Vrásky na čele: jak je redukovat

Vrásky na čele: přestaňte si je přidělávat a raději je redukujte

Zabraňte předčasným projevům stárnutí.
Přibývání věku sice nezabráníte, projevy stárnutí a vznik vrásek ale můžete zpomalit! Jak? Vyzkoušejte naše tipy a omezte vznik vrásek na čele. S vyhlazeným čelem budete vypadat svěže a bezstarostně.

Co způsobuje vrásky na čele?

Seznamte se příčinami, které způsobují tvorbu vrásek na vašem čele. Když pochopíte fyziologické mechanismy v pokožce, snáze jim dokážete zabránit nebo je alespoň zpomalit.

Proč vrásky na čele vznikají?

Jakmile se náš věk přiblíží k třicítce, vyvstane otázka, jak zabránit vzniku vrásek. Poznejte příčiny a děje, které k linkám v pleti přispívají, snáz si pak vyberete tu správnou preventivní péči.

Sluneční paprsky nám sice dokážou vykouzlit úsměv na tváři, bohužel jsou ale i velkým přítelem vrásek. Čím jsme starší, tím je naše pleť sušší a na sluneční záření reaguje citlivěji. UV paprsky narušují kolagenová vlákna a pokožka tak ztrácí svou pružnost.

Slunce ale není jediným pachatelem. Náročné večírky, které trvají až do rána, stres, kouření nebo nedostatečná výživa – to všechno jsou faktory, které se negativně podepisují na stavu naší pleti a tvorbě vrásek. 

Jak předcházet vzniku vrásek na čele

Naučte se, jak pečovat o jemnou pleť na čele. Předejdete tím vzniku hlubokých vrásek.

Objevte účinnou péči proti vráskám a řekněte „ne“ vráskám na čele

Naše doporučení pro vás