Který sprchový gel je pro vás ten pravý?


PÉČE O POKOŽKU, KTERÁ DĚLÁ DOBŘE NEJEN TĚLU, ALE I DUŠI

Preferujete hebkost, nebo hydrataci? Svěžest, nebo ovocnou vůni? U NIVEA najdete celou řadu produktů – od sprchových gelů přes sprchové oleje a tekutá mýdla až po krémové tělové mléko do sprchy. Ale víte, který z nich vybrat pro svou pokožku?

Podle čeho sprchový gel vybrat?

Někdo chce mít po koupeli nebo sprše pokožku hydratovanou, zatímco jiný vyžaduje vlnu osvěžení – hlavně po ránu. Velká část z nás zase vnímá čas strávený ve sprše jako formu relaxace. A někteří chtějí očistu i hydrataci spojit do jednoho kroku. Proto NIVEA vyvinula produkty pro každou z těchto potřeb. Co od sprchy nebo koupele očekáváte vy?

Ovocný, osvěžující nebo pečující? Sáhněte po tom správném gelu

  • Efektivní očista pokožky i kouzelné rozmazlování smyslů: s NIVEA najdete ten správný produkt, ať jsou vaše požadavky sebepřísnější. Představujete si ve sprše, že skočíte do chladivé vody? Máte rádi ovocné citrusové vůně a hledáte po ránu pořádnou porci svěžesti, která by probudila vaše tělo i smysly? Potom jsou pro vás povzbuzující a osvěžující sprchové gely to pravé. Vyzkoušejte gely s vůní exotického ovoce, osvěžující vůni květin nebo chladivou vůni oceánu: například Osvěžující Sprchový Gel Love Sunshine vás vrátí zpátky do letních dní. S revitalizující vůní citronové trávy nebo leknínu zase přichází gely, které během sprchování zároveň hydratují. Vyzkoušejte například Sprchový gel Lemongrass & Oil nebo Sprchový gel Waterlily & Oil. Vaší pokožce se dostane nejen pocitu svěžesti, ale také jemné péče.
  • Sebejistý start do nového dne? Vyzkoušejte něco nového! 
  • Pokud pro vás sprchování znamená něco víc než jen očistu, potom sáhněte po produktu, který vás bude během sprchování rozmazlovat. Odměňte sebe i své tělo a použijte některý ze sprchových gelů řady od značky NIVEA Care. Smyslné vůně okvětních lístků si dopřejete díky Sprchovému gelu Care & Roses, koupel v oslňující záři diamantů vyzkoušíte se Sprchovým gelem Care & Diamond. Osvěžujícímu složení potom kraluje Osvěžující sprchový gel Hawai Flower & Oil s jemnými olejovými perličkami, které vás budou při sprchování hýčkat.

Intenzivní hydratace: Který z gelů pomůže porazit suchou pokožku?

Chcete svou pokožku hydratovat do hloubky? Začněte u sprchování! Sáhněte například po Pečujícím sprchovém gelu Creme SoftCreme Sensitive nebo Sprchovém oleji Natural. Tyto gely obsahují cenné látky jako výtažek z heřmánku nebo mandlový olej, které na pokožku působí jako pohlazení.


Užijte si sprchu, která vás probudí!

Střídání studené a teplé vody: Super tip pro ospalce i sportovce

Lebedíte si nejraději v horké sprše? Potom rozhodně nejste samy! Okolo 70 % žen dává přednost sprchování ve vodě, která má příjemně vysokou teplotu. A těch zbylých 30 %? To jsou odvážlivci, kteří praktikují alternativní způsob sprchování – střídání teplé a studené vody. Takový mix stimuluje krevní oběh a posiluje imunitní systém. Navíc vypíná pokožku a promění ji ve zdravou a zářivou. Za nás jednoznačně odhalení jednoho z tajemství krásy.Zarudnutí pokožky a špatná nálada – tohle vůbec neznají ženy, které na sebe během sprchování pouští střídavě teplou a studenou vodu. Navíc je tento rituál po ránu skvěle probere. Alternativní způsob očisty také skvěle funguje po namáhavém sportovním výkonu – napomáhá totiž svalové regeneraci. Teplá a studená voda také tělu umožňuje uvolnit se po celodenním napětí a pomůže rychleji usnout, a to především, skončíte-li u studené fáze a ihned potom se zabalíte do teplé pokrývky. 


A jak si můžete sprchování ještě více zpříjemnit? Samozřejmě použitím sprchového gelu NIVEA, který bude odpovídat vašim přáním a potřebám.

Pokožka, která se cítí jednoduše skvěle. Díky tělovému mléku do sprchy

Už jste někdy zkusila obléct hedvábnou blůzku hned po sprše? S tělovým mlékem do sprchy bude pokožka hladká a jemná jako po použití krému. Jen s jedním rozdílem - s oblékáním už nemusíte čekat na to, až se klasické hydratační mléko vsákne do pokožky.


Revoluce ve sprchování: Kompletní péče o pokožku během mrknutí oka

Používání NIVEA tělového mléka do sprchy je tou nejkratší a nejjednodušší cestou k hydrataci. Aplikovat ho můžete, zatímco si dopřáváte relax ve sprše. Vaše kůže jej vstřebá ihned po nanesení a rozhodně na ní nezůstanou lepkavé stopy ani mastný film. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší z řady tělových mlék do sprchy – pro každý typ pokožky zvlášť.

Osvěžující mléko po opalování do sprchy - nejlepší péče na léto a dovolenou u vody

Odcházíte z pláže se západem slunce a nezbývá vám mnoho času věnovat pokožce pořádnou dávku hydratace mezi sprchou a posezením s přáteli v zahradní restauraci? Máme pro vás jednoduché řešení Osvěžující mléko po opalování do sprchy. Již ve sprše osvěží a zklidní sluncem podrážděnou pokožku.

Praktické, rychlé, jednoduché

Pouze 20 % žen po sprchování používá výrobky o pokožku těla hydratační přípravek – ačkoli právě tento krok je klíčový pro to, aby vaše pokožka byla jemná a hebká. Důvodem není pouze nedostatek času po ránu, ale také ten nepříjemně lepkavý pocit, který některé krémy zanechávají na kůži.

Díky revoluci v hydratování od značky NIVEA ale právě tento problém odpadá. Hydratování pokožky je teď jednoduché a hlavně rychlé díky Výživnému tělovému mléku do sprchy  Takže se můžete bez čekání obléknout. Díky jedinečnému složení aktivovaném vodou je mléko uzpůsobeno k nanesení už během sprchování – ihned po omytí sprchovým gelem. Hydratace se tak stane součástí každodenního sprchového rituálu, a to bez dodatečného použití dalších hydratačních produktů. Po osušení totiž vaše pokožka zůstane nádherně hladká.