Proměňte své body v odměny

Vyberte si z odměn, které jsme pro vás přichystali!
Pečlivě nasbírané body jednoduše vyměníte za odměnu dle vašeho přání.

Vyberte si odměnu za nasbírané body

Klubová soutěž nespočívá jen ve sbírání bodů a měsíčních výhrách. Se svými body můžete naložit i jinak! Máte možnost proměnit nasbírané body za odměny kdykoli během roku. Pravidelně vám přinášíme nové odměny, stačí jen sledovat tuto stránku.

A jak body proměnit? Je to jednoduché.
Přihlaste se do svého NIVEA účtu, zkontrolujte váš aktuální počet bodů, které na svém kontě máte, a vyberte si odměnu. Čím více bodů nasbíráte, tím hodnotnější odměnu si můžete vybrat. Poté, co si vyberete odměnu a potvrdíte směnu bodů ve formuláři, bude vám z vašeho bodového konta odečteno tolik bodů, na kolik je odměna oceněna. Více informací o směně bodů naleznete v pravidlech soutěže.

Za co můžete body proměnit

virtuální odměny

Více informací o jednotlivých odměnách jsme pro vás shrnuli níže.

 


NIVEA ODMĚNY

Pokud chcete pokračovat, musíte se přihlásit do svého klubového účtu!


Na jaký NIVEA dárek se můžete těšit příští měsíc?

červen


Přehled odměn za body

odměna

NIVEA DÁRKY

Připravili jsme pro vás ty nejoblíbenější NIVEA dárečky a na každý měsíc máme přichystané limitované množství jednoho z nich. Těšit se můžete na plážové osušky, batohy či plážové tašky a mnoho dalšího. Pozor – množství jednotlivých dárků je omezeno, sledujte své bodové konto a aktuální dárky níže, ať vám nic neunikne. 

A protože chceme, aby se dostalo na co nejvíce členů NIVEA klubu, může si každý člen v jednom měsíci směnit body za dostupné NIVEA dárky pouze jedenkrát.

NIVEA BABY MILNÍKOVÉ KARTIČKY – K VYTIŠTĚNÍ

Milníkové kartičky NIVEA BABY pro vaše miminko!
Protože miminka zažívají vše poprvé, jsou momenty s nimi tak kouzelné! Zapamatujte si důležité události vašeho štěstí pomocí milníkových kartiček NIVEA.
Jednoduše svého drobečka vyfoťte s kartičkou k danému okamžiku. Následně můžete milníkové kartičky nalepit i přímo do fotoalba. Vytvoříte tak nádhernou vzpomínku pro celou rodinu!

 

Baby milníky

NIVEA PLÁNOVAČ – K VYTIŠTĚNÍ

NIVEA plánovač – elegantní pomocník pro snadnou organizaci!
Nejen pro milovnice plánování a zápisků je NIVEA plánovač to pravé – neboť co je psáno, to je dáno. Naplánujte si každý měsíc nové výlety, knihy k přečtení i co budete který den v týdnu vařit! Navíc i s NIVEA inspirací pro každé roční období!

Jednoduše si vytiskněte vybrané listy, kolikrát potřebujete, a mějte dokonalý přehled o povinnostech i osobních cílech v elegantním provedení.
Sepište si, jaký rok si letos přejete mít, a užijte si úspěchy, které si zasloužíte.

 

MOTIVAČNÍ ZÁPISNÍK NIVEA - K VYTIŠTĚNÍ

Věděli jste, že vizualizace cílů pomáhá k jejich dosažení? Přesně pro vás jsme připravili motivační zápisník, který vás bude provázet životem, pomůže vám s vizualizací a tím i s dosahováním cílů.

V neposlední řadě vám i vytipuje, na co se zaměřit a v jakých oblastech je vhodné se vzdělat. Tohoto průvodce si jednoduše vytiskněte a mějte ho po ruce, ať si můžete poznačit i ten nejbláznivější sen a jít za ním. 

rodina

RODINNÝ PLÁNOVACÍ KALENDÁŘ NIVEA - K VYTIŠTĚNÍ

Nosit v hlavě, co dělá během měsíce každý člen rodiny, je velmi náročné.

Přinášíme vám praktickou pomůcku – rodinný plánovací kalendář NIVEA. Tento kalendář si jednoduše vytisknete, dáte třeba na lednici, doplníte aktivity celé rodiny i jednotlivých členů a budete mít vždy o všem přehled. Směnou bodů získáte plánovací kalendář na vytištění na následujících 12 měsíců.


SLEVOVÉ VOUCHERY

Nakupování kosmetiky je zábava a sleva na nákup NIVEA výrobků se vždy hodí, je to tak?

Proto pro vás máme přichystaný slevový kupon na nákup výrobků NIVEA nebo Labello se slevou 30 % na vivantis.cz. Platnost slevového kódu je 1 týden od jeho obdržení.

Využijte tuto příležitost a udělejte si zásobu vašich nejoblíbenějších produktů NIVEA. 

vouchery