Aleksandra je zde, aby vám ukázala, jak vytvořit módní ohon

Tímto jednoduchým vrstveným ohonem jistě uděláte dojem. Aleksandra Furka vám ve svém návodu ukáže, jak upravit vrstvený ohon.

Snadná příprava, nádherný účes; ohon nikdy nevyjde z módy

Víme, že s Aleksandrou vše vypadá jednoduše, ale v tomto návodu vám Aleksandra ukáže, že to skutečně snadné je.

Ať se zajímáte o módu, krásu nebo chcete inspiraci, hvězda YouTube Aleksandra Furka je připravena vám pomoci

Polská modelka na YouTube a Instagramu Aleksandra Furka ví, jak proměnit účesy v umění a celý svět o tom bez pochyb nejednou přesvědčila. Na svých velmi úspěšných mediálních kanálech se Aleksandra proslavila svými tipy, triky a charizmatem. Proto je pro nás ideální průvodkyní našimi návody. NIVEA vám s velkým potěšením přináší tento postup, v němž vám Aleksandra ukáže, jak na vrstvený ohon a doufáme, že její talent a zkušenosti vás inspirují k vyzkoušení zcela nových účesů, nebo zlepšení vašich postupů. Sledujte oblíbenou módní ikonu, jak upravuje tento nádherný ohon a pak jej vyzkoušejte na svých vlasech! 


Váš návod krok za krokem na elegantní vrstvený ohon

High top ponytail step 1: separating hair

První krok: rozdělte přední a zadní část vlasů

Nejprve vlasy rozdělte na dvě části, horní část stáhněte dozadu a zajistěte gumičkou. Pokud vlasy lehce nalakujete, budou lépe poslouchat a snáze se upravovat. 
High top ponytail step 2: hairspray

Druhý krok: je čas stáhnout přední část vlasů dozadu

Přední část vlasů zvedněte a naneste bezoplachovou vlasovou kúru. Vlasy pročešte kartáčem, aby zůstaly hladké a rovné, poté je stáhněte dozadu do dalšího ohonu. Menší ze dvou ohonů vytáhněte a postříkejte lakem na vlasy.

High top ponytail step 3: concealing hair tie

Třetí krok: ohon dočistěte a zkuste trik s gumičkou

Dodejte vašemu novému účesu přirozený vzhled a originální doplněk. Gumičku skryjete tak, že menší ohon obtočíte okolo většího a zajistíte několika vlásenkami, aby se nerozpustil.
finish-up-your-style

Čtvrtý krok: finální úpravy vašeho nového vysokého ohonu

Zvedněte vlasy vzhůru a zespodu použijte lak na vlasy. Ohon jemně natupírujte, aby získal větší objem a hravou a mladistvou ležérnost. A je to! Zvládly jste krásný nový ohon, který vám nyní může každý závidět. A byla to hračka, viďte?

Vybírat můžete z tolika ohonů …

Ohony mohou být nízké nebo vysoké, podobně jako ten v našem návodu s Alexandrou.

  • Nízké ohony jsou neuvěřitelně rychlé a snadné a skvělý trik, aby vám vlasy nepřekážely. 
  • Zapletený ohon je dalším trendy účesem, díky němuž bude váš ohon šik. Pokud jde o copy, můžete vybírat z nekonečného množství.  
  • Stočené ohony jsou elegantním způsobem, jak proměnit jednoduchý nízký ohon v krásný účes pro slavnostní příležitosti. 
  • Ohony mohou být ledabylé nebo elegantní – a experimentování je hračka. Dokonce i muži s polodlouhými až dlouhými vlasy je stahují do ohonů víc než kdy jindy.
Ponytails for all occasions