Adventní kalendář

Muži jsou nikdy nestárnoucí děti.
Vyrobte tomu svému
adventní kalendář pro muže!

Ač si muži často hrají na velké tvrďáky, které nic nerozhází, při pohledu na dárkovou taštičku jim jiskří očka a probouzí se v nich jejich dětské já. Vyrobte tomu svému adventní kalendář plný překvapení, se kterými u něj rozhodně zabodujete.

Pivní adventní kalendář potěší
každého (nejen) muže

Věděli jste, že jen v Česku existuje více než 550 značek piv? Ročně pak každý Čech vypije zhruba 282 půllitrů. Pivo zkrátka vládne světu. Je to skvělý prostředník k navazování konverzací, vyprošťovák po celém dni v práci a osvěžení během horkých letních večerů. Můžete si být tedy jisté, že pivním adventním kalendářem chybu rozhodne neuděláte. Akorát musíte počítat s tím, že cena takového kalendáře se může vyšplhat až k tisícikoruně. Záleží, jaká piva zvolíte.
Pivní kalendář
  1. Průvodce českými pivovary: Ne nadarmo se říká, že české pivo patří mezi ty nejlepší na celém světě. Podpořte české pivovary a nakupte místní piva. Seženete je ve velkoobchodech i ve specializovaných prodejnách. A pokud se vám nechce do obchodů, můžete si pivní speciály objednat i na internetu
  2. Cesta kolem světa: Snow, Bud Light, Tsingtao, Skol, Harbin. To jsou jen některé druhy nejprodávanějších piv z celého světa. Nadělte svému drahému světovou ochutnávku, na kterou jen tak nezapomene. Většinu světových značek piv najdete ve specializovaných pivních prodejnách nebo na internetu.
Kupte 24 různých piv, zabalte je, nadepište čísly od 1 do 24 a pak už jen sledujte rozzářené oči vašeho drahého, až si každý den otevře svou lahvinku. 

Zásoba péče na celý rok: Adventní kalendář z kosmetiky

Už se vám někdy stalo, že jste přišla do koupelny zrovna v momentě, kdy si váš muž myl vlasy vaším drahým šamponem na barvené vlasy? Váš zděšený výkřik a naštvání samozřejmě nepochopil, protože přece šampon jako šampon, že ano. Předejděte těmto infarktovým stavům elegantně: Naplňte mu adventní kalendář pečující kosmetikou na celý rok. Co by to rozhodně nemělo chybět?
Deodorant Silver Protect

1. Deodorant

To je jako ponožky, zkrátka dárek, který nesmí nikdy chybět. Deodoranty můžete koupit rovnou dva, těch není nikdy dost. A nejlepší na tom je, že vůni můžete vybrat podle svých preferencí.  

Sprchový gel Energy

2. Sprchový gel

Stejně jako deodorant, i sprchový gel můžete pořídit rovnou v několika variantách. Sice za něj nesklidíte kdovíjakou radost, ale aspoň se vám nestane, že váš muž bude v posteli vonět jako rozkvetlá růže nebo sladká vanilka.

Šampon Strong Power

3. Šampon

Chcete, aby měl váš muž zdravé a silné vlasy? Podstrčte mu Šampon pro muže Strong Power, který díky mořským minerálům vlasy posílí a vyživí

Gel na holení Sensitive

4. Gel na holení

Pryč se strništěm! Gel na holení Sensitive s výtažky z heřmánku a vitamínem E pečuje o citlivou pleť a zanechává ji hebkou a bez podráždění.

Voda po holení Sensitive

5. Voda po holení

Nikdo nemá rád podrážděnou pleť po holení. Voda po holení Sensitive zahojí drobné ranky a zklidní zarudnutou pleť.

NIVEA Men Creme

6. Krém

Možná, že ho chtít nebude, ale zkuste ho nechat na koupelnové poličce a uvidíte, jak postupně zmizí. NIVEA Men Creme totiž pečuje nejen o pleť, ale i o ruce a celé tělo. Snadno se vstřebává a zanechává pokožku jemnou a hydratovanou. 

Labello Balzám na rty pro muže

7. Balzám na rty

Sbohem šupinaté suché rty. Labello Balzám na rty pro muže obsahuje provitamín B5 a OF 15, takže zajistí rtům péči za každého počasí.

Kosmetiku nezapomeňte prokládat sladkostmi, přeci jen ze šamponu váš muž asi nebude mít takovou radost, jako třeba z velké čokolády. Jednotlivé dárky hezky zabalte a nadepište čísly.

 

Chcete také svůj adventní kalendář? Máte dvě možnosti. Buď si ho můžete koupit, nebo nenápadně ukazujte svému muži NIVEA Adventní kalendář a mluvte o něm tak dlouho, dokud vám ho on sám nekoupí.  

 
Kosmetika jako dárek

Vouchery na všechno (ne)možné

Nechcete za adventní kalendář utrácet horentní sumy peněz? Zapojte svou fantazii a vyrobte adventní kalendář plný voucherů. Na co? Na všechno možné! Stačí vždy na lísteček napsat danou věc, vložit do obálky a ty nadepsat jednotlivými čísly. 
Adventní voucher

A kdyby vás nic nenapadlo, tady máte malou inspiraci. Vyrobte osobní vouchery na:

  • Masáž, romantickou večeři, oblíbený dezert, výlet dle přání, snídani do postele, koukání na film dle výběru, horkou vanu se skleničkou vína, pozvání do kina, den splněných přání, den, kdy nemůžete říct ne, 2 hodiny mlčení, společné sledování fotbalu či hokeje bez protestování, umytí auta…

Sladkosti jako zlatá střední cesta

Sladkostem nikdo neodolá. Je to ideální volba, když se vám nechce nic moc vymýšlet, ale zároveň chcete své polovičce udělat radost. Navíc je to výhodné i pro vás, protože se o sladkost můžete vždy podělit. Nakupte to, co vám chutná, a nadepište to čísly jednotlivých dnů. 
Sladkostem nikdo neodolá

PS. Čas od času si můžete zahrát na vánočního skřítka a okénko kalendáře vykrást ještě předtím, než ho váš muž stihne otevřít. Sice hrozí, že s vámi pár minut nepromluví, ale za škodolibou radost a obsah okénka to stojí!