Proměňte své body v odměny

Vyberte si z odměn, které jsme pro vás přichystali!
Pečlivě nasbírané body jednoduše vyměníte za odměnu dle vašeho přání.

Vyberte si odměnu za nasbírané body

Klubová soutěž nespočívá jen ve sbírání bodů a měsíčních výhrách. Se svými body můžete naložit i jinak! Máte možnost proměnit nasbírané body za odměny kdykoli během roku. Pravidelně vám přinášíme nové odměny, stačí jen sledovat tuto stránku.

A jak body proměnit? Je to jednoduché.
Přihlaste se do svého NIVEA účtu, zkontrolujte váš aktuální počet bodů, které na svém kontě máte, a vyberte si odměnu. Čím více bodů nasbíráte, tím hodnotnější odměnu si můžete vybrat. Poté, co si vyberete odměnu a potvrdíte směnu bodů ve formuláři, bude vám z vašeho bodového konta odečteno tolik bodů, na kolik je odměna oceněna. Více informací o směně bodů naleznete v pravidlech soutěže.

Za co můžete body proměnit

virtuální odměny

Více informací o jednotlivých odměnách jsme pro vás shrnuli níže.

 


Omlouváme se, z důvodu technických úprav webu je obsah dočasně nedostupný.
Děkujeme za pochopení.


Na jaký NIVEA dárek se můžete těšit příští měsíc?

květen

červen

červenec - chladící taška

srpen - plážová osuška

září - deštník

odličovací ručníčky

oční masážní roller

konjaková houbička


Přehled odměn za body

NIVEA DÁRKY

Připravili jsme pro vás ty nejoblíbenější NIVEA dárečky a na každý měsíc máme přichystané limitované množství jednoho z nich. Těšit se můžete na plážové osušky, batohy či plážové tašky a mnoho dalšího. Pozor – množství jednotlivých dárků je omezeno, sledujte své bodové konto a aktuální dárky níže, ať vám nic neunikne.

Kdy přesně budeme nové dárečky přidávat neprozradíme, napovíme jen, že to bude během prvního týdne v každém měsíci.

A protože chceme, aby se dostalo na co nejvíce členů NIVEA klubu, může si každý člen v jednom měsíci směnit body za dostupné NIVEA dárky pouze jedenkrát.

NIVEA BABY MILNÍKOVÉ KARTIČKY – K VYTIŠTĚNÍ

Milníkové kartičky NIVEA BABY pro vaše miminko!
Protože miminka zažívají vše poprvé, jsou momenty s nimi tak kouzelné! Zapamatujte si důležité události vašeho štěstí pomocí milníkových kartiček NIVEA.
Jednoduše svého drobečka vyfoťte s kartičkou k danému okamžiku. Následně můžete milníkové kartičky nalepit i přímo do fotoalba. Vytvoříte tak nádhernou vzpomínku pro celou rodinu!

 

Baby milníky

NIVEA PLÁNOVAČ – K VYTIŠTĚNÍ

NIVEA plánovač – elegantní pomocník pro snadnou organizaci!
Nejen pro milovnice plánování a zápisků je NIVEA plánovač to pravé – neboť co je psáno, to je dáno. Naplánujte si každý měsíc nové výlety, knihy k přečtení i co budete který den v týdnu vařit! Navíc i s NIVEA inspirací pro každé roční období!

Jednoduše si vytiskněte vybrané listy, kolikrát potřebujete, a mějte dokonalý přehled o povinnostech i osobních cílech v elegantním provedení.
Sepište si, jaký rok si letos přejete mít, a užijte si úspěchy, které si zasloužíte.

 

MOTIVAČNÍ ZÁPISNÍK NIVEA - K VYTIŠTĚNÍ

Věděli jste, že vizualizace cílů pomáhá k jejich dosažení? Přesně pro vás jsme připravili motivační zápisník, který vás bude provázet životem, pomůže vám s vizualizací a tím i s dosahováním cílů.

V neposlední řadě vám i vytipuje, na co se zaměřit a v jakých oblastech je vhodné se vzdělat. Tohoto průvodce si jednoduše vytiskněte a mějte ho po ruce, ať si můžete poznačit i ten nejbláznivější sen a jít za ním. 

RODINNÝ PLÁNOVACÍ KALENDÁŘ NIVEA - K VYTIŠTĚNÍ

Nosit v hlavě, co dělá během měsíce každý člen rodiny, je velmi náročné.

Přinášíme vám praktickou pomůcku – rodinný plánovací kalendář NIVEA. Tento kalendář si jednoduše vytisknete, dáte třeba na lednici, doplníte aktivity celé rodiny i jednotlivých členů a budete mít vždy o všem přehled. Směnou bodů získáte plánovací kalendář na vytištění na následujících 12 měsíců.


SLEVOVÉ VOUCHERY

Nakupování kosmetiky je zábava a sleva na nákup NIVEA výrobků se vždy hodí, je to tak?

Proto pro vás máme přichystaný slevový kupon na nákup výrobků NIVEA nebo Labello se slevou 30 % na vivantis.cz. Platnost slevového kódu je 1 týden od jeho obdržení.

Využijte tuto příležitost a udělejte si zásobu vašich nejoblíbenějších produktů NIVEA.