte si ke každodennímu čistění takový čisticí prostředek, který pleť nevysušuje a zanechává ji jemnou a přesto pečlivě vyčistěnou.

Skvělou volbou je NIVEA Jemná pečující micelární voda. Důkladně vyčistí suchou pleť a zanechává ji hydratovanou.


Slova moudré ženy

"Chci zestárnout bez kosmetických úprav… Chci mít dost odvahy na to, abych byla oddaná tváři, kterou jsem stvořila." Marilyn Monroe 


Zbavte se vrásek na krku díky produktům NIVEA

Rady a tipy pro vás