Novinka: NIVEA se 100% pleti identickým koenzymem Q10

Dodejte své pleti přirozenou ochranu proti vráskám s koenzymem Q10. 100% identický s pletí = 100% vy


OBJEVTE SVOU OSOBNÍ Q10 RUTINU

Víte, jak dopřát své pleti tu nejlepší péči a jaké produkty používat proti vráskám?
Nyní to můžete jednoduše zjistit! Stačí odpovědět na 3 otázky níže a my vám na základě vašich odpovědí doporučíme výrobky z řady NIVEA Q10 přímo na míru vaší pleti.
.

Objevte nové složení s Q10

Vaše pleť je stejně jedinečná jako vy, a proto si zaslouží jedinečnou péči na míru. NIVEA Q10 Power nyní obsahuje koenzym Q10, který je 100% identický s tím, který produkuje vaše pleť. Pleti tak přirozeně doplní její vlastní sebeobranu. Viditelně redukuje vrásky už po čtyřech týdnech a zanechává pleť dlouhodobě vyživenou.

Všechny produkty NIVEA Q10 nyní obsahují koenzym Q10, 100% identický s pletí.

Koenzym Q10, který je 100% identický s pletí, získáváme pomocí fermentace přírodními kvasinkami. Tato unikátní procedura zajišťuje nejvyšší kvalitu koenzymu Q10, který je 100% identický s vaší vlastní pletí. Proto působí v dokonalé harmonii s pletí a přirozeně redukuje známky stárnutí.

Jak získáváme koenzym Q10 pomocí fermentace kvasinek?

KROK 1

Extrakce koenzymu Q10 z přírodních kvasinek

Jak získáváme koenzym Q10 pomocí fermentace kvasinek?

KROK 2

Čištění a krystalizace Q10

Jak získáváme koenzym Q10 pomocí fermentace kvasinek?

KROK 3

Vysoušení Q10 do jeho finální formy: koenzymu Q10 identického s pletí


Novinka: Mimořádně vyživující řada výrobků
péče o suchou a velmi suchou pleť

Nová, mimořádně vyživující řada výrobků NIVEA Q10 Power spojuje přírodní sílu koenzymu Q10, 100% identického s pletí, s výjimečným přínosem organického arganiového oleje. Jejich složení dodává suché a velmi suché pleti pocit dokonalého vyživení po dobu 24 hodin. Díky tomu je řada NIVEA Q10 perfektním společníkem pro ženy s vysokými nároky v oblasti péče o pleť.

"Jedinečná kvalita koenzymu Q10 souzní s naší pletí v dokonalé harmonii"

Dr. Lara Terstegen, Výzkum & Vývoj, Beiersdorf AG, odpovídá na nejdůležitější otázky ohledně produktů NIVEA Výživná péče proti vráskám Q10 Power.

Interview s Dr. Larou Terstegen,Výzkum & Vývoj, Beiersdorf AG.

Proč jste se rozhodla použít právě arganiový olej, abyste dosáhla vysoce vyživujícího efektu?

Arganiový olej je po staletí znám pro své zkrášlující účinky. Tento vzácný olej z arganiových ořechů je plný pokožce prospěšných sloučenin. Obsahuje esenciální mastné kyseliny s příznivým účinkem na kožní bariéru, silné antioxidační polyfenoly a vysoké množství vitamínu E. To je dokonce ještě vyšší než v olivovém oleji. Složky nenasycených mastných kyselin arganiového oleje mají příznivý vliv na integritu pokožky a její ochrannou funkci. Přípravek obsahující arganiový olej navíc chrání pokožku před vyschnutím zevnitř.

 


Nejlepší tipy pro krásnou pleť

Stárnutí pleti zastavit nemůžeme, můžeme vám ale pomoci ho zpomalit tak, abyste se ve své vlastní kůži cítila lépe. Zjistěte, jak můžete ovlivnit vzhled své pleti k lepšímu díky správné péči a zdravému životnímu stylu.

Jak mohu předejít vráskám?

Proč moje pleť stárne? Zjistěte, co můžete udělat pro to, abyste oddálila tvorbu vrásek, a jak svou pleť podpoříte správnou péčí.

 

Zjistěte více

Zjistěte vše o koenzymu Q10

Přečtěte si, jak vám pomůžete aktivně bojovat proti vráskám, stárnutí pleti i pokožky.