Zajímá vás péče o vlasy?

Zde si přečtěte odpovědi na často kladené otázky.

1. MAJÍ STYLINGOVÉ VÝROBKY NIVEA VLIV NA ZDRAVÍ MÝCH VLASŮ? 
Stylingové výrobky NIVEA vaše vlasy ani vlasovou pokožku nezatěžují! Právě naopak, díky obsahu vitamínů chrání vaše vlasy před každodenním poškozením. 

2. KDY MÁM POUŽÍVAT PĚNOVÉ TUŽIDLO NA VLASY?
Pěnové tužidlo na vlasy je vhodné zejména pro úpravu vlasů s cílem získat objem. Nejlepšího výsledku dosáhnete, pokud vlasy vysušíte fénem přes kulatý kartáč. Pěnová tužidla můžete použít, i když necháváte vlasy schnout přirozeně. Získáte tak přirozený objem a pružnou fixaci po celý den.

3. KDY POTŘEBUJI LAK NA VLASY? 
Lak na vlasy slouží k dlouhodobé a spolehlivé fixaci vašeho účesu. NIVEA Stylingové laky na vlasy propůjčují vašim vlasům viditelný lesk a zachovají tvar vašeho účesu po celý den. Používají se pro finální fixaci účesu a jsou ideálním doplňkem NIVEA Pěnových tužidel.

4. JAKÝ JE ROZDÍL MEZI ULTRA SILNOU A EXTRA SILNOU FIXACÍ?  
Stylingové výrobky se obecně dělí do různé intenzity fixace, jako je: flexibilní, extra silná, ultra silná, mega silná a extrémní fixace. Odpovídají intenzitě fixace účesu, která roste od flexibilní po extrémní fixaci. Ultra silná fixace je tedy pevnější a méně flexibilní než extra silná.

5. MOHU POUŽÍVAT STYLINGOVÉ VÝROBKY, I KDYŽ MÁM LUPY?  
NIVEA Stylingové výrobky nemívají negativní účinek na vaši vlasovou pokožku nebo vlasy. I když máte lupy, můžete bez obav používat všechny NIVEA Stylingové výrobky. Lupy jsou nepříjemné, nemusí ale být problém! Doporučujeme NIVEA Šampony proti lupům. Jejich aktivní systém aktivně bojuje proti lupům a snižuje jejich opakovaný výskyt.

6. PROČ NIVEA VÝROBKY PÉČE O VLASY OBSAHUJÍ SILIKONY?  

Správně zvolené silikony ve správném množství mají mnoho pozitivních vlastností, a proto pomáhají k tomu, aby vaše vlasy byly hebké, lesklé a pružné. Výrobky NIVEA obsahují pouze silikony, které jsou prospěšné a nejsou škodlivé. Silikony se používají ve výrobcích vlasové péče od 80. let minulého století, ale první výrobky byly poměrně těžké a silně vyživující, což u velmi jemných vlasů způsobovalo částečně zplihlý a mastný vzhled. Dnešní výrobky péče o vlasy se silikony již takový efekt nemají. Všechny použité silikony lze odstranit během mytí pomocí čisticích složek, čímž nedochází k hromadění silikonů na vlasech. Vaše vlasy jsou optimálně opečovávané bez namáhání a vysušování. A protože vám chceme dát možnost rozhodnout se, zda budete používat výrobky s obsahem silikonů nebo bez nich, nabízí NIVEA také sortiment Péče o vlasy bez silikonů, například vybrané šampony.Máte ještě další otázky?

Použijte prosím náš kontaktní formulář.
faq