Pro krásné oči kdykoli a kdekoli

Pro krásné oči kdykoli a kdekoli

Nové NIVEA Tónovací oční krémy v houbičce 3v1

Nové NIVEA Tónovací oční krémy v houbičce 3v1

Dodání svěžího a přirozeně rozzářeného vzhledu vašim očím kdykoli a kdekoli potřebujete nikdy nebylo jednodušší. Nové NIVEA Tónovací oční krémy v houbičce CELLULAR 3v1 kombinují 3 benefity: přirozené krytí tmavých kruhů, 24h hydrataci a redukci jemných linek a vrásek kolem očí.

Dva odstíny: Vyberte si ten svůj

NIVEA Tónovací oční krém v houbičce CELLULAR 3v1 přichází ve dvou odstínech: světlý a střední. Světlý krém obsahuje světlejší pigmenty, ve středním odstínu najdete pigmenty tmavší. To proto, abyste si mohli vybrat ten pravý, který nejlépe sedne vašemu odstínu pleti.

Dva barevné tóny: světlý a střední

Protože pleť každého z nás je trochu jiná, NIVEA Tónovací oční krém v houbičce CELLULAR 3v1 přichází ve dvou odstínech: 01 Světlý a 02 Střední. Ať už si vyberete odstín 01, nebo 02, barevné pigmenty se přirozeně sjednotí s vaší pokožkou.

Krásné oči jedním tahem!

S NIVEA Tónovacím očním krémem v houbičce CELLULAR 3v1 vás od krásně vypadajících a upravených očí dělí jediné kliknutí.
V práci, venku nebo v restauraci: Vezměte ho kamkoli, kam vás vaše kroky zanesou.
Rozhovor s expertkou v péči o pleť

Máte více otázek o NIVEA Tónovacím očním krému v houbičce CELLULAR 3v1?

Britta Fischer

 

Jakou výhodu mi přinese používání speciálního produktu pro péči o oční okolí?

Pleť pod očima se liší od ostatních oblastí našeho obličeje. Je totiž velmi tenká a má slabší podkožní tukovou tkáň. Je také velmi citlivá a právě v této oblasti můžeme nejdříve pozorovat například známky stárnutí či únavy v podobě tmavých kruhů pod očima nebo jemných vrásek. NIVEA Tónovací oční krém v houbičce CELLULAR 3v1 je velmi jemný, neobsahuje parfemaci, pomáhá redukovat viditelnost vrásek a minimalizuje kruhy pod očima. Díky tomu vaší pleti dodá hladší a zářivější vzhled.

Co způsobuje jemné vrásky v mém očním okolí?

Existuje mnoho příčin, které mohou mít vliv na předčasné stárnutí pleti. Nejvýznamnějším faktorem je sluneční UV záření, na naši citlivou pokožku ale mohou působit i další vnější vlivy jako nezdravý životní styl nebo stres. Tyto faktory vyvolávají zvýšenou tvorbu volných radikálů v kůži, které jsou hlavní příčinou předčasného stárnutí pokožky. Proto přichází NIVEA Tónovací oční krém v houbičce CELLULAR 3v1, který kombinuje účinky hydratační, vyhlazující a proti stárnutí.

Proč je hydratace pro pokožku očního okolí tak důležitá?

Když přijde na zdravě vypadající pleť, velmi významnou roli v ní hraje voda. Pokožka s optimální rovnováhou vlhkosti je pružná a hladká a její bariérová funkce zůstává neporušená. Nedostatečná vlhkost naopak může způsobit drsnou a bledou pokožku. Suchá pokožka navíc ztrácí svou elasticitu a časem se v ní mohou objevit jemné vrásky. Proto je používání NIVEA Tónovacího očního krému v houbičce CELLULAR 3v1 tak důležité pro zdravě vypadající a vyváženou pleť.

Jak často bych během dne měl/a používat NIVEA Tónovací oční krém v houbičce CELLULAR 3v1?

Abyste svým očím dodali svěží a zářivý vzhled, můžete NIVEA Tónovací oční krém v houbičce CELLULAR 3v1 používat tak, jak jen potřebujete. Ať už je to po ranním čištění obličeje, pro osvěžení vzhledu po obědě nebo večer před tím, než vyrazíte na nějakou speciální událost. Buďte si jisti, že je tento produkt více než vhodný pro oční okolí a specificky citlivou pleť pod očima. Můžete si ho vzít s sebou kamkoli budete chtít a použít ho kdykoli v průběhu celého dne!