Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

výlet

Výherci v modrobílém srdci NIVEA

Podívejte se, jak si výherci naší celoroční soutěže užili třídenní výlet do Hamburku.

Prodloužený víkend v Hamburku očima vítězů

Hamburk

Na výherce soutěže čeká poznávání zákulisí značky NIVEA a hýčkání od našich odborníků v rodném městě modrobílého světa NIVEA, v Hamburku.

Každý rok pro členy NIVEA klubu připravujeme velkou soutěž
o nezapomenutelný zážitek

Každý rok pro členy NIVEA klubu připravujeme velkou soutěž o nezapomenutelný zážitek. Zatímco letos můžete bojovat o neobyčejný den plný zkrášlovacích procedur, v loňském roce na vítěze s nejvyšším počtem klubových bodů čekal výlet do Hamburku. Právě z tohoto německého přístavního města značka NIVEA pochází. Přečtete si naší krátkou reportáž a pusťte se do sbírání bodů ještě dnes! 

Ve dvou se to lépe táhne

dárek

Proto si výherci za Českou a Slovenskou republiku s sebou mohli vzít ještě někoho sobě blízkého, s kým si neobyčejný víkend v Hamburku užili.

Celá výprava se seznámila už v letadle z Vídně. Po příjezdu na luxusní hotel Mövenpick na každého účastníka zájezdu čekal uvítací balíček s dárečky NIVEA včetně heboučkého županu. Třešničkou na dortu pak byl poukaz na 100 euro do NIVEA Hausu. Ale nepředbíhejme.

Historie aneb návštěva NIVEA archivu

V pátek jsme se vypravili do sídla značky NIVEA, kde jsme se v doprovodu německého kolegy ponořili do bohaté historie legendárního NIVEA krému. Když jsme NIVEA Creme uvedli v roce 1911 na trh, krabička měla žlutou barvu. Až v roce 1925 jsme se rozhodli zavést novější design a tak se zrodila modrá krabička. Od té doby se obal, specifická vůně a sametová struktura NIVEA Creme příliš nezměnily. Bylo skvělé listovat šanony a prohlížet si staré reklamy pro různé zahraniční trhy.

Voňavý svět NIVEA plný barev a relaxu

zimní kvíz

Zlatým hřebem sobotního programu byla návštěva NIVEA Hausu.

Nejde jen o voňavý a barevný obchod. V prvním patře najdete i šikovné masérky, které si vzaly naše výherce soutěže na hodinu do parády. Po příjemném relaxu v jejich rukách mohli poté propadnout nákupní horečce a využít nákupní poukázky. Z NIVEA Hausu si všichni odnášeli nejen plné tašky kosmetiky, ale také plechovou krabičku s vlastní fotkou. Pokud se někdy podíváte do Hamburku, určitě neodjíždějte bez tohoto originálního suvenýru!

Putování po Hamburku

Velkou část víkendu jsme věnovali objevování města. Z věže kostela svatého Michaela máte Hamburk jako na dlani. Nezapomenutelným zážitkem byl také výlet lodí. Nad vodou se majestátně tyčila 110metrová budova Labské filharmonie, na jejíž ochoz se výherci taktéž podívali. Nechyběla návštěva ani největšího modelového světa planety, Miniatur Wunderland. Na 1300 metrech čtverečních a 13 kilometrech kolejnic se prohání 900 vláčků. Ráj pro děti i dospělé.
Víkend utekl rychleji, než si všichni přáli, ale my věříme, že je nyní svět našich milých výherců bohatší nejen o svoje oblíbené produkty NIVEA, ale především o vzpomínky na zbytek života.

DALŠÍ INFORMACE NIVEA KLUBU

Přejít zpět na hlavní stránku NIVEA klubu.