Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

Jak vytvořit falešné mikádo

#NečekaněJiná s Andy

Vytvořte si s Andy a s produkty NIVEA nádherný účes, který na vás nikdo nečeká, v několika jednoduchých krocích.

Nechte si od Andy poradit, jak vytvořit falešné mikádo

Většina žen, nemívá čas na tvorbu komplikovanějších účesů, které by jim dodaly svěžejší vzhled. Andy, která žije pro svou práci a musí denně vypadat jako ze žurnálu, vám proto poradí, jak si takový krásný účes dopřát, aniž byste na to potřebovala dlouhé hodiny v koupelně. To, že se musíte starat o rodinu nebo jste pracovně vytížená, neznamená, že nemůžete vypadat skvěle!

Pokud už nějaký čas toužíte po stále módním mikádu, ale bylo by vám líto nechat si ostříhat své dlouhé vlasy, tady je jednoduché řešení. Říká se mu falešné mikádo.

Jak si udělat falešné mikádo z dlouhých vlasů během chvilky

Na nůžky kvůli slušivému mikádu zapomeňte. Podívejte se na pár jednoduchých kroků, díky nimž získáte oslnivý účes.

NIVEA Suchý šampon: Rychlé osvěžení pro vaše vlasy

Teď můžete mít vlasy jako po umytí i bez vody a během několika minut. Nemusíte si lámat hlavu s tím, jestli si je stihnete včas usušit a pak ještě učesat. NIVEA Suchý šampon zvýrazní přirozenou texturu vlasů a podtrhne jejich tón, ať už máte hřívu tmavší, nebo světlejší.

Zjistěte od Andy víc tipů!

Chcete vědět, jak snadno a správně vysušit vlnité vlasy a jak je učesat, aby vynikl jejich přirozený objem? Podívejte se na další trik, který jsme pro vás připravili společně s Andy.

Perfektní účesy pro perfektní chvíle

Každá jsme jiná, ale jedno máme společné: Chcete, aby byl náš účes perfektní a stylový. Kdykoli a kdekoli. Ráno ve fitku, dopoledne v práci nebo ve škole, odpoledne v kavárně s kamarádkami ale i večer na původně neplánované party.