ocenění

NIVEA BYLA OCENĚNA PRO ROK 2017!

Čeští spotřebitelé důvěřují značce NIVEA.
NEJDŮVĚRYHODNĚJŠÍ ZNAČKA

TĚLOVÁ A KOUPELOVÁ KOSMETIKA NIVEA JE JEDNIČKOU VE SVÉ KATEGORII

Program nejdůvěryhodnější značka je spojen s nejrozsáhlejší nezávislou anketou zaměřenou na společenskou důvěru. V letošním roce bylo hodnoceno v České republice téměř 600 značek v 60 kategoriích, a to čtyřmi tisíci spotřebiteli. Ti vyplňovali on-line dotazník, ve kterém v jednotlivých kategoriích volili právě značku, které důvěřují. V každé kategorii mohla zvítězit jen jedna. 

Je nám ctí podělit se s vámi o výbornou zprávu, že NIVEA tělová a koupelová kosmetika je jedničkou ve své kategorii.

 
 
Více informací
SUPERBRANDS 2017

NIVEA opět získala titul Superbrands

NIVEA opět získala titul Supebrands, který je znakem speciálního postavení a uznání vynikajícího postavení značky na lokálním trhu. Superbrands je nejuznávanější nezávislá globální autorita v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek 

Nejdůležitějším cílem organizace Superbrands je nejen vzdát hold nejúspěšnějším značkám v oblasti brandingu, ale také uvést do středu pozornosti spotřebitelů a odborné veřejnosti mimořádně silné značky působící na českém trhu.

 
Více informací
TOP ODPOVĚDNÁ FIRMA 2017

NIVEA oceněna jako top odpovědná firma

Nezávislá cena platformy Byznys pro společnost, vyzdvihuje nejzajímavější aktivity na poli trvale udržitelného a odpovědného podnikání. Oceňuje firmy, které se dlouhodobě a strategicky věnují rozvoji společnosti, snižování dopadu na životní prostředí a přinášejí inovativní řešení. NIVEA byla za rok 2017 oceněna bronzovým hodnocení ve dvou kategoriích TOP ODPOVĚDNÁ VELKÁ FIRMA a SPOLEČENSKÝ PROSPĚŠNÝ PROJEKT.
Více informací
COSMO BEAUTY AWARDS 2017

NIVEA oceněna ve čtyřech kategoriích Cosmopolitan beauty awards

Prestižní nadnárodní soutěž o nejlepší kosmetiku Cosmo Beauty Awards 2017 je pořádána časopisy Cosmopolitan po celém světě. Nominované produkty jsou zařazené do 11 kategorií, které jsou rozděleny na podkategorie. Cílem je zjistit, jaké kosmetické produkty nejlépe fungují, vypadají, mají nejšetrnější složení. Čtenářky Cosmopolitanu vybírají podle vlastních zkušeností ty nejúspěšnější výrobky na trhu.

NIVEA byla v roce 2017 oceněna ve čtyřech kategoriích:

 

Více informací
VOLBA SPOTŘEBITELŮ

Nejlepší novinka pánské kosmetiky

Volba spotřebitelů - Nejlepší novinka je marketingový program, který již šestnáctým rokem monitoruje, oceňuje a podporuje nové a inovované výrobky nebo výrobkové řady uvedené na český trh. Oceněné produkty jsou vyhlášeny na základě průzkumu v ČR provedeného na reprezentativním vzorku 4 000 respondentů. NIVEA byla oceněna v kategorii pánská kosmetika za řadu NIVEA MEN PROTECT & CARE
Více informací