Pevnější pleť bez vrásek? Vyzkoušejte řadu NIVEA Q10 Power

Objevte sílu koenzymu Q10, složky, která před 20 lety způsobila revoluci v oblasti anti-age péče. Nyní v řadě s vylepšeným složením!

OBJEVTE ŘADU NIVEA Q10 POWER

K OSLAVĚ 20. NAROZENIN ŘADY NIVEA Q10 PŘICHÁZÍME S NEJÚČINNĚJŠÍM SLOŽENÍM NIVEA Q10 POWER!

 

Bojujte aktivně proti vráskám, stárnutí pleti i pokožky s koenzymem Q10. Věděli jste, že koenzym Q10 přispívá také k funkčnosti všech buněk v těle a je nezbytný zejména při tvorbě buněčné energie v mitochondriích? Objevte celou řadu a pečujte o svou pleť s tou nejlepší kosmetikou.

REDUKCE VRÁSEK ZA 4 TÝDNY

Zredukujte vrásky během 4 týdnů a zpevněte svoji pleť za 2 týdny s inovovanou řadou NIVEA Q10 Power! 
NIVEA Q10 Power pomáhá bojovat proti vráskám a stárnutí pleti nejen na obličeji, ale také na pokožce vašeho těla. Celou řadu najdete zde.

Tipy na denní a noční péči:

  • Denní péče: Použijte NIVEA Q10 Power Zpevňující denní krém proti vráskám. Efektivně bojuje proti linkám a vráskám a zanechá pleť viditelně pevnější. Ochranný faktor 15 nebo 30 a UVA/UVB ochrana pomáhají chránit pleť před vznikem vrásek způsobených slunečním zářením.

  • Noční péče: Před spaním na vyčištěnou pleť aplikujte NIVEA Q10 Power Zpevňující noční krém proti vráskám, jehož pečující složení intenzivně regeneruje buňky během vašeho spánku. 

  • Intenzivní kúra: Vyzkoušejte 10denní intenzivní péči v podobě Koenzymové kúry Q10 Power s nejvyšší koncentrací kreatinu z celé řady. Aplikujte pod denní nebo noční krém.

Dopřejte péči celému tělu a objevte všechny produkty z řady NIVEA Q10 Power. 

 

ZAJÍMAVOSTI