Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

dostaň se do formy

DOSTAŇTE SE DO FORMY JIŽ ZA 10 DNÍ!

VYHRAJTE JÍDELNÍČEK A CVIČEBNÍ PLÁN NA MÍRU.

Zpevněte svou pokožku již za 10 dní a vyhrajte konzultaci s odborníkem, jídelníček a cvičební plán na míru.
Dostaňte se do formy

DOSTAŇTE SE DO FORMY S PROFESIONÁLEM A VÝROBKY NIVEA Q10

Vykročte vpřed lepším zítřkům a dostaňte se do formy již za 10 dní. Soutěžte o hlavní cenu, kterou je osobní konzultace s profesionálem MUDr. Borisem Bajerem zahrnující diagnostiku, jídelníček a tréninkový plán na míru v celkové hodnotě více než 4 500 Kč a balíček Zpevňující tělové péče NIVEA Q10. 

Hlavní cenu může získat pouze jeden výherce, neztrácejte ale naději, na dalších 99 z vás čeká balíček Zpevňující tělové péče NIVEA Q10. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázky a vyplnit registrační formulář.

Soutěž probíhá  do 13. 5. 2018. Úplná pravidla najdete zde


Boris

Více informací o Centru výživy a Tréninku, samotné diagnostice i o MUDr. Borisi Bajerovi naleznete zde: http://www.centrum-vyzivy.sk/

výrobky

Soutěž

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Fitness jídelníček

STÁHNĚTE SI UKÁZKOVÝ FIT JÍDELNÍČEK

 Podívejte se na ukázkový jídelníček, který pro vás sestavil odborník na výživu MUDr. Boris Bajer. Stravovací plán je nastavený tak, aby žena se statisticky průměrným složením těla dosáhla již za 10 dní viditelné výsledky na svém těle. :-)

jídelníček

Tipy pro pevnou postavu

NIVEA TIPY PRO PEVNOU POSTAVU

Video

INSPIRUJTE SE NIVEA TIPY JAK ZPEVNIT SVÉ TĚLO

Rozcvička je důležitá pro zahřátí a rozhýbání těla od hlavy až k patě. Nemusí se jednat o speciálně sestavené cviky, můžete volně tančit, proběhnout se po schodech nahoru a dolů, uvolnit ramena a protáhnout záda kroužením boků. Na závěr zkuste třeba jogging na místě.