Veganská péče o pokožku a pleť

VEGANSKÁ KOSMETIKA NIVEA

JEDNA POKOŽKA. JEDNA PLANETA. JEDNA PÉČE.

Pod termínem „veganská kosmetika“ se skrývají pečující produkty na pleť, make-up, ale i tělová kosmetika, které neobsahují ingredience živočišného původu. Pod těmito ingrediencemi si představte například včelí vosk, med nebo mléko. Tyto látky by měly být vždy získány šetrně a udržitelně. A s respektem k potřebám zvířat.
Myslet musíme i na to, že intenzívní živočišná produkce má i vedlejší efekty. Stále větším problémem je odlesňování – a to jednak kvůli pěstování krmiv pro zvířata a jednak kvůli potřebě větší rozlohy pastvin. Chov hovězího dobytka tak velmi výrazně přispívá ke změnám klimatu. A my tyto obavy bereme vážně. 

 

Nabízí NIVEA veganskou pečující kosmetiku?

Pro mnoho lidí je používání kosmetiky, která obsahuje ingredience živočišného původu, v nesouladu s jejich životními hodnotami, a proto vyhledávají veganské alternativy, respektive kosmetiku založenou především na rostlinných ingrediencích.

I NIVEA nabízí veganské řady pečující kosmetiky. Výrobky z těchto řad mají složení 100 % bez složek živočišného původu a jsou šetrné nejen pro vaši pleť a pokožku, ale i pro přírodu.

 

Veganská péče o pleť

Veganská péče o pleť

Je vám veganská kosmetika a veganská péče o pleť sympatická a chcete ji vyzkoušet? Pečující produkty z řady Naturally Good obsahují 99 % přírodních ingrediencí a jsou vhodné i pro citlivou pleť. V jejich složení nenajdete žádné živočišné produkty, ale naopak vyživující přírodní oleje a další přísady z ekologického zemědělství. Mimochodem, věděli jste, že mandlový olej zanechává pleť hebkou a arganiový vyhlazuje vrásky a hydratuje?

Veganské čištění pleti a odličování

Veganské čištění pleti a odličování

Odličovací a čisticí pleťové produkty z řady Naturally Good jsou velmi šetrné, ale zároveň účinné. Jedním tahem dokážou odstranit i voděodolný make-up a díky BIO aloe vera pleť zklidní a hydratují, a to až na 24 hodin. Složení výrobků z této řady je až z 99 % přírodního původu a jsou vhodné i pro citlivou pleť. 
Co se týče veganského odličování a čištění pleti můžete si vybrat hned z několika možností. 

Veganské sprchové gely

Veganské sprchové gely

Naše sprchové gely z řady Naturally Good obsahují 98 % přírodních ingrediencí. To znamená, že v nich nenajdete žádné mikroplasty, polyethylenglykoly (známé i pod zkratkou PEG) ani parabeny. Složení je navíc z 99 % biologicky odbouratelné, což znamená, že odpadní vody nezatíží škodlivými látkami. 
Veganské jsou také sprchové gely z řady NIVEA Fresh Blends, které vaši pokožku provoní letní vůní šťavnatého ovoce. Sprchové gely z obou těchto řad najdete v balení, které je z 97 % z recyklovaného plastu, takže šetříte nejen svou pokožku, ale i přírodu. 


Jedna pokožka. Jedna planeta. Jedna péče.

Vůči našim zákazníkům chceme být 100% transparentní. Proto se snažíme zodpovědět všechny vaše otázky, které se týkají NIVEA udržitelnosti. Pokud jste odpověď na svou otázku nenašli, zkuste navštívit  na webu Beiersdorf sekci Udržitelnost, kde najdete podrobnější informace.