Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

NIVEA-Q10-identický-s-pletí-header-image

ZÍSKEJTE PÉČI NIVEA Q10 ŠITOU VÁM NA MÍRU A VYHRAJTE

Vyhrajte pečující kosmetiku proti vráskám přímo pro vás.

Dopřejte své pleti přirozenou ochranu proti vráskám s koenzymem Q10, který je 100% identický s vaší pletí.
Q10 RUTINA

OBJEVTE SVOU OSOBNÍ Q10 RUTINU A VYHRAJTE

Víte, jak dopřát své pleti tu nejlepší péči a jaké produkty používat proti vráskám?
Nyní to můžete jednoduše zjistit! Stačí odpovědět na 3 otázky níže a my vám na základě vašich odpovědí doporučíme výrobky z řady NIVEA Q10 přímo na míru vaší pleti.
.

Chcete doporučenou kosmetiku vyhrát?

Pokud jste členem NIVEA klubu, můžete si o doporučenou kosmetiku zasoutěžit. Stačí se ještě před vyplněním formuláře přihlásit do vašeho členského účtu.
Vylosujeme 50 z vás, kteří získají balíček proti vráskám s NIVEA Q10 produkty dle doporučení. Jako další odměnou za účast v soutěži, jako člen klubu, získáte 20 bodů, které vám navýší váš bodový stav v klubové soutěži a přiblíží vás tak dalším exkluzivním výhrám!

Objevit svou Q10 rutinu a vyplnit formulář níže můžete i bez vyplnění registrace do NIVEA klubu. Díky registraci můžete ale doporučené výrobky vyhrát!
Soutěž probíhá do 19. 4. 2020 a úplná pravidla soutěže najde zde

 

Pokud chcete doporučené výrobky Q10 vyhrát, přihlaste se ještě před vyplněním formuláře do svého členského účtu.
Pokud ještě nejste členem NIVEA klubu, registrujte se jednoduše zde a soutěžte.
* Povinný údaj
100% IDENTICKÝ S PLETÍ

Objevte nové složení s Q10

Vaše pleť je stejně jedinečná jako vy, a proto si zaslouží jedinečnou péči na míru. NIVEA Q10 Power nyní obsahuje koenzym Q10, který je 100% identický s tím, který produkuje vaše pleť. Pleti tak přirozeně doplní její vlastní sebeobranu. Viditelně redukuje vrásky už po čtyřech týdnech a zanechává pleť dlouhodobě vyživenou.

krem-v-kelimku-a-zlate-olejove-perly

Všechny produkty NIVEA Q10 nyní obsahují koenzym Q10, 100% identický s pletí.

plet-q10-rovna-se-nivea-q10

Koenzym Q10, který je 100% identický s pletí, získáváme pomocí fermentace přírodními kvasinkami. Tato unikátní procedura zajišťuje nejvyšší kvalitu koenzymu Q10, který je 100% identický s vaší vlastní pletí. Proto působí v dokonalé harmonii s pletí a přirozeně redukuje známky stárnutí.

Q10 POWER & ORGANICKÝ ARGANIOVÝ OLEJ

Novinka: Mimořádně vyživující řada výrobků
péče o suchou a velmi suchou pleť

Nová, mimořádně vyživující řada výrobků NIVEA Q10 Power spojuje přírodní sílu koenzymu Q10, 100% identického s pletí, s výjimečným přínosem organického arganiového oleje. Jejich složení dodává suché a velmi suché pleti pocit dokonalého vyživení po dobu 24 hodin. Díky tomu je řada NIVEA Q10 perfektním společníkem pro ženy s vysokými nároky v oblasti péče o pleť.
OTÁZKY & ODPOVĚDI

"Jedinečná kvalita koenzymu Q10 souzní s naší pletí v dokonalé harmonii"

Dr. Lara Terstegen, Výzkum & Vývoj, Beiersdorf AG, odpovídá na nejdůležitější otázky ohledně produktů NIVEA Výživná péče proti vráskám Q10 Power.

lara-terstegen-portretova-fotografie

Interview s Dr. Larou Terstegen,Výzkum & Vývoj, Beiersdorf AG.

Koenzym Q10 je dnes 100% identický s pletí. Co to znamená a jaký má tato receptura dopad na mou pleť?

Všechny produkty z řady NIVEA Výživná péče proti vráskám Q10 Power obsahují výběrovou a přirozenou kvalitu koenzymu Q10, který je 100% identický s tím, který obsahuje naše pleť. Jedná se o nejčistší kvalitu na trhu. Výsledkem fermentačního procesu přírodními kvasinkami je jedinečná kvalita koenzymu Q10, který působí v dokonalé harmonii s naší pletí. Díky jeho bioidentické podobě může náš Q10 nejlépe sloužit jako přirozená obrana proti stárnutí a ochranný antioxidant.
 

Mohla byste prosím vysvětlit, co obnáší nový fermentační proces přírodními kvasinkami?

Přírodní fermentace vede k takzvané all-trans izomerní formě. Ta je biologicky identická s koenzymem Q10, který produkuje lidské tělo. Tento proces je jediným způsobem, kterým můžeme zajistit vysoce kvalitní produkt, který je zároveň nejčistším koenzymem Q10 běžně dostupným na trhu.
 

Proč jste se rozhodla použít právě arganiový olej, abyste dosáhla vysoce vyživujícího efektu?

Arganiový olej je po staletí znám pro své zkrášlující účinky. Tento vzácný olej z arganiových ořechů je plný pokožce prospěšných sloučenin. Obsahuje esenciální mastné kyseliny s příznivým účinkem na kožní bariéru, silné antioxidační polyfenoly a vysoké množství vitamínu E. To je dokonce ještě vyšší než v olivovém oleji. Složky nenasycených mastných kyselin arganiového oleje mají příznivý vliv na integritu pokožky a její ochrannou funkci. Přípravek obsahující arganiový olej navíc chrání pokožku před vyschnutím zevnitř.
 

Čím jsou produkty NIVEA Výživná péče proti vráskám Q10 Power tak výjimečné?

Tato řada nabízí tři vysoce kvalitní produkty proti vráskám, vytvořené na míru pro suchou a velmi suchou pleť. Nová receptura kombinuje vyživující účinek organického arganiového oleje, který je bohatý na omega 6 a omega 9 mastné kyseliny, s novou účinnou látkou NIVEA Q10, která je nyní 100% identická s pletí díky speciálnímu procesu fermentace přírodních kvasinek. Novou recepturu jsme testovali in vitro a výsledky ukázaly, že přináší přirozenou obranu proti stárnutí a ochranný antioxidant, zatímco vyživuje pleť.

Jaký je rozdíl mezi NIVEA Vyživujícím denním krémem proti vráskám Q10 Power a NIVEA Vyživujícím olejem proti vráskám Q10?

Oba produkty fungují v dokonalé symbióze. Zatímco denní krém poskytuje efektivní základ, který pleť hydratuje po celý den, olej jí navíc dodává péči, kterou suchá pleť vyžaduje. Olej posiluje kožní bariéru a dodává pleti luxusní, jemný pocit. Olej můžete použít také večer nebo ho přimíchat do svého make-upu, kterému tak dodá oslnivý vzhled.
 

Jsou všechny produkty vhodné také pro velmi suchou, ale mladší pleť?

Ano, jsou. Pokud vaše pleť potřebuje zvýšenou péči, protože je od přírody suchá, nebo o ni chcete lépe pečovat v chladných den, ve kterých bývá sušší, jednoduše smíchejte jednu či více kapek oleje se svým oblíbeným vyživujícím krémem proti vráskám NIVEA Q10.
 
TIPY PRO PÉČI O PLEŤ

Nejlepší tipy pro krásnou pleť

Stárnutí pleti zastavit nemůžeme, můžeme vám ale pomoci ho zpomalit tak, abyste se ve své vlastní kůži cítila lépe. Zjistěte, jak můžete ovlivnit vzhled své pleti k lepšímu díky správné péči a zdravému životnímu stylu.

Jak mohu předejít vráskám?

Proč moje pleť stárne? Zjistěte, co můžete udělat pro to, abyste oddálila tvorbu vrásek, a jak svou pleť podpoříte správnou péčí.

 

Zjistěte vše o koenzymu Q10

zena-nanasejici-si-olej-na-oblicej

Přečtěte si, jak vám pomůžete aktivně bojovat proti vráskám, stárnutí pleti i pokožky.