Trápí vás suché rty? Víme, co pomáhá


OBJEVTE TIPY, KTERÉ ZABRÁNÍ SUCHÝM RTŮM

Pokožka na našich rtech je slabá (vlastně vůbec nejtenčí na našem těle), a proto náchylná k vysoušení. A vy se často ptáte: Vážně tomu balzám na rty zabrání, nebo váš problém jenom zhorší?

Vysušují výrobky Labello rty?

Tohle je mýtus – Labello rty chrání, hydratuje, uklidňuje a stará se o jejich zdraví a tím i krásu.
dejte-svým-rtům-co-potřebují

Labello dá vašim rtům přesně to, co potřebují

Balzám na rty Labello – nepostradatelný parťák pro zdravé a vyživené rty. Balzámy Labello obsahují přírodní ingredience, které vaším rtům dodají potřebnou ochranu. A právě díky ní budou vaše rty hebké, hydratované za každé situace.

Jaké je kouzlo balzámů na rty?

Balzámy na rty obsahují spoustu vyživujících a hydratačních látek i přírodních olejů, které rty zvlhčují a chrání. Vytváří tak na rtech ochranu před nepříznivými vlivy okolního prostředí.

Rty jsou k vysušování obzvláště náchylné a pokud se ptáte proč, odpověď je jednoduchá: Na rozdíl od ostatních částí pokožky je pokožka rtů výrazně tenčí a navíc neobsahuje potní ani mazové žlázy. Nedochází tak k jejímu přirozenému hydratování. Díky balzámu na rty ale tento probém vyřešíte snadno a rychle.

Zařaďte používání balzámu Labello mezi své každodenní návyky a užívejte si pocit vláčných a šťavnatých rtů po celý den.

Proč jsou vaše rty vysušené?

Vysušené rty má na svědomí hned několik faktorů. Poradíme vám pár triků, jak se popraskaným a bolavým rtům vyhnout obloukem.

I vaše rty potřebují ochranu před sluncem

Před slunečním zářením se musíme chránit. To platí nejen pro naši pokožku, ale také rty. Proto je nezbytné používat Labello Balzám na rty Sun Protect, který chrání vaše rty před UV paprsky ochranným faktorem 30, takže zůstanou i v zimních měsících k zulíbání. Mimochodem, nevěřte tomu, že v zimě nemá slunce sílu. Naopak. Sluneční paprsky, které se odrážejí od sněhu, jsou ještě silnější než ty letní.

Hlavní příčiny vysušených rtů

Víte, že váš životní styl ovlivňuje vaše rty více, než si myslíte?

Hlavním důvodem vysoušení rtů je dehydratace. Tu způsobuje jednak nedostatečný pitný režim (vypít byste měla alespoň 2 litry tekutin každý den), ale v zimě i chladné počasí.  

Hydrataci vašich rtů také negativně ovlivňuje kouření, pití alkoholu, příliš časté olizování, jedení pálivého či kyselého jídla a dokonce i příliš časté dýchání pusou namísto nosem.

I malé změny tak dokážou udělat s vašimi rty zázraky. Jakmile jednou okusíte pocit jemných rtů, už nikdy nebudete chtít jinak. Mimochodem, ke krásným rtům bez nevzhledných suchých prasklinek kůže vám dopomůžou i vitamíny: Přečtěte si, Jak se zbavit suchých rtů pomocí vitamínové kúry. 

Skvělý lék pro suché rty

Jak uzdravit suché a popraskané rty

První pomoc pro extrémně suché rty

Pokud jsou vaše rty suché a popraskané, není třeba propadat panice. Stačí pár jednoduchých kroků a vaše rty budou opět zdravé a hebké.

Co se rtů týče, pamatujte, že prevence je nejdůležitější. V každodenním shonu se může lehce stát, že na prevenci jednoduše zapomenete. Vypijete méně tekutin, po balzámu nesáhnete... a problém je na světě. Postavte si balzám na pracovní stůl nebo do kabelky přihoďte menší láhev s vodou. 

A když už dojde na nejhorší, popraskaných a šupinatých rtů se zbavíte jednoduše. Stačí je jemně promasírovat kartáčkem na zuby a poté použít Labello Balzám na rty Hydro Care. Naneste ho na rty před spaním (klidně ve větší vrstvě) a nechte působit přes noc.
Balzámem nešetřete

Balzámem nešetřete

Mějte váš oblíbený Labello Balzám na rty Med Repair vždy po ruce a předejděte popraskané puse. Vitamín E poskytuje rtům dlouhotrvající ochranu a intenzivní péči, díky které budou k zulíbání. A vážně se nebojte toho, že to s jeho používáním můžete přehánět.
Pití vody prospívá vašim rtům
Jednoduchá cesta k hebkým rtům

Hydratujte své tělo

Pitím dostatečného množství vody, zejména pak v horkých letních dnech, udržíte své rty hydratované a svěží. Na pitný režim ale nezapomínejte ani v zimě.
Zdravé jídlo pro hebké rty
Jednoduchá cesta k hebkým rtům

Jezte pětkrát denně

Není žádné tajemství, že vitamíny a minerály přispívají k rychlejší regeneraci vaší pokožky, která tak zůstává vyživená a zdravá. A platí to i pro rty!
Zimní péče o rty
Jednoduchá cesta k hebkým rtům

Když venku zuří chumelenice

Mrazy a vítr rtům vážně nesvědčí. Než vyrazíte na lyže nebo stavět sněhuláka, ujistěte se, že jste nezapoměli přejet rty balzámem. Tahle zdánlivá maličkost vám ušetří následnou péči o popraskané rty.
Olizováním rtů je ještě více vysušíte
Jednoduchá cesta k hebkým rtům

Neolizujte si rty!

Tento malý zlozvyk může z dlouhodobého hlediska vaším rtům pořádně uškodit.
background