Intimní hygiena

Vše o intimní péči

Vše o ochraně vaší přirozené rovnováhy.
Péče o intimní partie je součástí naší každodenní hygieny. Připravili jsme pro vás malý návod, abyste si pocit svěžesti a čistoty mohla užívat celý den.

Jemná a šetrná péče

Ochrana vaší přirozené rovnovány

Stejně jako jiné části vašeho těla mají i vaše intimní partie svoji přirozenou rovnováhu, jinými slovy hodnotu pH, při které se "hodným" bakteriím daří a "zlé" bakterie jsou pod dohledem. Ve zdravé pochvě dospělých žen je tato hodnota mezi 4 a 5. Tím je kyselejší než pokožka, která má mírně kyselé pH v hodnotě 5,5.

Tato přirozená rovnováha prospívá "hodným" bakteriím kyseliny mléčné, a tak jste chráněna před infekcí. Ale je-li tato přirozená rovnováha narušena, začínají se množit "zlé" bakterie. To může vést k podráždění, svědění, bolesti, nepříjemným pachům, neobvyklému výtoku, a infekcím jako je kandidóza a bakteriální vaginóza.

Dobrá zpráva je, že přirozenou rovnováhu vašich intimních partií můžete udržet mnoha způsoby.

Intimní hygiena: pouze ty nejjemnější ingredience

Úlevu a zklidňující péči přinese přecitlivělým a podrážděným intimním partiím NIVEA Intimo SENSITIVE. Spojuje v sobě blahodárné účinky aloe vera, které se používá již po staletí pro své hojivé účinky, a panthenolu, který citlivou pokožku chrání a hydratuje.

Speciální emulze pro intimní partie mohou vedle kyseliny mléčné nabídnout i další přírodní ingredience, které přispívají k vašemu pocitu pohodlí.

NIVEA Intimo MILD obsahuje výtažky z heřmánku, které intimní partie zklidňují a chrání díky svým protizánětlivým, antibakteriálním a antimykotickým vlastnostem.

NIVEA Intimo FRESH dodává díky aloe vera a vůni bílého čaje příjemný pocit svěžesti a komfortu po celý den. Šetrné složení obsahuje kyselinou mléčnou zajišťuje ochranu před infekcí.

Jemná péče pro vaše intimní partie

Doporučujeme