Měníme přístup k čištění pleti

Nejefektivnější způsob čištění pleti od NIVEA

Novinka

Jak z běžné rutiny udělat každodenní příjemný rituál?

Měníme způsob čištění pleti. Díky novým čisticím olejům NIVEA se z všední rutiny stane rituál, na který se budete těšit každý den. Vy i vaše pleť. Unikátní složení kombinuje účinnost vzácných olejů a jemnost čisticího mléka. Díky tomu z pleti odstraňuje nečistoty i voděodolný make-up. A výsledek? Ať už je typ vaší pleti jakýkoli, bude dokonale čistá a sametově hebká. Už nám věříte, že i čištění pleti může být příjemný zážitek?

 


Jak to funguje

Proměňte obyčejné čistění v neobyčejné

Obsahují vzácné přírodní oleje, jsou šetrné k vaší pleti, ale zároveň nekompromisní k nečistotám a voděodolnému make-upu.

Jejich použití je jednoduché a rychlé. Seznamte se s Čisticími oleji od NIVEA.

Po nanesení na suchou pleť odstraní všechny nečistoty, kožní maz i voděodolný make-up. Pak stačí přidat jen trochu vody, aby se olejová konzistence proměnila v mléčnou texturu.

Čištění se změní v péči, po které je pleť hedvábně hladká a jemná. Ať už máte normální, citlivou nebo suchou pleť, díky Čisticím olejům NIVEA zvládnete čištění i péči s jedním přípravkem.

Složení, které čistí i pečuje

Hydratační složení

 • Hydratační čisticí olej
 • Ideální pro normální pleť
 • S kokosovým olejem
 • Pro pružnou a hydratovanou pleť Hydratační čisticí olej

Výživující složení

 • Vyživující čisticí olej
 • Ideální pro suchou pokožku
 • S makadamovým olejem
 • Pro jemnou a vyživenou pleť Vyživující čisticí olej

Zklidňující složení

 • Zklidňující čisticí olej
 • Nejlepší volba pro citlivou pokožku
 • S olejem z hroznových jader
 • Pro jemnou a zklidněnou pleť


Čištění pleti

Zvládněte perfektní očistu pleti ve 3 krocích

Kdy čistit pleť

První krok

Naneste si do suchých dlaní tolik oleje, kolik odpovídá 1 až 2 dávkám z pumpičky. Pak olej jemně vmasírujte do suché pleti a na zavřená víčka.

 

Druhý krok

Pak přidejte trošku vody a sledujte proměnu. Vzácné oleje se díky vodě změní v hloubkově čisticí pleťové mléko.

 

Třetí krok

Teď už jen stačí obličej pečlivě opláchnout. Vaše pleť bude dokonale čistá, sametově hebká a bez pocitu vysušení.

 

Večer:

Po dlouhém dni je čas na odpočinek. A potřebuje ho i vaše pleť. Hýčkejte ji pomocí pleťových čisticích olejů, které odstraní všechny nečistoty a make-up. 

 

Ráno:

Začněte každé ráno s čistým štítem a čistou tváří. Díky Čisticím olejům NIVEA bude vaše pleť dokonale čistá a sametově hebká.

 

V čase, který je jen váš:

Vyhraďte si čas pro sebe a pro hýčkání sebe samé. Běžná každodenní rutina se s Čisticími oleji NIVEA promění v báječný rituál, během kterého pleti dopřejete mimořádnou péči, kterou si zaslouží.

 

FAQ

Vše, co potřebujete vědět o čisticích olejích

Odborníci z NIVEA odpovídají na vaše otázky

Co jsou to čisticí oleje a jak fungují?

Čisticí oleje jemně, ale zároveň účinně odstraňují nečistoty, voděodolný make-up a kožní maz. Vaši pleť nejen hydratují, ale zároveň na ní rozpouštějí látky, které také obsahují oleje. Platí totiž, že oleje přitahují jiné oleje, v tomto případě třeba právě kožní maz nebo mastné složky v dekorativní kosmetice. A díky tomu je vaše pleť po použití olejů hydratovaná, hladká, jemná a opečovaná.

Naším cílem je nabídnout vám přípravek, který je maximálně účinný, zároveň ale šetrný k pokožce.

 

 

 
  

Jaký je rozdíl mezi čisticím olejem a čisticím gelem?

Obojí, jak čisticí olej, tak mycí gel, musíte po použití opláchnout. Olej můžete na rozdíl od čisticího gelu použít i na očistu očí. Díky olejové bázi jsou čisticí oleje účinnější při odlíčení voděodolného make-upu a odstraňování kožního mazu.

Pleť je po jejich použití hebká, zářivá a zároveň dostatečně hydratovaná.

 

 

 

Pro koho je nejlepší čisticí olej ?

Čisticí olej se hodí pro všechny typy pleti. Složení jednotlivých Čisticích olejů NIVEA jsou pak přizpůsobena pro jednotlivé typy pleti. Můžete zvolit variantu s přírodním kokosovým olejem pro normální pleť, s přírodním makadamovým olejem pro suchou pokožku a s přírodním olejem z hroznových jader pro citlivou pleť. 

Pokud hledáte, jak do hloubky a přesto šetrně vyčistit vaši pleť, sáhněte právě po čisticím oleji.


Inspirace pro vás

Aby byl každý "obyčejný" den jedinečný

Relaxační chvíle pro očištění pleti by neměla být jedinou mimořádnou chvilkou vašeho dne. Inspirujte se a třeba spatříte to, co lidé kolem vás nevidí. Proměňte každý váš den v neobyčejný, v takový, na který nikdy nezapomenete.

Cesta do práce jako šťastné vykročení do nového týdne

Proměňte pondělní cestu do práce ve šťastné vykročení do nového týdne. Myslete na to dobré a těšte se, jaká mimořádná překvapení na vás tento týden čekají.

 

Čtení jako obohacení vašeho vnitřního života

Čtěte a užívejte si příběhy vepsané do voňavých stránek! Vždyť čtení obohacuje náš vnitřní život a je skvělým tématem pro příští společnou večeři s přáteli.