Objevte svět péče NIVEA

Hledám informace o výrobcích pro

NIVEA Q10PlusC

UŽ ŽÁDNÉ STOPY ÚNAVY PO PROBDĚLÉ NOCI

Usínejte s vitamínem C a probuďte se zářivě svěží!

Zcela první složení NIVEA s kombinací Q10 a čistého vitamínu C: umožňuje buňkám pleti vstřebat přes noc až o 50 % více kyslíku* pro hladší pleť plnou energie. Objevte tuto inovaci a získejte možnost si ji sama vyzkoušet! *in vitro testy
Novinka

UŽ ŽÁDNÉ STOPY ÚNAVY PO PROBDĚLÉ NOCI

Schováváte vaši pleť unavenou hektickým životním tempem? Už žádné schovávání!

Objevte první kombinaci Q10 a čistého vitamínu C v nové řadě pleťových Energizujících krémů proti vráskám NIVEA Q10 plus C, která pomáhá pleti vstřebat až o 50 % více kyslíku během vašeho spánku. Probuďte se svěží s pletí plnou energie!
Inovace

Usínejte s vitamínem C

Vůbec poprvé NIVEA spojuje dvě účinné složky: energizující koenzym Q10 a vysoce účinný čistý vitamín C.

Tato kombinace – obsažená v Energizujícím nočním krému a Oční péči proti vráskám NIVEA Q10 plus C - zvyšuje absorpci kyslíku pletí až o 50 procent a podporuje proces přirozené regenerace pleti během spánku. Ráno je vaše pleť nabitá energií a získává svěží vzhled.

increase-oxygen-absorption

Q10plusC-Anti-Wrinkle -Energy-Skin-Sleep-Cream

MOC ČISTÉHO VITAMÍNU C


Čistý vitamín C, vysoce účinný antioxidant, je životabudič pro vaši pleť a silný spojenec proti volným radikálům. Volné radikály, vyvolané vlivem UV záření a nečistot v ovzduší,  jsou totiž jednou z hlavních příčin stárnutí pleti.

MOC KOENZYMU Q10


Koenzym Q10, který se přirozeně vyskytuje v pleti, zde funguje jako dodavatel energie. Q10 podporuje regeneraci buněk a syntézu kolagenu, pomáhá pleti zůstat hladká a bojovat proti vráskám.

VAŠE ENERGIZUJÍCÍ PRAVIDELNÁ PÉČE PRO ZÁŘIVOU PLEŤ


Vaše pleť má svůj vlastní biorytmus a potřebuje 24hodinovou pravidelnou péči pro ochranu a dobití energie pomocí toho správného denního, nočního a očního krému.

DENNÍ KRÉM 


Během dne potřebuje vaše pleť ochranu před vlivy počasí a UV zářením. Nový Energizující denní krém proti vráskám NIVEA Q10 plus C OF 15 je ideální pro prevenci tvorby vrásek a pomáhá unavené pleti opět vypadat svěží.

NOČNÍ KRÉM


Pleť má mnohem lepší schopnost vstřebávat hydrataci během noci. Tehdy dochází k obnově poškozené pleti a antioxidačních schopností, spolu s obnovením zásob  energie. Energizující noční krém proti vráskám NIVEA Q10 plus C byl vyvinut speciálně tak, aby umožnil pleti během noci "zhluboka" dýchat* a efektivně podporoval její regenerační procesy.

OČNÍ PÉČE


Pro komplexní péči o pleť potřebujete více než denní a noční krém. A to proto, že pleť okolo očí je mimořádně tenká a citlivá. Nová Oční péče proti vráskám NIVEA Q10 plus C poskytuje extra hydrataci, pomáhá prevenci jemných linek a vrásek a dodává pleti čerstvou energii, aby vaše oči po ránu zářily svěžestí. 

*in vitro testy

NIVEA Q10PlusC Range

Energie pro den i noc

Naše tipy pro více energie

Když jste plná energie, je to vidět i navenek: oči vám září a vaše pleť vypadá svěží. Pokud si zvyknete na správnou péči, můžete vaší pleti pomoci zůstat zářivě krásná. Objevte naše tipy a už žádné schovávání unavené pleti!
Názor odborníka

Všechny vaše dotazy zodpovídají odborníci NIVEA

Experti značky NIVEA se již 55 let věnují výzkumu a inovacím v oblasti anti-age péče, studují přirozené procesy pleti a vyvíjejí složení, která je  podporují, to vše na základě biologických vlastností pleti. Přečtěte si naše odpovědi na všechny vaše otázky o těch nejlepších anti-age a energizujících výrobcích pro krásnou a zářící pleť.

1. Čím jsou energizující výrobky proti vráskám NIVEA Q10 plus C tak výjimečné?

Volné radikály z okolního prostředí, jako je UV záření a nečistoty v ovzduší poškozují naši pleť a způsobují její předčasné stárnutí. Napadají buněčné membrány a narušují správnou funkci buněk. Chceme-li chránit naši pleť před volnými radikály, potřebujeme antioxidanty. Energizující výrobky proti vráskám NIVEA Q10 plus C kombinují dva vysoce účinné antioxidanty: pleti vlastní koenzym Q10 a vitamín C. Tato synergická kombinace nabízí lepší ochranu proti buněčné zátěži a volným radikálům.

2. Jak v pleti koenzym Q10 působí?

Q10 je koenzym, který se přirozeně vyskytuje v kožních buňkách a působí dvěma způsoby: jako dodavatel energie a jako antioxidant. Je nezbytnou součástí produkce energie v kožních buňkách a podporuje všechny důležité procesy v buňkách od buněčné regenerace po syntézu kolagenu. Kromě toho antioxidanty Q10 chrání před volnými radikály, které poškozují buňky pleti a jsou jednou z příčin předčasného stárnutí pleti. S přibývajícím roky však množství Q10 v pleti klesá. Pečující řada energizujících krémů proti vráskám NIVEA Q10 plus C Linie doplňuje množství koenzymu Q10 v pleti.

3. Jak vitamín C posiluje pozitivní účinky koenzymu Q10?

Koenzym Q10 je ještě účinnější v kombinaci s vitamínem C. Tato vysoce účinná kombinace chrání buňky pleti, podporuje regeneraci pleti a zvyšuje vstřebávání kyslíku buňkami pleti. Studie prokázaly, že kombinace Q10 a vitamínu C podporuje metabolismus více než samotný Q10. A tak může pleť během noci dýchat skutečně "zhluboka".

4. Jaký účinek má vitamín C na naši pleť?

Čistý vitamín C je vysoce účinný antioxidant, a jako takový pleti přináší řadu pozitivních účinků. Čistý vitamín C navíc zlepšuje strukturu pleti, neboť zde zvyšuje hustotu papil. Pak je pleť schopna dodávat do škáry více živin a kyslíku, a tímto způsobem také pomáhá předcházet vzniku vrásek.

5. Jaký je nejlepší způsob použití a uchovávání výrobků s vitamínem C?

Přestože hliníková tuba chrání výrobek před kyslíkem a světlem, doporučujeme výrobek okamžitě po každém použití pevně uzavřít, aby krém přišel do co nejmenšího kontaktu se vzduchem. Dále doporučujeme po každém použití otřít konec dávkovače před uzavřením tuby.

6. Energizující noční krém proti vráskám NIVEA Q10 plus C umožňuje buňkám pleti dýchat zhluboka. Proč je to tak důležité?

Kombinace energizujícího koenzymu Q10 a čistého vitamínu C má schopnost zesílit takzvané "buněčné dýchání". Výzkumné centrum společnosti Beiersdorf to prokázalo v podrobných studiích kožních buněk. Tento proces umožňuje lepší přívod energie do kožních buněk, které ji potřebují k vykonání nezbytných metabolických funkcí, jako jsou procesy obnovy, jež pomáhají pleti bojovat proti výskytu známek předčasného stárnutí.

7. Kyselina askorbová, lépe známá jako vitamín C, je kyselina. Nemůže pleť poškodit?

Kyselina askorbová je slabá kyselina a pH hodnota výrobku spadá do neutrální oblasti. Proto je složení s vitamínem C v námi používaných  koncentracích pro pleť vysoce efektivní a zároveň velmi šetrné. Stejně jako všechny výrobky NIVEA bylo toto složení důkladně testováno a jeho vysoká kožní snášenlivost byla potvrzena ve vědeckých studiích.

face-routine

8. Proč je tak důležité používat různé výrobky pro noční a denní péči a péči o oči?

Každý den v životě ženy je jiný a má svůj vlastní rytmus. A proto potřebujeme 24hodinovou péči o pleť: během dne pleť potřebuje ochranu před vlivy počasí a UV zářením. V noci potřebuje naopak aktivní složky, které podporují její regenerační procesy. Co se týče pleti okolo očí, potřebuje intenzivnější hydrataci a ochranu ve velmi lehké konzistenci, neboť je velmi citlivá a snáze se v ní tvoří vrásky.

DOPORUČENÍ

Zjistěte více o té nejlepší péči pro hladkou, zářivou a svěží pleť v našich článcích. 

Doporučujeme