Proměňte své body v odměny

Vyberte si z odměn, které jsme pro Vás přichystali!
Své nasbírané body můžete jednoduše vyměnit za odměnu až do 31. 8. 2023.

VYBERTE SI ODMĚNU ZA NASBÍRANÉ BODY

Červen je posledním měsícem, kdy můžete využít našeho programu sbírání bodů. Od července Vás již nečeká žádné soupeření o získání nových bodů a Vy si až do 31. 8. 2023 můžete v klidu směnit body za vybrané odměny. 

Pravidla směny bodů za NIVEA odměny pro členy NIVEA klubu jsme aktualizovali tak, aby šanci proměnit body za odměnu mělo co nejvíce členů NIVEA klubu.

 
Zde jsou přehledně hlavní změny: 
  • Sbírání bodů bude ukončeno k 30. 6. 2023.
  • Ke směně svých nasbíraných bodů máte čas až do 31. 8. 2023. 
  • Každý týden v období od 1. 7. do 31. 8. 2023 budou na klubové stránky přidávány nové odměny. Pokaždé v jiný den i čas, aby šanci využít body mělo co nejvíce z Vás. 
  • V období od 1.7. do 31. 8. 2023 je možné získat pouze jednu odměnu na jednoho člena. 
  • Body, které nebudou do 31. 8. 2023 směněny, budou krátce po tomto datu nevratně smazány.

A jak body proměnit? Je to jednoduché.
Přihlaste se do svého NIVEA účtu, zkontrolujte váš aktuální počet bodů, které na svém kontě máte, a vyberte si odměnu. Poté, co si vyberete odměnu a potvrdíte směnu bodů ve formuláři, bude vám z vašeho bodového konta odečteno tolik bodů, na kolik je odměna oceněna. Více informací o směně bodů naleznete v pravidlech soutěže.

Směna nasbíraných bodů byla ukončena k 31. 8. 2023.
Přehled odměn za body

odměna

NIVEA DÁRKY

Připravili jsme pro vás ty nejoblíbenější NIVEA dárečky a na každý měsíc máme přichystané limitované množství jednoho z nich. Těšit se můžete na plážové osušky, batohy či plážové tašky a mnoho dalšího. Pozor – množství jednotlivých dárků je omezeno, sledujte své bodové konto a aktuální dárky níže, ať vám nic neunikne. 

A protože chceme, aby se dostalo na co nejvíce členů NIVEA klubu, může si každý člen v období od 1. 7. do 31. 8. 2023 směnit body za dostupné NIVEA dárky pouze jedenkrát.

NIVEA zápisník Mé návyky pro lepší život -
k vytištění

Máte pocit, že Vám dny protékají mezi prsty? Prokrastinujete, nebo jste naopak v jednom kole a už málo co Vás opravdu potěší? V tom případě je pro Vás NIVEA zápisník Mé návyky pro lepší život to pravé ořechové. :) Stanovte si reálné cíle, svůj vlastní čas pro sebe - vše si zapisujte, vybarvujte a sledujte, jak se ze stanovených cílů postupně stávají Vaše nové návyky.
Být na sebe hodná a vykročit vstříc šťastnějšímu životu můžete hned teď. 
 
návyky pro lepší život
narozeninový zápisník

Narozeninový zápisníček NIVEA - k vytištění

Buďte připravena na jakékoliv narozenin Vašich nejbližších - rodina, přátelé i domácí mazlíčci si zaslouží včasná narozeninová přání. S naším Narozeninovým zápisníkem Vám neutečou žádné narozeniny - a co víc, přidali jsme Vám i několik nápadů na praktické, zážitkové i sentimentální dárky…

Pak už jen stačí od srdce popřát V Š E  N E J L E P Š Í.

NIVEA BABY MILNÍKOVÉ KARTIČKY – K VYTIŠTĚNÍ

Milníkové kartičky NIVEA BABY pro vaše miminko!
Protože miminka zažívají vše poprvé, jsou momenty s nimi tak kouzelné! Zapamatujte si důležité události vašeho štěstí pomocí milníkových kartiček NIVEA.
Jednoduše svého drobečka vyfoťte s kartičkou k danému okamžiku. Následně můžete milníkové kartičky nalepit i přímo do fotoalba. Vytvoříte tak nádhernou vzpomínku pro celou rodinu!
 
Baby milníky

NIVEA PLÁNOVAČ – K VYTIŠTĚNÍ

NIVEA plánovač – elegantní pomocník pro snadnou organizaci!
Nejen pro milovnice plánování a zápisků je NIVEA plánovač to pravé – neboť co je psáno, to je dáno. Naplánujte si každý měsíc nové výlety, knihy k přečtení i co budete který den v týdnu vařit! Navíc i s NIVEA inspirací pro každé roční období!

Jednoduše si vytiskněte vybrané listy, kolikrát potřebujete, a mějte dokonalý přehled o povinnostech i osobních cílech v elegantním provedení.
Sepište si, jaký rok si letos přejete mít, a užijte si úspěchy, které si zasloužíte.
 

MOTIVAČNÍ ZÁPISNÍK NIVEA - K VYTIŠTĚNÍ

Věděli jste, že vizualizace cílů pomáhá k jejich dosažení? Přesně pro vás jsme připravili motivační zápisník, který vás bude provázet životem, pomůže vám s vizualizací a tím i s dosahováním cílů.

V neposlední řadě vám i vytipuje, na co se zaměřit a v jakých oblastech je vhodné se vzdělat. Tohoto průvodce si jednoduše vytiskněte a mějte ho po ruce, ať si můžete poznačit i ten nejbláznivější sen a jít za ním. 

rodina

RODINNÝ PLÁNOVACÍ KALENDÁŘ NIVEA - K VYTIŠTĚNÍ

Nosit v hlavě, co dělá během měsíce každý člen rodiny, je velmi náročné.

Přinášíme vám praktickou pomůcku – rodinný plánovací kalendář NIVEA. Tento kalendář si jednoduše vytisknete, dáte třeba na lednici, doplníte aktivity celé rodiny i jednotlivých členů a budete mít vždy o všem přehled. Směnou bodů získáte plánovací kalendář na vytištění na následujících 12 měsíců.


SLEVOVÉ VOUCHERY

Nakupování kosmetiky je zábava a sleva na nákup NIVEA výrobků se vždy hodí, je to tak?

Proto pro vás máme přichystaný slevový kupon na nákup výrobků NIVEA nebo Labello se slevou 30 % na vivantis.cz. Platnost slevového kódu je 1 týden od jeho obdržení.

Využijte tuto příležitost a udělejte si zásobu vašich nejoblíbenějších produktů NIVEA. 

vouchery