Odhalte tajemství micelární vody


KONEČNĚ JEMNÉ ČIŠTĚNÍ PLETI DÍKY MICELÁM

Slyšela o ní snad už každá žena. Jen málokterá ale ví, proč by ji měla alespoň vyzkoušet a jak vlastně micelární voda funguje. Hned vám to prozradíme!

Co je micelární voda?

Nepotrpíte si při péči o pleť na experimenty, a proto jste dosud micelární vodu přehlížela? Nespočet jejích druhů vám přitom může usnadnit odličování i běžné čištění a ještě vaši pleť zanechat příjemně vláčnou.

Co jsou micely a jak fungují?

Tou nejdůležitější vlastností micelární vody je přítomnost takzvaných tenzidů. Jejich částečky vytvářejí ve vodě drobné shluky, micely, které na sebe pak vážou mastnotu a nečistoty rozpustné ve vodě. Díky tomuto snadnému navázání nemusíte pleť při odličování a čištění zbytečně dřít.

Mastnota i nečistoty zůstanou po setření na vatovém tampónku a pleť si z micelární vody navíc vezme třeba antioxidační látky, které jí prospějí.

S dvoufázovou micelární vodou ke všemu snadno a rychle odstraníte i make-up a řasenku. Perfektní!

 

 
Proč zrovna voda s micelami?

Proč zrovna voda s micelami?

Základem produktů, jež obsahují micely, je voda. Právě ona je totiž nejlepším prostředím pro jejich tvorbu.
 
Už žádné drhnutí a zarudlá pleť

Už žádné drhnutí a zarudlá pleť

Kdo by se nechtěl zbavit make-upu a očistit pleť několika tahy, které na kůži téměř nemusí pocítit?

S micelární vodou to jde raz dva a dostatečně šetrná bude i k okolí vašich očí. Všechno, co potřebujete, je vatový tampónek a správně zvolená micelární voda NIVEA.

Na cesty se pak zase hodí micelární ubrousky!

 

Proveďte jemnou revoluci v čištění

Micelární voda si poradí s mastnotou i nečistotami, které jsou rozpustné ve vodě. Na čele, očních víčkách i na bradě. Navíc pleť zvláčňuje a pomáhá jí udržet si přirozený odstín.

Vybírejte podle pleti i doplňujících ingrediencí

Není "micelárka" jako "micelárka". Make-up setře a nečistot vás zbaví každá, záleží ale na vás, co dalšího od ní očekáváte. Podle svých přání se zaměřte i na jiné než základní ingredience a taky na to, pro jaký typ pleti je určena.

Co takhle vyzkoušet třeba Jemnou micelární vodu bez parfému pro suchou pleť s přídavkem mandlového oleje nebo s výtažky ze zeleného čaje, který pleť hloubkově vyčistí a zanechá ji krásně matnou, svěží a zklidněnou?

Ať už si vyberete kteroukoli, oceníte její účinky bez použití síly. Vaše pleť bude zase volně dýchat a k nevzhledným odřeným flíčkům bude mít velmi daleko. 
 
Pro krásnější a zdravé řasy

Pro krásnější a zdravé řasy

Nenechte své řasy trpět při odličování. S jemným čištěním micelární vodou je ušetříte tlaku a dření, a tak jim navrátíte jejich krásu a svůdnost. A víte, že micelární vodu můžete používat i na čištění rtů?

 

Proč dát micelární vodě šanci?

  • Micelární voda má lipofilní a hydrofilní funkci. Micely na sebe už při samotném kontaktu s pokožkou vážou mastnotu a zároveň zbavují nečistot, které se rozpustí ve vodě. Bez tlaku a dření.
  • Spousta micelárních vod má důležité ingredience navíc. Například NIVEA Jemná pečující micelární voda obsahuje vitamín E a taky dokáže pleť báječně osvěžit.
  • S micelárními vodami obecně dokážete jemně očistit pleť, udržet její přirozený odstín a ještě ji hydratovat.
  • Použití je velmi jednoduché. Všechno můžete odstranit micelární vodou, což oceníte, třeba když spěcháte.
  • Některé micelární vody vám pomohou i s odstraněním voděodolného make-upu
     
výrobky